Pro nadšence do zimních sportů je tu pobyt v Hotelu Garní Al Nardis *** v italských Dolomitech. Hotel leží jen 10 minut od města Pinzolo, kde začíná jedna ze sjezdovek obřího ski areálu se 150 km lyžařských tratí. V ceně je také snídaně.

Hotel pod spletí sjezdovek čtyř areálů

Hotel Garní Al Nardis *** leží v horské vesnici Carisolo přímo v Dolomitech a nabízí ubytování v alpském stylu.

Ubytování je vhodné jak pro páry, tak pro rodiny. Hotel má celkem dvanáct pokojů vybavených dřevěným nábytkem, LED TV, telefonem, trezorem a vlastní koupelnou. K dipozici jsou pokoje s balkónem, podkrovní pokoje i apartmán s kuchyňkou.

V hotelu se podávají snídaně formou bufetu, které vám dodají potřebnou energii na celodenní sportování a objevování okolních hor. Vedle hotelu si můžete zajít na oběd či večeři do místní restaurace.

Hotel stojí jen 10 minut od města Pinzolo, kde najdete sjezdovky areálů Pinzollo a Madonna di Campiglio. Tyto tratě patří do jednoho velkého celku se skiareály Marilleva a Folgarida, který dohromady nabízí až 150 km sjezdovek různých obtížností.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 1,9 let zdarma na přistýlce včetně snídaně.

 • Dítě do 7,9 let 16 €/noc na přistýlce včetně snídaně.

Příplatky:

 • Místní příplatek 1,50 €/osoba od 14 let/den.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Check in od 13:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 5 €/den

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Ski areál Pinzolo - Campiglio

Ski areál Pinzolo - Campiglio

Sjezdovky u měst Pinzolo a Campiglio jsou součástí velkého lyžařského areálu, který celkem poskytuje 150 km sjezdových tratí a 61 vleků včetně express lanovky, která spojuje právě dvě zmíněná střediska. Kromě lyžování tu najdete i další vyžití - pro snowboardaře je tu Brentapark, pro běžkaře spousta stop a zabruslíte si na olympijském stadiónu.

Lyžařské středisko Passo Tonale

Lyžařské středisko Passo Tonale

Světově proslulé lyžařské středisko v Itálii, které se pyšní ledovcem Presena s výškou 3 000 m n. m. Celková délka sjezdovek je přes 100 km a chloubou je černá sjezdovka z Passo Paradiso do Tonale, samozřejmostí je pak snowpark a funpark s 25 skoky a překážkami. Je zde také okolo 40 km běžeckých tratí.

Terme di Comano

Terme di Comano

V termálních lázní Terme di Comano najdete širokou nabídku péče o tělo, především k léčbě kožních potíží se zde využívá léčivá minerální voda z místních pramenů. Procedury jsou vhodné pro děti i dospělé, navíc zde budete mít krásný výhled na okolní památky, jako je farní kostel sv. Lorenzo nebo zřícenina římské pevnosti. Občerstvit se tu můžete typickou pochutinou, horskými bramborami.