Pobyt pro dva v krásném hotelu Bobbio*** v luxusní vilové čtvrti nedaleko centra Budapešti se snídaní a volným využitím sauny. Romantika a relax ve městě na Dunaji nabitém zajímavostmi.

Letní romantika ve městě na Dunaji

Hotel Bobbio*** najdete v klidné a luxusní vilové čtvrti nedaleko centra Budapešti. V komfortně vybavených pokojích (vlastní sociální zařízení, TV, minibar) panuje příjemný chládek, což oceníte zvlášť v létě. Stejně tak přijde vhod posezení v nádherné zimní zahradě s výhledem do okolní přírody. Od hotelu se snadno dostanete přímo do centra města. Součástí hotelu je i sauna, jejiž užívání máte v ceně.

Co rozhodně vidět v Budapešti?

Maďarská metropole na Dunaji má bohatou historii a nikdy se zde nemůžete nudit - tolik atrakcí a zajímavostí zde je. Vybíráme pro Vás ty nej:

  • Tropicarium- největší mořské akvárium v Evropě 
  • 123 termálních pramenů a nespočet lázní (Gellert, Rudas, Széchenyi...)
  • Sto let stará budova Parlamentu se 700 místnostmi - 3. největší v Evropě
  • Plavba lodí po Dunaji
  • Lidový park s planetáriem
  • Královský palác na kopci Várhegy
  • Rybářská bašta
  • Váci utca - nejznámější budapešťská ulice je centrem nákupů

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Petr P.)

Hotýlek starší, ale pěkný, čistý, odpovídající třem hvězdám. Vše OK včetně personálu.

Vynikající (Martina K.)

Hotel byl pěkný, čistý, velké snídaně. Lokalita hotelu byla trochu odlehlá, ale dostat se do centra města MHD nebyl problém.

Vynikající (Alena V.)

Velká spokojenost - luxusní ubytování v krásném hotelu s bohatou snídaní. Lázně a město překrásné.

Vynikající (Andrea B.)

Hotel byl v pěkném prostředí, vybavení trošku starší, ale naprosto dostačující. Personál velmi ochotný, snídaně dostatečné.

Skvělé (Kamila T.)

Prostředí hotelu bylo hezké, jen mohla být uklizenější koupelna. Jinak bylo vše v pořádku, jak s využitím sauny, tak s vouchery do lázní. Personál byl velice milý.

Skvělé (Jiří K.)

Pobyt jsem obdržel od svého bratra k mému životnímu jubileu a tak jsme s partnerkou odjeli do Budapešti.Hotel na dobré úrovní,jen díky velkým momentálním teplotám a nepřítomnosti klimatizace na pokoji nesnesitelné teplo i přes noc.Na poukazu byl uváděn voucher do lázní Lukas ale my to dostali do lázní Szechény a bylo to možná dobře,jelikož jsme se jeli podívat k lázním Lukas a byly zvenčí zanedbané a neudržované.Celkový pobyt se nám líbil a neměli jsme sebemenší problém,jen ta jazyková bariera ta nás trochu trápila ale to byl problem na naši straně.Budapešť pěkné město můžu doporučit. S pozdravem Oldřich Kozel.

Skvělé (Ludmila P.)

V Budapesti jsme poctvrte. S ubytovanim jsme byli spokojeni, hotel je velmi klidny, pro nenarocne klijenty, snidane standartni. Pokoje čisté, chybí fen. Sauny jsme nevyuzili, protoze se pozde vraceli z prochazek po nadherne Budapesti. Dostupnost do centra dobra. Ochotny personal, poskytne veskere informace ale jenom v anglictine, proto doporucuji dopredu si nastuduvat hromadnou dopravu. Termalni lazne jako bonus- neni nic prijemnejsiho obzvlašt v zimě! Vracime se jako pokazde odpocate a spokojene!

Vynikající (Pavel P.)

Hotel Bobbio se nachází na trochu odlehlejším místě než jsem byl dosud při mých pobytech v Budapešti zvyklý, spojení městskou dopravou však je dostatečně časté a spolehlivé. Celkově klid místa téměř připomíná vesnici - jeho členité okolí a množství zeleně dokonale izoluje hluk města, zahradní posezení hotelové restaurace i balkóny tak umožní i příjemné venkovní posezení. Obrovskou výhodou hotelu je parkování v zahradě hotelu zdarma, u většiny ostatních budapešťských je totiž parkování poměrně nepříjemně zpoplatněno (řádově až stovky Kč za den!). Další výhodou jsou vstupenky do lázní Szechenyi zdarma, pokud se nepletu tak zde jde o úsporu dalších cca sedmset Kč při návštěvě lázní, kterou považuji za téměř povinnou! Co se týče hotelových snídaní, tak ty byly spíše průměrné, ale dostačující. Hotel byl při naší návštěvě v červnu téměř prázdný, takže všude bylo až neobvyklé ticho a klid. Pokoje nepříliš velké, ale dostačující a čisté. Co se týče balkónů, tak je třeba zmínit, že v případě několika pokojů spodního patra jde o společnou terasu, to může být někdy výhoda, jindy nevýhoda. Ostatní balkóny už jsou samostatné.

Vynikající (Michaela C.)

Pobyt splnil naprosto očekávání dle popisů v prezentaci. Poskytovatel reagoval rychle a byl ochoten pomoci.

Vynikající (Hana B.)

Pobyt v Budapešti odpovídal popisu v prezentaci, byli jsme spokojeni jak s ubytováním, tak s jídlem, personál byl milý a vstřícný.