Útulný hotel v obklopení hor

Hotel Villa Eden *** se nachází v srdci italských Dolomitů. Rodina, která se o hotel stará už od roku 1973, zařídila interiéry v typickém alpském stylu. Ubytování je zajištěno v komfortních pokojích s balkónem, anebo terasou s výhledem na hory. K dispozici vám bude TV, telefon, bezplatné WiFi připojení i koupelna s fénem na vlasy a županem.

Výborné snídaně a večeře připravují majitelé z lokálních surovin. Těšte se na tradiční jídla a speciality italské kuchyně a také na široký výběr vín.

Po aktivně prožitém dni vám přijde vhod relaxace v hotelovém wellness centru s tureckou lázní, saunou a vířivkou.

Hotel Villa Eden *** se nachází jen pár kilometrů od lyžařských středisek Alleghe Civetta a Marmolada (vzdálenost 10 minut autem).

Dodatečné info

 • Děti do 3,9 let zdarma bez nároku na lůžko.

 • Děti do 6,9 let s přistýlkou a polopenzí 60 €/3 noci, 100 €/5 nocí a 140 €/7 nocí.

 • Děti do 11,9 let s přistýlkou a polopenzí 90 €/3 noci, 150 €/5 nocí a 210 €/7 nocí.

 • Místní poplatek 1 €/osoba od 13 let/den.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu .
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domáci mazlíček zakázán

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Ski areál Arabba Marmolada

Ski areál Arabba Marmolada

Lyžařské středisko Arraba patří k evropským špičkám mezi ski areály. Je součástí oblasti Dolomiti Superski a spadá i do světoznámého okruhu Sella Ronda (ten propojuje Campolongo, Gardena, Sella a Pordoi). Přímo z vesničky Arabba se dá dostat na Marmoladu, nejvyšší vrchol Dolomit. Díky výšce 1 600 - 2 511 m n. m. a orientaci na sever poskytujte nadšencům zimních sportů skvělé sněhové podmínky až do jara. 22 moderních lanovek a až 63 km sjezdovek všech obtížností není ani zdaleka vše, co toto středisko nabízí.

Ski areál Civetta

Ski areál Civetta

V oblasti Benátska uprostřed vrcholků Dolomitů se u městečka Alleghe ve výšce 1 000 až 2 200 m n. m. rozprostírá rozlehlý lyžařský areál. Z jedné strany se nad ním tyčí legendami opředený masiv Monte Pelmo a z druhé ještě majestátnější Civetta. Středisko nabízí 80 km sjezdovek, z toho je až 75 km uměle zasněžovaných, díky čemuž je areál pokrytý sněhem od prosince do dubna. Polovina sjezdovek jsou červené, najdete tu ale také modré, těch nejnáročnějších - černých - je tu méně.

Marmolada

Marmolada

Hlavní ledovec Marmolady (3 343 m n. m.) je zároveň také nejvyšším vrcholem Dolomitů. Skalní masiv zapsaný na Seznam UNESCO je nejen jediným skutečným ledovcem v oblasti, ale zajímavý je i svou historií. Během 1 . světové války totiž horské sedlo ve tvaru V představovalo důležitý strategický bod, o který měla zájem rakousko-uherská i italská vojska. Rakouským jednotkám se podařilo území obsadit jako prvním a začali tu budovat tzv. "Ledové město", které fungovalo jako základna s ošetřovnou, kasárnou a sítí tunelů až 2 roky. Dnes v konečné stanici lanovky Serauta v Marmoladu najdete nejvýše položené muzeum v Evropě.