Pobyt v rodinném hotelu Amstel*** v historickém lázeňském městě Györ. Užijte si celodenní vstup do lázní, polopenzi, saunu a nespočet dalších výhod v nádherném hotelu přímo u Dunaje.

Relaxační dovolená v maďarském Györu**
**

Rodinný hotel Amstel najdete na břehu Dunaje a jen pár kroků od termálních lázní a nedaleko historického centra. Ubytováni budete v hezkém pokoji s TV a Wifi. 

Areál hotelu je rozlehlý a poskytuje jednak dostatek místa pro děti a jednak dostatek parkovacích míst. Prosklená restaurace hotelu se skvělou kuchyní má také letní terasu, ze které je nádherný výhled na Dunaj.  Hned u hotelu také začíná cyklostezka.

Relaxujte v termálních lázních Györ

Győr, jedno z největších maďarských měst s krásným barokním centrem, se nachází přibližně 60 km jižně od Bratislavy. Zdejší termální a zážitkové lázně patří k jedněm z nejoblíbenějších v Maďarsku. Alkalická, hydrogen-uhličitanová léčivá voda o teplotě 37 - 63°C tryská z hloubky 2000 m. 

V lázních najdete 3 termální a 5 zážitkových bazénů, nechybí ani sauny, tobogány, hřiště apod. Občesrtvení i kulinářské zážitky si můžete dopřát v jedné z několika restaurací. Lázně jsou otevřeny celoročně, NE - ČT 9.00 až 20.00, v pátek a v sobotu 9.00 do 21.00 hod.


Rozhodně se vypravte na vycházku do města. Jeho historie se datuje až do 11. století, díky čemuž zde najdete nespočet kostelů s nádhernou architekturou, převážně barokní. Najdete zde i množství múzeí a galerií.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Dagmar S.)

Pobyt odpovídal popisu. Ubytování jednoduché ale čisté a dostačující. Hotel blízko lázní i centra. Jídlo dobré a najedl se i manžel, což je co říci. Koupání bezvadné.

Skvělé (Michaela H.)

Hotelové pokoje byly malé, ale na ,,přespání" to stačilo. Ovšem v miniaturní koupelně se nedalo téměř otočit. Nedokážu si tam představit člověka větších rozměrů. Strava byla na jedničku, porce s předkrmem a dezertem se téměř nedaly sníst, snídaně formou švédských stolů byly pestré. (Jen mě neustále u některých lidí zaráží ,,český zlozvyk" - odnést si něco s sebou.) Personál byl milý a i přes jazykovou bariéru jsme se vždy domluvili.

Vynikající (Markéta L.)

Byli jsme spokojeni. Vše, co slibovala nabídka, bylo zcela naplněno. Příjemný, čistý hotel, dobré jídlo, milý a ochotný personál. V lázních jsme krásně relaxovali a odpočatí jsme se vraceli domů. Pobyt budeme opakovat. Prohlédli jsme si i historické jádro hezkého města Gyor.

Vynikající (Libuše ?.)

Na pěkném místě, blízko města. Poskytnuty byly veškeré služby. Ochotný personál.

Skvělé (Olga V.)

Všude bylo čisto, voňavo. Jen pokoje byly malinké, nevlezla se ani manželská postel, postele byly uspořádány do L. Strava byla chutná, personál milý. Každý den byla po hlavním chodu sladká tečka. Máte-li sebou malé dítě, nespoléhejte, že dojde do termálních lázní po svých, je to dost daleko.

Skvělé (Katerina P.)

Výborné večeře, milý personál, kousek od lázní, starší vybavení hotelu ale čisto, snídaně průměrné.

Vynikající (Jana K.)

Pobyt odpovídal popisu, mohu ho doporučit dálším zájemcům. Ubytování je pěkné, jídlo dobré

Vynikající (Jaroslava K.)

Sympatický hotýlek s příjemnou a milou obsluhou. Skvělé jídlo, doporučení, kam se podívat. Vše, co bylo v rámci nabídky deklarováno, bylo splněno. Plánuji, že si pobyt v budoucnu zopakuji.

Skvělé (Blažena Z.)

Boli sme spokojní so službami poskytovateľa. Nástup na pobyt prebehol veľmi rýchlo, k dispozícii boli hneď aj inštrukcie ohľadom pobytu čo sa týkalo stravy a možností využitia blízkych kúpeľov.

Vynikající (Sylva V.)

Naprostá spokojenost, vše, co bylo slíbeno, bylo dodrženo. Hotel, pokoj, strava, personál, vše fungovalo. Termály jsou v Gyoru úžasné.