Dopřejte si jedinečný pobyt v hotelu Wesselényi Györ ***. Kromě vstupu do místních termálů a do ZOO vás v některých variantách čeká navíc ještě gurmánská večeře na přivítanou i na rozloučenou.

Pobyt v hotelu si také můžete zpestřit procházkou podél řeky Rába, kterou určitě uvítají všechny romantické duše.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ivo V.)

Hotel velmi příjemný, personál milý a ochotný. Vše odpovídalo nabídce. Město úžasné s pohodovou atmosférou. Lázně prima. Vřele doporučuji. A haláslé v centru města nemělo chybu.

Vynikající (Jindřich ?.)

V hotelu se nám velmi líbilo, personál byl příjemný a ochotný, strava chutná, pestrá a bohatá, prostředí příjemné jako doma.

Vynikající (Lucie K.)

Hotel byl hezký, personál velice příjemný a ochotný. Servírované večeře o 3 chodech (polévka, hl. jídlo a dezert) byla tak obrovská, že se nedala sníst, veliké porce a vše moc chutné. Snídaně - švédské stoly, dostačující výběr. Hodně nás nadchla místní ZOO a také krytá mini ZOO v centru města (hadi, ryby, atd.) se nám moc líbila. Samozřejmě doporučujeme návštěvu termálních lázní!

Skvělé (Andrea R.)

S pobytem jsme byli, až na malé nedostatky spokojeni. Služby Slevokingu jsou v pořádku, ale v hotelu byli trošku zmatení. Recepční s chabou němčinou hledala informace v papírech. Pořád jsme se museli na všechno ptát. Hotel je v klidné ulici, opravdu těch 15min. od lázní. Velmi vstřícný a ochotný číšník nám vždy podal veškeré potřebné informace. Jinak vše v pořádku, město i lázně super! Můžu všem doporučit!

Vynikající (Olga ?.)

Hotel byl skvěle zařízen, personál milý a vždy vycházel se vším vstříc. Strava byla vynikající. Pokud cestujete s dětmi určitě doporučujeme zoo v Györu, lázně.

Skvělé (Boleslav P.)

V hotelu se nám líbilo, popis odpovídal, obdrželi jsme vše podle příslibu. Se službami jsme byli spokojeni, strava byla celkově dobrá, snídaně perfektní, večeře slabší. Personál hotelu byl velmi vstřícný, nelze nic vytknout.

Vynikající (Peter V.)

Poloha hotelu je výborná. Do centra to bylo pouze pár minut. Strava byla dobrá, personál velmi příjemný a ochotný. Hotel mohu doporučit.

Skvělé (Barbora S.)

S pobytom som bola spokojná. Realita sľubovaného pobytu bola splnené podľa očakávaní.

Vynikající (drahomíra M.)

ubytování i jídlo velmi dobré, lázně se nám také líbily, vycházky po městě též pěkné

Skvělé (2 H.)

Při rezervaci hotel absolutně nereaguje na e-maily. Přišlo mi, že čekají do poslední chvíle, zda si pobyt neobjedná někdo "zvenčí". Objednávali jsme pokoj s manželskou postelí, dostali jsme mini pokoj se dvěma oddělenými postelemi, za příplatek 20 EUR jsme se prý mohli následující den přestěhovat do lepšího pokoje, to jsme odmítli a postele jsme přišouply. Snídaně dostačující, večeře velmi chutné, obsluha výborná, recepce to samé. Všichni byli velice milí.