Vychutnejte si unikátní pobyt v lázeňském Miškovci u hranic se Slovenskem. Ubytování pro dva v luxusním hotelu Öreg Miskolcz****, polopenze, neomezený vstup do wellness a vstup do jedinečných jeskynních lázní. Platnost nově do 31.3.2015.

Stylové ubytování plné luxusu v historickém Miškolci

Hotel Öreg Miskolcz**** leží v centru města, avšak v klidné, historické uličce. Hotel je zařízen ve stylu art deco, v pokojích nechybí ani klimatizace. Ve wellness zóně můžete neomezeně relaxovat v infra, parní a finské sauně, ochlazovacím bazénu či v hydromasážní sprše.

Exkluzivní jeskynní lázně s léčivou vodou

Jako jediné místo na světě Vám právě Miškolc může nabídnout unikátní termální lázně, kde na jednom místě najdete léčivé prameny a jezero ukryté v jeskyni. Areál lázní najdete asi 6 km za městem a je otevřený celoročně. Léčivý vliv pramenů jezera Várhegy působí hlavně na dýchací obtíže a kloubní onemocnění.

Na výlet do nádherné oblasti Lillafüred

Nejen jeskynní lázně dělají tuto lokalitu jedinečnou - je to také oblast Lillafüred asi 12 km za Miškolcem. Jde o nádherné prostředí s jezery, vodopády, jeskyně, zkrátka čistou přírodou, která je vyhledávaných cílem turistů.

V blízkém okolí nechybí ani ZOO, hrad Diósgyör či rekreační oblast u jezera Hamori s historickými domy. O zážitky nebudete ochuzeni ani při procházce historickým centrem města.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (magdalena P.)

Hotel čistý,personál milý,strava jednoduchá,ale výborná!škoda,že nemajú vo wellnese aj bazénik na plávanie,nakoľko ochladzujuci bazén pre toľko ľudí by mal mať cirkulaciu s filtraciou.Obsluha,ochota personálu na jednicku!

Vynikající (Petr L.)

S pobytem jsme byli maximálně spokojeni. Vše co bylo napsáno v prezentaci se setkalo s realitou. Zaměstnanci hotelu byli velice příjemní a ochotní. Vřele doporučuji.Strava byla chutná. Rozhodně jsme hlady netrpěli.

Vynikající (Andrea S.)

veľká spokojnosť s hotelom, personálom, prístupom, prezentácia na portáli sa celkom zhoduje so skutočnosťou, v hoteli síce nebol bazén, čo by sme uvítali, ale užili sme si naplno aspoň saunu

Skvělé (Marta H.)

Ubytovanie bolo na úrovni, večere boli neskutočne dobré a soľné jaskyne Vám dajú nový zážitok.

Vynikající (Martin M.)

Všetko bolo super - ubytovanie, lokalita hotela, mesto ako také ponúka veľa možností na relax, jedlo super ... - budem odporúčať.

Vynikající (Ladislava J.)

Hotel byl krásný a splnil naše očekávání. Nad očekávání byl ovšem přístup personálu. Velice milý, vstřícný. Při nástupu jsme kromě vstupenek do termálních lázní dostali i natištěnou mapku, včetně informací o parkování u lázní a GPS dat. Celou cestu nám ještě vysvětlili, nakreslili, prostě naprosto vyčerpávající informace. Jídlo bylo též dobré, jsme velice spokokeni.

Vynikající (Vladimír ?.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, jak hotel, tak i obsluha velmi dobrá, vše co bylo v inzerátu bylo splněno.

Skvělé (Ján V.)

Pobyt odpovedal prezentácií, a služby v hotely boli na vysokej profesionálnej úrovni.

Skvělé (Petra P.)

Byli jsme hodně spokojení s hotelem. Příjemný, hezký, čistý. Sice výběr na večeři by mohl být rozmanitější - smažený sýr si v maďarsku dávat nemusím - těšila jsem se na jejich tradiční jídla, ale nebylo ani jedno, což si myslím je škoda. Dále jsem si po wellness představovala i vířivku, která na hotelu není.

Vynikající (Miroslava ?.)

Byli jsme moc spokojeni, hotel pěkný, čistý, jídlo dobré, personál vstřícný, doporučuji.