Zažijte pravou alpskou atmosféru v Hotelu Alpenrose *** s výhledem na Dolomity. Kromě ubytování váš čekají snídaně, odpolední vstupy do hotelového wellness a možnosti lyžování v blízkém okolí. Oblast Passo Rolle má skiareály pro celou rodinu.

Pobyt v alpské hotelu a vše pro vaše pohodlí

Hotel Alpenrose *** se nachází ve výšce 1 984 metrů v italských Dolomitech a poskytuje tak úžasný výhled na Národní park Paneveggio - Pale di San Martino.

Kromě horských štítů vás dostane také alpský styl hotelu, který ve vás vyvolá hřejivý a pokojný pocit. Pokoje jsou vybavené TV a vlastní koupelnou, z dekorativních prvků zaujmou především dřevěné trámové stropy.

U snídaně vás čekají tradiční koláče, džemy a uzeniny, vše regionální a připraveno z přírodních ingrediencí.

Za odpočinkem i krásnou přírodou

Uvolnit se můžete v hotelovém wellness, kde najdete saunu, vířivku a solárium.

Hotel leží jen 30 minut jízdy od centra města Tesero. Odtud se snadno dostanete do údolí Val Venegia, kde se budete kochat pohledem na hory a jezera. V zimě si nejvíce zábavy užijete v blízkém skiareálu San Martino di Castrozza - Passo Rolle.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 1,9 let zdarma na přistýlce včetně snídaně.

 • Dítě do 7,9 let 15 €/noc na přistýlce včetně snídaně.

 • Dítě do 15,9 let 25 €/noc na přistýlce včetně snídaně.

Příplatky:

 • Místní poplatek 1,50 €/osoba/noc.

 • Možnost připlatit si polopenzi za 15 €/osoba/den.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček povolen

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření povoleno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Skiareál San Martino di Castrozza

Skiareál San Martino di Castrozza

Ve středisku Passo Rolle najdete skvělé možnosti pro lyžaře ve skiareálu San Martino di Castrozza. Díky své poloze na jihu Dolomitů si zde užijete slunečné počasí, ani o sníh se ale nemusíte bát. Funguje tu asi 45 km sjezdovek, které obsluhuje celkem 23 vleků. Terén je vhodný pro mírně pokročilé i pokročilé sportovce, cena se pohybuje mezi 33 a 47 € za den v závislosti na věku a sezóně.

Pra delle Nasse

Pra delle Nasse

Chystáte se na lyžování v Dolomitech s dětmi? Pak zamiřte do Pra delle Nasse u skiareálu San Martino Di Castrozza, kde dětem usnadní jejich první krůčky na lyžích. V areálu jsou pro ně dětské sjezdovky s tunely a překážkami, magický koberec a samozřejmě také místo na sáňkování. K posilnění malých i velkých tu slouží kavárna, kde je k dispozici také přebalovací kout.

Lyžařské středisko Passo Lavazè

Lyžařské středisko Passo Lavazè

Lyžařské středisko Passo Lavazè - Oclini se nachází mezi průsmykem Lavazè a vrcholy hor Cima Rocca, Corno Bianco, Corno Nero a Monte Oclini. Náročnost sjezdovek je různá, svoje si tu najdou začátečníci i mírně pokročilí lyžaři. Nenechte si ujít ani sánkařské a bobové dráhy, snowtubingovou dráhu a pohyblivý koberec, který usnadní první chvíle na lyžích dětem i začátečníkům. Vynikající podmínky garantuje moderní systém zasněžování a výhodou je i bezplatná služba skibusů.