Pro milovníky komfortu, památek i moře

Hotel Formula International **** se nachází v ideální lokalitě pro návštěvu památek a poskytuje komfort mezinárodního hotelu. Najdete jej na spojnici mezi Benátkami a Ravennou, dobře se odsud dostanete i do Padovy nebo Ferrary.

K plážím letoviska Rosolina Mare je to asi 10 minut jízdy, v blízkosti ubytování tedy najdete skutečně vše.

Hotel prošel v roce 2012 renovací a disponuje 50 pokoji různých velikostí vybavených moderním nábytkem a kvalitními postelemi pro ten nejsladší spánek. Dále vás na pokoji čeká klimatizace, LED TV, telefon, trezor a koupelna se sprchou. Některé pokoje mají přístup na vlastní terasu.

Italská kuchyně a neomezené wellness

Ochutnejte italskou kuchyni v Ristorante Pizzeria Regina. Kromě rybích specialit a více než 50 druhů pizzy váš čekají i křehké croissanty nebo sladké košíčky. Nezapomeňte ochutnat i místní víno.

Navštivte také zbrusu nové wellness centrum otevřené v červenci 2018, kde můžete relaxovat ve vnitřním bazénu s hydromasáží, v sauně či parní lázní. Těšte se také na Kneippův chodník, ledopád a odpočívárnu.

Dodatečné info

Děti:

 • Ubytování s dětmi není možné.

Příplatky:

 • Místní poplatek 0,70 €/osoba/den.

 • Novoroční příplatek (1.1.) 80 €/osoba/noc.

 • Sváteční příplatek (15.8.) 40 €/osoba/noc.

 • Sváteční příplatek (2.6.) 30 €/osoba/noc.

 • Sváteční příplatek (6.1., 19.4. - 22.4., 1.5., 1.11., 8.12., 25.12., 26.12.) 20 €/osoba/noc.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 15 €/den

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Chioggia

Chioggia

Chioggia, někdy nazývaná též "Malé Benátky", se od těch skutečných nachází vzdušnou čarou ve vzdálenosti asi 25 kilometrů. Ostrovní město leží v jižní části Benátské laguny a od Jadranského moře ho odděluje pobřežní část zvaná Sottomarina. Podobnost s Benátkami je vidět i v množství kanálů. Tím největším je Canale della Vena, který křižuje devět mostů. Turisté si tak kromě plaveb na loďkách mohou užít procházky krásnými uličkami, zažít místní trhy či obdivovat sakrální stavby. Těmi nejznámějšími jsou například chrám Santa Maria z 11. století, kostel sv. Domenica či kostel Sant´Andrea. Za povšimnutí stojí i jedny z nejstarších věžních hodin na světě - Torre dell´Orologio.

Benátky

Benátky

Do italských Benátek jezdí lidé za romantikou už dlouhá léta. Město je vlastně jeden velký přístav postavený na mělké laguně. Jeho historické centrum bylo v roce 1987 prohlášeno za památku UNESCO, o historické skvosty tedy nouze. Nechte se ale zlákat i plavbou v gondole po kanálu Canal Grande, který je dlouhý 4 km. Tvořilo tu spousta umělců a narodil se tu skladatel Antonio Vivaldi, o inspirativní atmosféru tedy nebude nouze.

Forte Marghera

Forte Marghera

Pevnost Forte Marghera v benátském předměstí Mestre byla původně postavena k vojenským účelům a představovala nepřekonatelnou bariéru chránící město. Dnes má stavba hodnotu především historickou a zaznamenává příliv turistů. Nejen proto se zde také konají četné kulturní akce a vyrostly zde restaurace a stánky s občerstvením, na vašem výletě vám tedy nebude nic chybět.