Rodinná dovolená v kůži Římanů

Vydejte se na dovolenou a objevte krásy největšího italského jezera Lago di Garda tak, jak je objevili staří Římané před několika tisíci lety. Na průzkum se můžete vydat rovnou do historického centra města Limone Sul Garda (cca 2,5 km). Za poplatek 1 €/osoba vám cestu usnadní hotelový autobus.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Petr P.)

Prostředí hotelu je pěkné, čisté. Veškeré nabízené služby byly dodrženy. Personál hotelu je vstřícný a milý. Jediná výtka se týká parkování - málo parkovacích míst!

Skvělé (Věra K.)

Pobyt odpovídal popisu. Se službami jsme byli spokojeni. Horší bylo parkování, ale nakonec jsme vždy místo našli.

Vynikající (Vladimír ?.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Pobyt odpovídal popisu v prezentaci. Jen nám bylo slíbeno, že tam bude někdo, kdo nám pomůže s překladem.

Vynikající (Jana V.)

Velmi ráda jsem uvítala možnost pobytu u jezera Lago di Garda přes Slevoking, jelikož jsme si tuto destinaci velmi oblíbili, byli jsme zde již 3x. Uvítali jsme i možnost pobytu v Limone,jelikož tuto stranu Gardy jsme neměli procestovanou. Pobyt se nám velmi líbil, ubytování bylo velmi pěkné s krásným výhledem na jezero, služby hotelu byly na vysoké úrovni, strava typicky středomořská,vynikající.

Skvělé (Alena M.)

Služby odpovídaly popisu.Cena v sezoně také.Vše bylo v pořádku.Jak jídlo,tak ubytování. To bylo prosté, ale čisté.K přespání dostačující.Výběr jídla také. Dost zeleniny i ovoce.

Vynikající (Miloslav H.)

Byli jsme naprosto spokojeni. Ubytování, jídlo, personál, příroda i počasí naprosto bez chyby. Doporučujeme všem.

Vynikající (Vladimír M.)

Vše bylo perfektní, zvláště personál na vysoké profesionální. úrovni. Doporučujeme.

Skvělé (Kateřina F.)

Celkově jsem byla spokojena, vyhled na jezero byl nadherny, lokalita moc prijemna, hotel starsiho typu,personal prijemny. Ubytování ciste a jidlo dobre.

Skvělé (Nataša S.)

Jsme v zásadě nenároční na ubytování .Celý den někde cestujeme nebo jsme u vody atd...Měli jsme problém s jídlem nic moc nevařily.

Vynikající (Denisa V.)

Velice příjemný personál, velký výběr jídla, pokoje čisté, denně uklizené. Nádherný výhled na vesničku.