Objevte italské letovisko Molveno a zalyžujte si v Dolomitech. Hotel Aurora *** stojí jen 100 m od sjezdovky, blízko je i ski areál Paganella a jezero. Kromě těchto možností a útulných pokojů s výhledem na hory vás čeká také chutná polopenze.

Pohodlí s domáckou atmosférou v italských Alpách

Užijte si pobyt v Hotelu Aurora *** ve vesničce Molveno v obklopení Dolomitů.

Pokoje jsou útulné, vybavené manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, TV, trezorem a balkónem s výhledem na hory nebo jezero. Samozřejmostí je také koupelna.

V restauraci vás čekají pokrmy z čerstvých ingrediencí přípravované dle tradičních receptů. Ochutnáte typická místní i mezinárodní jídla. Čekají vás bufetové stoly, zelenina i sladké dezerty.

Hlavní výhodou hotelu je jeho poloha 100 metrů od lyžařských vleků v letovisku Molveno a 10 minut pěšky od místního jezera. Z okna pokoje si užijete výhled na Brentské Dolomity.

Dodatečné info

Děti:

 • Postýlka pro dítě 15 €/den.

Příplatky:

 • Místní poplatek 2 €/osoba/den.

 • Molveno Card 2 €/osoba.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 5 €/den

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Ski areál Paganella

Ski areál Paganella

Na severu Italských Alp si skvěle zalyžujete ve Ski areálu Paganella. Upravené sjezdovky zde ze tří stran obepínají masiv Paganelly, k jejich vrcholům vás dovezou pojízdné pásy nebo sedačkové lanovky pro nejmenší. Pro běžecké lyžování je k dispozici 40 km tras. Nemusíte se tu bát zastavit, ať je vaše lyžařská úroveň jakákoliv, mezi sjezdovkami najdete i mírné svahy, případně využijte služeb lyžařské školy. Samozřejmostí je také množství restaurací s možností občerstvení.

Terme di Comano

Terme di Comano

V termálních lázní Terme di Comano najdete širokou nabídku péče o tělo, především k léčbě kožních potíží se zde využívá léčivá minerální voda z místních pramenů. Procedury jsou vhodné pro děti i dospělé, navíc zde budete mít krásný výhled na okolní památky, jako je farní kostel sv. Lorenzo nebo zřícenina římské pevnosti. Občerstvit se tu můžete typickou pochutinou, horskými bramborami.

Skiareál Monte Bondone

Skiareál Monte Bondone

Pokud budete v italské provincii Tridentsko hledat místo k celodennímu lyžování, zamiřte do Skiareálu Monte Bondone, který se rozkládá pod stejnojmennou horou. Areál nabízí 21 km sjezdovek a nádherné výhledy na horské masívy Brentských Dolomit a město Trento. Lyžování zde je vhodné pro rodiny s dětmi i pro pokročilejší lyžaře, kteří ocení červené sjezdovky. Na širokých tratích si zalyžuje každý nadšenec, dvakrát v týdnu se koná také noční lyžování. Chodíte radši na běžky? Skiareál má 35 km upravených tratí přímo pro vás.