Pobyt v rodinném penzionu Andrea obklopeném zelení u termálního jezera Hevíz. Polopenze, neomezený vstup do wellness a vstup do lázní. Středomořská atmosféra nedaleko Balatonu.

Rodinný penzion Andrea s výhledem na jezero Hevíz

Areál penzionu Andrea je obklopen obrovským areálem (1 ha) plným zeleně. Rodinný penzion má bohatou tradici a zakládá si na osobním přístupu ke každému hostu. Příjemně zařízené pokoje představují perfektní prostor pro relaxaci v atraktivní lokalitě Hévíz nedaleko Balatonu.

Součástí penzionu je stylová restaurace se zahradou, kde podávají mezinárodní i maďarské speciality (vč. úprav pro zdravotní diety). 

A nechybí samozřejmě ani krásné wellness centrum s množstvím atrakcí a možností masáží a léčivých procedur.

Lokalita, kterou musíte navštívit


Cserszegtomaj, kde najdete penzion Andrea, je největší vesnice v Evropě a v jejím okolí najdete množství zajímavostí. 

Kousek se nachází nejoblíbenější termální jezero v Maďarsku - Hevíz (1,5 km) o rozloze 4,4 ha s léčivými účinky, kolonádou, zahradami a dalšími lázeňskými atrakcemi. Jezero je největším termálním jezerem v Evropě a tradice lázeňství se zde drží již od roku 1795. Teplota kolem 30°C umožňuje celoroční provoz lázní.

Jen 10 km je vzdáleno "maďarské moře" Balaton.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eva M.)

Ubytování v penzionu Andrea odpovídalo popisu. Pokoje i apartmány pěkné, čisté, prostorné a dostatečně zařízené. Personál milý (od recepce, úklidu až po obsluhu restaurace). Měli jsme polopenzi - snídaně bohaté, mohli jste si vzít na co jste měli chuť, večeře se skládala z polévky, hlavního jídla a dezertu. Bazén a saunu jsme využili pouze jednou v den příjezdu a další dny jsme navštívili jiná místa vhodná ke koupání. Za nás spokojenost ;-).

Vynikající (Eva Z.)

Bola som velmi spokojna personal bol slusny a mily. Okolie bolo velmi pekne a ubitovanie bolo super.

Vynikající (Běla V.)

Vše bylo super. Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kupónu. Se službami jsme byli velice spokojeni. Strava byla výborná. Wellness byl super. Personál v hotelu byl velmi milý a vstřícný. Výlet doporučuji na Balaton, dále koupání v jezeru Hevíz. V blízkosti Hevízu je mnoho muzeí - doporučuji je navštívit.

Skvělé (2 M.)

Prostředí bylo příjemné. Až na menší silnici před penzionem byl všude klid. K dispozici jsou poměrně velké a čisté pokoje s terasou. Personál penzionu byl velmi ochotný, ale nemluví anglicky.

Vynikající (Jaroslav M.)

Prostředí hotelu výborné, bohužel ne všichni z personálu ovládají jiný jazyk než mateřský.

Vynikající (Karel S.)

Prostředí velmi hezké i přes nepřízeň počasí. Služby přesně dle kuponu. Personál milý, ochotný, jídelní lístek i v češtině.

Skvělé (Markéta D.)

Dobrý den, ubytování bylo pěkné, čisté a útulné. Každý pokoj měl vždy balkon. Snídaně formou bufetu, výběr dostačující, večeře výběr z jídelníčku, který se opakoval. Porce byly malé a omezený výběr. Za večeře velké minus. Jinak vše hodnotím kladně.

Vynikající (Běla V.)

Prostředí hotelu bylo úžasné, moc se nám líbilo. Vše odpovídalo popisu. Ano, obdrželi jsme vše co bylo v nabídce uvedeno. Strava byla výborná, wellness super. Personál byl velice milý, ochotný. Hodnotím vše velkou 1. Osobně jsme navštívili Balaton a jízdu lodí po Balatonu. Dále jsme navštívili muzea, termální jezero. Vše nádherné. Doporučuji.

Vynikající (Soňa K.)

Pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu, uvedeno, strava výborná, personál příjemný.

Skvělé (Vlado M.)

Pobyt bol úžasný - páčil sa nám penzión, Balaton aj Hevíz. Strava OK, trochu chýbali miestne špeciality, čistota OK, bazén by v lete mohol byť otvorený aspoň do 21.00 hod.Problém nastal až pri požiadavke na plavbu loďou po Balatone, ktorá bola uvedená pri kupóne ako bonus pri pobyte nad 7 dní. Napriek počiatočnej neochote nám bolo aj v tejto veci vyhovené aj vďaka zákazníckej podpore Zľavokingu. Takže pobyt môžem odporučiť.