Dovolená v Maďarsku? Objevte krásy i léčivé účinky jezera Hévíz. Čeká na vás příjemné ubytování v krásné vile s neomezeným wellness (vířivka, sauna, bazén), slevou na masáž i na vstup do lázní. Dítě do 4,9 let zdarma.

Léčivé unikátní lázně u termálního jezera Hévíz

Jenom 10 minut chůze od apartmánů se nachází nejoblíbenější termální jezero v Maďarsku - Hévíz. Jezero o rozloze 4,4 ha je největším termálním jezerem v Evropě a tradice lázeňství se zde drží již od roku 1795. Teplota léčivé vody kolem 30 °C umožňuje celoroční provoz lázní.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eliška D.)

Prostředí hotelu dobré, popis odpovídal, vše co bylo na kupónu jsme obdrželi. Strava i wellness v pořádku, personál milý a ochotný. Nebylo kde parkovat a to jsme byli v podstatě mimo sezónu. U hotelu jsou pouze 2 parkovací místa.

Vynikající (Jana V.)

Skvělý pobyt! Wellness příjemné a dostačující, strava velmi chutná, možnost zapůjčení kruhů pro plavání v Hévízu zdarma. Doporučuji!

Skvělé (Marcela Z.)

Vše bylo přesně podle popisu. Prostředí, personál i služby byli na velmi dobré úrovni. Stravování v nedaleké restauraci bylo velmi dobré a super personál. Můžeme rozhodně doporučit. Město Hevíz je klidné lázeňské město plné květin. Pouze byl omezený přístup do apartmánového domu vzhledem k probíhajícím opravám veřejné komunikace.

Vynikající (Gréta K.)

Všetko bolo podľa ponuky, voda v bazéne by mohla byť trochu teplejšia, ale dalo sa to zvládnuť. Personál je veľmi milý a snažia sa vyjsť v ústrety. Tento rok bol trochu problém s vjazdom do areálu, lebo rekonštruujú vozovku a chodníky v celom Hévizi, ale všetko sme doriešili.

Vynikající (Vlastimil V.)

Naprostá spokojenost. Jediný problém, který ale to naprosto nesouvisí s ubytováním a službami, byl v tom, že se celá "hlavní ulice" v Hevízu je v rekonstrukci, takže byl problém s parkováním a příjezdem.

Skvělé (TOMÁŠ K.)

Z pobytem jsme byli spokojeny, dovolená se nám líbila, těším se příště na další spolupráci s Vámi. Kysela Tomáš

Vynikající (Ladislav B.)

Príjemný rodinný hotel, personál asi príslušníci rodiny. Bola snaha udržať si hostí aj na ďalšie pobyty.

Skvělé (Réka S.)

Penzion splna ocakavania. Pomer cena kvalita ok. Nachadza sa v centre mesta, blizko pesej zony a jazera. Zamestnanci boli velmi mili a ochotni. Malo miest na parkovanie.

Vynikající (Iveta B.)

Prostředí velmi příjemné, personál milý, vše co bylo na kuponech jsme obdrželi, strava dobrá měli jsme pouze snídaně, dále jsme se stravovali v místních restauracích za ceny srovnatelné s našimi.

Skvělé (Dagmar V.)

Prostředí - u hlavní silnice, momentálně rozkopané, nic moc. K jezeru asi 10 minut - dobré. Kávu při příjezdu nikdo nenabídl, jestli bylo myšleno konzumací vody umyvadlo, tak voda byla. Na recepci neumí německy vůbec, anglicky trochu, česky ani slovo. Ubytovali nás ihned po příjezdu - nemuseli jsme čekat, pokoje čisté, slušně zařízené a prostorné, ale horko. Parkování u penzionu nám nepovolili - bylo tam volno, později některým ano. Parkoviště asi 10 minut od penzionu. Snídaně jednoduché, ale dostačující, káva dost odporná. Večeře - hezká restaurace, příjemná obsluha, polévky dobré, druhé jídlo dost šizené. Wellness jsme nevyužili, ale bylo hezké - bazén, vířivka, sauna. Celkově - Doporučuji.