Pobyt v rodinném hotelu Amstel*** v historickém lázeňském městě Györ. Užijte si celodenní vstup do lázní, polopenzi, saunu a nespočet dalších výhod v nádherném hotelu přímo u Dunaje.

Relaxační dovolená v maďarském Györu**
**

Rodinný hotel Amstel najdete na břehu Dunaje a jen pár kroků od termálních lázní a nedaleko historického centra. Ubytováni budete v hezkém pokoji s TV a Wifi. 

Areál hotelu je rozlehlý a poskytuje jednak dostatek místa pro děti a jednak dostatek parkovacích míst. Prosklená restaurace hotelu se skvělou kuchyní má také letní terasu, ze které je nádherný výhled na Dunaj.  Hned u hotelu také začíná cyklostezka.

Relaxujte v termálních lázních Györ

Győr, jedno z největších maďarských měst s krásným barokním centrem, se nachází přibližně 60 km jižně od Bratislavy. Zdejší termální a zážitkové lázně patří k jedněm z nejoblíbenějších v Maďarsku. Alkalická, hydrogen-uhličitanová léčivá voda o teplotě 37 - 63°C tryská z hloubky 2000 m. 

V lázních najdete 3 termální a 5 zážitkových bazénů, nechybí ani sauny, tobogány, hřiště apod. Občesrtvení i kulinářské zážitky si můžete dopřát v jedné z několika restaurací. Lázně jsou otevřeny celoročně, NE - ČT 9.00 až 20.00, v pátek a v sobotu 9.00 do 21.00 hod.


Rozhodně se vypravte na vycházku do města. Jeho historie se datuje až do 11. století, díky čemuž zde najdete nespočet kostelů s nádhernou architekturou, převážně barokní. Najdete zde i množství múzeí a galerií.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jiří C.)

Využití Vaši nabidky splnilo naše očekávání. Zejména personál Hotelu Amstel se snažil vyjít vstříc, byl milý a určitě využijem jejich služeb i příště.

Vynikající (Zdeněk P.)

Pobyd odpovídal nabídce. Co se týče hotelu Amstel ubytování a stravy tak dobrý. Pobyt na termálu Rab výborný.

Skvělé (Římek Miroslav M.)

Celková spokojenost, personál hotelu ochotný. Ocenili jsme snahu jedné z recepčních /starší paní/ hovořit česky. Prostředí příjemné, na břehu Dunaje, vše bezvadně upravené. Ocenili jsme rovněž klimatizaci na pokoji. Ve večerních hodinách jsou krásné procházky po břehu Dunaje.

Vynikající (Helena ?.)

Hotel starší, leč udržovaný, personál velice milý, strava výborná, splněno vše, co bylo slíbeno.

Skvělé (Blažena Z.)

Boli sme spokojní so službami poskytovateľa. Nástup na pobyt prebehol veľmi rýchlo, k dispozícii boli hneď aj inštrukcie ohľadom pobytu čo sa týkalo stravy a možností využitia blízkych kúpeľov.

Vynikající (Jana K.)

Pobyt odpovídal popisu, mohu ho doporučit dálším zájemcům. Ubytování je pěkné, jídlo dobré

Skvělé (Lenka J.)

Tento pobyt už jsme zakoupili podruhé, poprvé jsme zde byli letos v dubnu. Tentokrát jsme neměli tak dobrý pokoj, bohužel postele byly rozvrzané/č.206/ a báli jsme se v noci pohnout, abychom se vzájemně nerušili. Také hotelová kuchyně nám dělala trošku problém, jídla z fritézy a mražené polotovary v oblibě nemáme. Personál hotelu byl velmi milý a vstřícný, poloha hotelu výborná. Vyhovovalo nám také, že pes byl zdarma - měli jsme sebou dva malé pejsky-nikomu nevadili - spíše naopak. I to, že si hotel za pejsky nic neučtuje hrálo roli v našem výběru, navíc okolí je pro pobyt se psem velmi vhodné. Tyto klady převýší zápory / hlavně gastronomické/, takže určitě hotel ještě navštívíme.

Skvělé (Michaela H.)

Hotelové pokoje byly malé, ale na ,,přespání" to stačilo. Ovšem v miniaturní koupelně se nedalo téměř otočit. Nedokážu si tam představit člověka větších rozměrů. Strava byla na jedničku, porce s předkrmem a dezertem se téměř nedaly sníst, snídaně formou švédských stolů byly pestré. (Jen mě neustále u některých lidí zaráží ,,český zlozvyk" - odnést si něco s sebou.) Personál byl milý a i přes jazykovou bariéru jsme se vždy domluvili.

Skvělé (Richard S.)

Celkem pohoda, hodně nápisů jen v maďarštině. Málo propagačních informací o městě aquaparku.

Skvělé (Martin K.)

S pobytem jsme byli spokojení. Vše co bylo na kupónu uvedeno jsme obdrželi. Personál velmi příjemný.