Relaxujte v centru populárních lázní Györ s ubytováním ve stylovém hotelu Rába *** patřícího do sítě prestižních hotelů Danubius. Těšte se na bohatou polopenzi a celodenní vstup do lázní vzdálených jen 10 minut chůze.

V rámci kupónu dále můžete relaxovat neomezeně ve finské sauně či si tělo protáhnout ve fitness.

Za příplatek si můžete zajít na masáž nebo do solária, poznat okolí z koňského hřbetu, zajít si na tenis či bowling anebo snad okusit maďarskou kulturu v mnoha památkách, muzeích nebo divadlech. Okolí Dunaje je pro změnu vhodné k procházkám a projížďkám na kole.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zoja N.)

Ubytování i strava byly na úrovni a velmi dobré. Personál hotelu příjemný, ochotný. Mile nás překvapilo zjištění, že mají pro nás Čechy jídelníček v našem rodném jazyce, takže si můžete vybrat dle chuti.

Vynikající (Lucie M.)

Velice příjemného prostředí hotelu, personál, strava, naprosto splnilo očekávání.

Vynikající (Mária H.)

Veľmi spokojní sme boli, dostali sme viac, ako kupón ponúkal - veľmi ochotný personál, dohovorili ste sa nemecky, anglicky a troška rusky aj slovensky - nič nebol problém. Poloha hotela v centre super, nadštardardné raňajky a výborné večere, útulné izby s klimatizáciou. Nádherné večerné prechádzky mestom, úžasné stavby dýchajúce históriou, príjemné posedenie pri vínku či limonáde, výborná zmrzlina a veľmi dobré ceny.

Vynikající (Lucie Z.)

Ano, s pobytem jsme byli velmi spokojeni, velmi dobré jídlo, ubytovací služby, lázně. Jediná malé mínus bylo parkování v Gyoru, nemohli jsme půl hodinku najít místo k parkování v okolí hotelu. Jinak velká spokojenost. Doporučení je pro pobyt s dětmi malá ZOO v Gyoru, poslední den jsme prožili tam a super.

Vynikající (Yveta S.)

Hotel starší, ale pěkný, čistý. Bufetové snídaně i večeře vynikající. Obsluha v restauraci tragická donést tři chody večeře jim trvalo 2 hodiny.

Skvělé (Ivana K.)

Hotel starší, ale čistý. Personál v pohodě, domluvit se lze jen v AJ, NJ, nebo maďarsky.

Vynikající (Kamil K.)

V hotelu se nám moc líbilo. Vše bylo v pořádku. Personál supr. Strava vynikající. Pokoj velký a čistý.

Vynikající (Pavlína H.)

Vše odpovídalo popisu voucheru. Na pokoji voda na uvítanou.Večeře nebyla výběr z menu, ale každý si mohl vybrat formou švédských stolů. Spousta masa, zeleniny i ovoce. Personál vstřícný hovoří anglicky. S ničím nebyl problém. V hotelu jsme byli po třetí a vždy naprosto spokojeni se vším. Velmi čistý a na prof. úrovni. Výlety samozř. do Quelle Rába- termály. A nesmíte zapomenout na místní fantastické zoo. Je to úžasná zoo; kde můžete krmit žirafy, dromedára a daňky. Opice reagují na podněty. Takové zvířata jen tak někde neuvidíte. Nádherné jsou procházky po uličkách. Nezapomenutelnou součástí je koncert u kašny na náměstí u radnice.

Vynikající (2 M.)

Hotel je na velmi dobrém místě v centru krásného historického města. Služby hotelu jsou kvalitní. Strava předčila naše očekávání - výborná. Doporučujeme.

Skvělé (Jan S.)

Personal hotelu byl příjemný, jídlo v restauraci bylo chutné a všeho bylo dost. Hotel je čistý, příjemný, v centru města, jen hotelu chybí bazén nebo něco podobného. Jináč hotel super.