Odpočinkový pobyt pro dva v centru lázeňského Egeru v komfortním hotelu Minaret***. K tomu polopenze, celodenní vstup do termálního aquaparku Eger a jako bonus k delšímu pobytu také celý den v luxusním wellness a láhev vína.

Relaxační pobyt v hotelu Minaret***


Lázeňské město Eger leží na úpatí pohoří Bükk v jedinečné lokalitě vhodné k pěstování zdejšího vyhlášeného vína. Hotel Minaret najdete přímo v centru Egeru, hned vedle historického tureckého minaretu a nedaleko egerského hradu a poblíž dalších historických zajímavostí. Pokoje, restaurace i celý interiér hotelu jsou vkusně a příjemně zařízeny.

Při procházce městem narazíte na nespočet barokních památek. Za návštěvu rozhodně stojí druhá největší maďarská bazilika na náměstí Esterházy tér s největšími varhany. V létě se ve městě koná festival Býčího vína, což je hned po Tokaji druhá nejznámější odrůda maďarského vína.


Atraktivní lokalita lázeňského Egeru

Lokalita města Eger patří k těm, které byste v Maďarsku rozhodně měli navštívit. V bezprostřední blízkosti města najdete hned troje lázně - lázně Demjén, Egerszálok  a aquapark v Egeru. V Egerszáloku se nachází solný kopec, který je v Evropě naprostý unikát a je zde možné noční koupání. Lázně Demjén leží na kopci a je odtud nádherný výhled do okolí. Aquapark Eger zase poskytuje spoustu zábavy na vodních atrakcích.

Relax ve zdejších vyhlášených lázních rozhodně doporučujeme, stejně jako ochutnávku vína v jednom z tradičních vinných sklípků rozesetých v okolních kopcích.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jiri S.)

Veľmi dobre :) Spĺňal predstavy a očakávania. Ubytovanie nebolo najlepšie, ale strava bola výborná a bolo si z čoho vybrať.

Skvělé (Daniel M.)

Vzhledem k cenové realaci odpovídající stav. Trochu více úklidu by prospělo. Personál ochotný ale vše udělá až na vyzvání. Velký problém s parkováním Auta! Vlastní parkoviště pouze pro 10 aut. V případě naplnění Maďarští turisti neváhají obstavit auto a jít pryč, v případě že pak chcete odjet máte smůlu! Lázně Eger, Demjén, Egerszalok Super!

Skvělé (Zuzana O.)

Boli sme celkom spokojný. poloha hotela bola dobrá, chýbal nám síce balkón, ale dalo sa...strava bola vynikajúca.

Skvělé (Jan L.)

Personál ochotný. Hotel je starší a tomu zodpovedá stav chodieb. Izby sú však čisté. Malá kúpeľňa a WC.

Vynikající (Iveta D.)

S pobytom sme boli veľmi spokojní, splnil naše očakávania. Personál bol veľmi milý, izby čisté, strava chutná. Snáď by sme uvítali, keby nás hneď na začiatku pobytu informovali o tom, že turecké kúpele, do ktorých sme mali voľný vstup, sú otvorené až v podvečerných hodinách. Časovo sa to prekrýva s večerou, ale dá sa to stihnúť.

Skvělé (Janka P.)

S pobytem jsme byli spokojení až na placení na závěr, překvapili nás doplatky (DPH) za vstupy do lázní a wellness, které nebyly v ceně.

Vynikající (Jan J.)

S pobytem jsme byly velice spokojeni, ubytování perfektní ,chyběla lednička na pokoji, kterou nám ihned dodali. Jídlo v restauraci - snídaně, večeře také perfektní jak obsluha tak i připravené švédské stoly a neustále doplňovány. Wellness v nedalekém hotelu Eger-Park bylo také moc pěkné a také Aquapark. Počasí nám také přálo. Jediné co bych vytknul ,že jsme měli 2 vouchery a paní recepční nám dávala pouze jeden pokoj pro 3 osoby a nás bylo 5 jak jsme objednaly a zaplatily . Stalo se, že přehlédla na objednávce slovo "Double" tak proto jsem vám telefonoval, kde se stala chyba a po 5 minutách na to paní přišla. Vše se v pořádku vyřešilo. Stane se paní na recepci se nám omluvila. Takže závěrem - byli jsme velice spokojeni .

Vynikající (Petr T.)

Pobyt v hotelu Minaret nás velmi příjemně překvapil. Ubytování dobré, strava výborná a servis personálu výtečný.

Skvělé (Alena T.)

Spokojní s pobytom a hlavne s reštauráciou kde bola večera aj raňajky formou švédskych stolov.

Vynikající (Lucie K.)

Už jsou to 4 roky co jsme v Egeru byli. Úplně jsem zapomněla tehdá napsat recenzi. Pobyt se nám líbil moc. V hotelu vše v pořádku. Poloponze vynikající. Vždy čerstvá zelenina a ovoce od místních farmářů. Při večeři tam byl i dezert. Bylo to formou švédského stolu. Dovezli jsme si z tama vzpomínku na celý život. Teď už dcera má 3 roky.