• Celodenní vstup do lázní

 • Sauna a fitness neomezeně

 • Polopenze po celou dobu

 • Fantastické hodnocení

 • Hotel ze známé sítě Danubius

Relaxujte v centru populárních lázní Györ s ubytováním ve stylovém hotelu Rába *** patřícího do sítě prestižních hotelů Danubius. Těšte se na bohatou polopenzi a celodenní vstup do lázní vzdálených jen 10 minut chůze.

Ubytujte se pouhých 10 minut od lázní Györ

Přímo v centru nejoblíbenějšího maďarského lázeňského města Györ najdete hotel Rába ***, který vás nadchne stylovým interiérem, ochotným personálem a perfektními službami typickými pro všechny hotely prestižní hotelové sítě Danubius.

Hotel stojí v barokním centru města, blízko všech kaváren a restaurací a zároveň jen 10 minut chůze od populárních lázní. Disponuje komfortně zařízenými pokoji s vlastním sociálním zařízením WC, sprcha) a fénem. V pokoji je dále k dispozici TV, telefon, rádio a minibar.

Nechte se hýčkat gastronomií i wellness

Součástí hotelu je Belgická restaurace se snídaňovou místností, ve které si každé ráno pochutnáte na bohatém bufetu. Dále se můžete těšit na gastronomický zážitek při večeři o 3 chodech.

V hotelu se nachází i kavárna s restaurací, která je zařízená v duchu belgických restauračních zařízení - můžete tu ochutnat i pochoutky belgické kuchyně. Milovníky piva pak potěší nabídka více jak 25 druhů vyhlášených belgických piv.

V rámci kupónu dále můžete relaxovat neomezeně ve finské sauně či si tělo protáhnout ve fitness.

Za příplatek si můžete zajít na masáž nebo do solária, poznat okolí z koňského hřbetu, zajít si na tenis či bowling anebo snad okusit maďarskou kulturu v mnoha památkách, muzeích nebo divadlech. Okolí Dunaje je pro změnu vhodné k procházkám a projížďkám na kole.

Dodatečné info

Děti:

 • Děti do 5,9 let zdarma na přistýlce včetně stravy.

 • Dítě do 13,9 let 36 €/2 noci, 53 €/3 noci, 68 €/4 noci.

 • Děti od 14 let cena jako dospělí.

 • Maximální počet dětí v pokoji je 2.

Příplatky:

 • Místní poplatek 1,5 €/osoba od 18 let/noc.

 • Parkování 7 €/noc.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Tomáš J.)

Po včerejším návratu z výletu do maďarského města Györ, do hotelu Rába, mohu říci, že jsme byli velice spokojeni. Personál hotelu byl velice ochotný, služby byly na velice dobré úrovni. Pokoj byl v přistavené části hotelu, kdy výhled jsme měli do uličky tvořené souběžným domem, který byl ve vzdálenosti cca 20 metrů. Tento prosto vyplňovala střecha, na které byly umístěny klimatizační jednotky, které vytvářely stálý hluk. Vzhledem k tomu, že na pokoji nebyla klimatizace, a venkovní teplota se pohybovala ve 22.00 hod. kolem 35 stupňů, museli jsme mít otevřené okno. Z tohoto důvodu hluk klimatizace "trochu" rušil. Nic to ale nebylo proto tomu, když kolem hotelu po hlavní třídě projela v nočních hodinách ( cca kolem 3. hodiny ranní ) sanitka ( hasiči ) na sirénu. To by probudilo i mrtvého. Velikost pokoje hodnotím jako miniaturní, kdy uličky kolem postele a nábytku kolem zdí byly pouze pro jednu osobu. Vzhledem k tomu, že jsme se na pokoj chodili pouze vyspat, tak to bylo v pohodě. Jinak vybavení již zažilo lepší časy, ale vše bylo čisté, bez kaz a vad. Pokojový servis byl také bez jakýchkoliv problémů. Snídaně byly formou bufetu, kdy sice po ty 3 dny byla nabídka takřka stále stejná, ale bufet byl bohatý, každý si mohl vybrat podle svého gusta a chutě. Večeře byly výběrem z menu, kdy první den byl výběr z 8 jídel, kdy v menu byl dán předkrm, případně polévka, hlavní jídlo a dezert. Následující dva dny byl sice výběr pouze ze tří jídel, ale případný předkrm, polévka a dezerty byly formu bufetu. Bylo to asi dané také tím, že na tyto večeře chodilo asi jenom 10 lidí. Jídlo bylo opět perfektní, jediný problém byl ale v tom, že překlad jídel byl proveden asi přes nějaký překladač. První den, když jsem objednal dle menu nějaké kuře ( menu bylo v angličtině ), byla mě donesena nějaká ryba. Když jsme toto reklamoval, servírka mě potvrdila, že mě donesla správné jídlo, že se opravdu jedná o rybu. Nabídla mě výměnu porce, kdy jsme si to ale ponechala mohu říci, že ta ryba byla perfektní. Někteří další hosté ale požádali o výměnu a bylo jim vyhověno. Následující dny byly jídelní lístky v češtině, ale opět zde byly drobné problémy s překladem. Proti kvalitě jídel a personálu ale nemohu říci jediného špatného slova. Hotel má dobrou polohu k večerním procházkám po staré části města, kdy přímo u hotelu začíná pěší zóna města, kde se nachází spousta krámků, restaurací a barů. My jsme měli štěstí, že poslední večer začal místní festival věnovaný baroku, kdy součástí toho bylo i krátké představení v barokním oblečení přímo na prostranství u hotelu, kdy zbytek se odehrával především na náměstí ve vzdálenosti cca 5 minut volnou chůzí. Do termálních lázní Raba Quelle je to asi 10 minut chůze po pěší zóně a potom přes most, který je v současné době uzavřen pro auta z důvodu oprav. V těchto termálních lázních si užijí všichni, kdy pro každého jsou zde připraveny atrakce či cvičební program. Celkově hodnotím tento výlet jako perfektní, který jsme si skvěle užili.

Vynikající (Eva B.)

Ubytovanie bolo ešte lepšie a krajšie, ako sme očakávali, strava bola perfektná formou bufetu, veľká spokojnosť.

Vynikající (Eva C.)

Prostředí hotelu - trochu starší vybavení, ale čisto. Je dobré mít dopředu rezervované parkoviště. Strava výborná, pro hotelové hosty výběr ze 4 polévek, 4 hlavních jídel a 4 dezertů (jídelní lístek na každý den stejný), personál velmi ochotný a milý. Určitě doporučujeme projít se po centru a kolem řeky Ráby.

Tipy na výlet

Lázně Rába Quelle

Lázně Rába Quelle

Termální a zážitkové lázně Rába Quelle patří k těm nejoblíbenějším v celém Maďarsku. Z hloubky 2 000 m zde tryská léčivá voda o teplotě 37 - 63 °C. Ta je vhodná pro všechny, kteří trpí nemocemi kostí a kloubů, případně mají problémy se svaly. Příznivě ovlivňuje potíže s trávením a účinná je i v případě snížené funkce štítné žlázy.

V lázních najdete 3 termální a 5 zážitkových bazénů, nechybí zde ani tobogány a saunový svět. Součástí saunového světa je finská sauna, venkovní bazének, parní kabina, perličková lázeň, frigidárium a 2 infrakabiny, vyhřívaná kamenná lavice, aromaterapeutická sauna, solná kabina, masážní křeslo a jacuzzi vířivka.

Lázně jsou otevřeny celoročně od neděle do čtvrtka (9:00 - 20:00 hodin), v pátek, sobotu a o státních svátcích (9:00 - 21:00 hodin). Kdybyste chtěli navštívit lázně i v další dny svého pobytu, celodenní vstup vás vyjde na 3 150 HUF (cca 260 Kč)/dospělá osoba a 2 100 HUF (cca 170 Kč)/dítě 3 - 14 let.

Xantus János ZOO

Xantus János ZOO

Györ je nejen městem architektury a termálních lázní. Pokud cestujete s dětmi, určitě při návštěve Györu nevynechejte místní Xantus János ZOO plnou domácích i exotických zvířat. Jde o malou zoologickou zahradu ideální pro klidné rodinné odpoledne, uvidíte dravce, býložravce, primáty, ptactvo i plazy.

Györ

Györ

Maďarské město Györ se nachází jen kousek od slovenských hranic a jeho návštěvu doporučujeme v každém ročním období. Úzké uličky mezi historickými budovami, pobřeží Ráby a jednoho z ramen Dunaje, oblíbené termální lázně, restaurace s maďarskými specialitami, rozmanité kulturní akce, to vše na vás v Györu čeká.