Toskánsko ve stylové vile Fattoria IL Santo s bazénem a ochutnávkou specialit

Zažijte pravou Itálii. Na toskánském venkově budete bydlet ve vile Fattoria Il Santo v pokojích (včetně snídaně) či apartmánech s kuchyňkou. V ceně je ochutnávka typických sladkých i slaných italských delikates.

Rodinná vila Fattoria Il Santo
 • Rodinná vila Fattoria Il Santo - 50%

  Rodinná vila Fattoria Il Santo

 • Vila má i svůj bazén ve kterém můžete relaxovat - 50%

  Vila má i svůj bazén ve kterém můžete relaxovat

 • Slevoking byl s dovolenou velice spokojen - 50%

  Slevoking byl s dovolenou velice spokojen

 • Pokoje jsou vybaveny v tradičním venkovském stylu - 50%

  Pokoje jsou vybaveny v tradičním venkovském stylu

 • Pokoje jsou vybaveny v tradičním venkovském stylu - 50%

  Pokoje jsou vybaveny v tradičním venkovském stylu

 • Využijte slevu na farmářské produkty - 50%

  Využijte slevu na farmářské produkty

 • Rodinná vila Fattoria Il Santo - 50%

  Rodinná vila Fattoria Il Santo

 • Užijte si nádherný výhled do krajiny - 50%

  Užijte si nádherný výhled do krajiny

 • Vychutnejte si krásy Toskánka naplno - 50%

  Vychutnejte si krásy Toskánka naplno

 • Užijte si nádherný výhled do krajiny - 50%

  Užijte si nádherný výhled do krajiny

 • Na výlet si můžete zajet do nedaleké Florencie - 50%

  Na výlet si můžete zajet do nedaleké Florencie

Varianty:

24 zákazníků

V ceně balíčku

 • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji či apartmánu s kuchyňkou (dle varianty) pro dvě osoby v tradiční toskánské vile Fattoria Il Santo
 • 10% sleva na farmářské produkty
 • Parkování a WiFi

Varianta na 4 dny (3 noci) navíc:

 • 1x ochutnávka typických slaných a sladkých produktů pro dva (nutno rezervovat)

Varianta na 5 dní (4 noci) navíc:

 • Snídaně po celou dobu pobytu pro dva
 • 1x večeře o čtyřech chodech pro dva (nutno rezervovat)

Varianta na 7 dní (6 nocí) navíc:

 • 1x ochutnávka typických slaných a sladkých produktů pro dva (nutno rezervovat)
 • 1x večeře o čtyřech chodech pro dva (nutno rezervovat)

Platnost kupónu

1. 4. - 15. 10. 2018

Orientační termíny

Pro ověření dostupnosti vámi vybraného termínu se obraťte na nás nebo kontaktujte přímo hotel. Následnou rezervaci rádi vyřídíme za vás. Stačí nám zaslat číslo kupónu (povinné), jméno, počet osob, termín.

Varianty:

discount-detail.disocunt-description Popis slevy

 • Ochutnávka italských pokrmů
 • K dispozici bazén u vily
 • 10% sleva na farmářské produkty
 • Vila v krásné toskánské přírodě
 • Snídaně při pobytu na pokoji

Itálie: nezapomenutelná dovolená v toskánské vile

Rodinná vila Fattoria Il Santo pochází až z 16. století, kdy bývala farmou. Skládá se z pěti budov a nachází se na toskánském venkově mimo rušné silnice. V obklopení olivovými háji je tak ideálním místem k odpočinku.

Vila Fattoria Il Santo je skvělým ubytováním také pro ty, kteří chtějí poznat a zažít pravou italskou kulturu se vším, co k ní patří - výtečná kuchyně, domácí produkty jako vína a džemy, italské slunce a také historické památky, které jsou na dosah.

Pokoje a apartmány jsou prostorné a zařízené v tradičním venkovském stylu - kamenné zdi, dřevěný nábytek a terakotové podlahy. Všechny mají vlastní sociální zařízení.

Apartmány (nachází se v přízemí nebo 1. patře) mají navíc kuchyňský kout s ledničkou a malým mrazákem. Některé z nich mají sporák.

Odpočinout si můžete na sluneční terase, u bazénu anebo jen tak pod slunečníkem s výhledem na olivové sady a okolí. Využít můžete také gril a hřiště. Nechybí ani fotbalové hřiště, ping pong nebo volejbal.

V případě zájmu je možné dokoupit snídaně a to buď klasické italské (sladké) anebo variantu sladké-slané.

Ochutnejte tradiční italské dobroty

Součástí kuponu je i ochutnávka typických produktů. Těšit se můžete jak na slané delikatesy - salám, sýr, bruschettu, tak i na sladké dobroty jako dorty, mandlové sušenky a víno Vin Santo.

Přibližně 1 km od areálu se nachází restaurace Imposto s nabídkou domácích pokrmů italské kuchyně, kterou můžete během svého pobytu navštívit.

Tipy na výlet

Město Siena

Siena je perlou Toskánska. Navštivte zde úžasnou katedrálu Duomo, radnici Palazzo Pubblico a hlavně netradiční půlkruhové náměstí Piazza del Campo s renesanční kašnou. Od roku 1995 je město zapsáno v seznamu památek světového dědictví UNESCO. Sienskách architektura je charakteristická stavbou z cihel. Důvodem jsou hlinité půdy v okolí města, vhodné pro výrobu cihel. Sienu naštěstí nepotkal osud většiny italských měst, které byly za druhé světové války vybombardovány. Město je tedy značně zachovalé. Nejpopulárnější událostí v ruce je zde tzv. Palia. Jedná se o koňské dostihy, který se konají na náměstí Piazza del Campo. Soupeří spolu jezdci z jednotlivých čtvrtí města. Čtvrť, která vyhraje, má poté právo uspořádat bujarý večírek ve čtvrti, která dostih prohrála, a to bez jakýchkoli postihů.

Lázně Petriolo

Lázně Petriolo se nachází nedaleko měst Siena a Grosseto. Lázně jsou součástí přírodní rezervace Basso Merse s krásnou kopcovitou krajinou. Lázně ulevovaly od zdravotních problémů již starým Římanům. Odpočinout se zde byl i samotný papež Pius II. Lázně Patriolo se skládají ze dvou částí. První jsou lázně přírodní. Tyto venkovní bazény jsou tvořeny z vápence a síry a jsou používány po celý rok. Teplota vody dosahuje až 42 °C. Vstup do přírodních bazénů je zdarma. Nachází se hned za mostem přes řeku Farma, uprostřed nedotčené přírody rezervace Basso Merse. Součástí bazénů je i malý vodopád. Místní termální vody jsou díky přítomnosti sirovodíku vhodné zejména pro ty, kteří mají problémy s dýchacím ústrojím. Druhé, moderní lázně jsou placené a jejich součástí je wellness centrum, kde si můžete užít bahenní terapie nebo další uklidňující či léčebné procedury.

Město Monticiano

Monticiano je místo, kde na vás dýchne minulost. Město v Toskánsku v provincii Siena pochází už z 12. století a uchovalo si svou středověkou atmosféru až dodnes. Mezi nejoblíbenější atrakce zde patří termální lázně Petriolo, hrad Tocchi nebo románský kostel Sant´Agostino. Působivé jsou také procházky úzkými kamennými uličkami. Městečko není rozsáhlé, má přibližně 1 400 obyvatel. Monticiano leží v malebném údolí mezi řekami Marse a Farma. Nejstarší část města se nachází na kopci mezi zbytky starobylých zdí. Z vrcholu kopce se vám naskytne okouzlující pohled na řeku Marse. Na počest vzniku města se zde každý rok v říjnu pořádají oslavy, při kterých místní závodí na oslech a jsou přitom oblečeni ve středověkých kostýmech. Monticiano spadá pod chráněnou přírodní oblast Maremma s nedotčenou a divokou přírodou.

Národní park Alto Merse

Navštivte panenskou krajinu národního parku Alto Merse. Přírodní rezervaci najdete jihozápadně od města Siena. Parkem protéká řeka Merse a několik jejích přítoků - řeky Ricausa, Rosia a La Gonna. V národním parku si vychutnáte poklidné odpočinkové procházky listnatými, především dubovými, lesy. Přírodní rezervace je také domovem mnoha chráněných zvířat, jako jsou divoké kočky, káňata či poštolky.

Město Grosseto

Grosseto je hlavní město stejnojmenné provincie v Toskánsku. Najdete tu plné muzeí a kostelů, oblíbeným místem návštěvníků je také palác Aldobrandeschi. Na své si přijdou milovníci dobrého vína, které se tu dá sehnat na každém kroku. Ochutnejte zde také proslulé červené víno Chianti. Jako suvenýr si v místních obchodech můžete koupit lahvičku pravého italského olivového oleje.

Opatství San Galgano

Užijte si tajemnou atmosféru gotického kláštera původně ze 13. století. Opatství leží v údolí mezi městy Chiusdino a Monticiano v provincii Siena. Opodál stojí rotunda Montesiepi z roku 1185 a hrobka svatého Galgana. Stavba opatství započala v roce 1220, ale dokončena byla až o celých šest století později. Scenerie opatství San Galgano okouzlila ruského režiséra Andreje Tarkovského, který v roce 1983 toto místo využil k natáčení svého filmu Nostalgie.

Dodatečné info

Všechny dodatečné příplatky se hradí až na místě.

Děti:

 • Děti do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
 • Děti do 11,9 let 13 €/noc s přistýlkou, 18 €/noc s přistýlkou a snídaní.
 • Děti od 12 let 26 €/noc s přistýlkou, 34 €/noc s přistýlkou a snídaní.

Příplatky:

 • Při pobytu v apartmánu se vybírá záloha 50 € (vrací se při předání klíčů).
 • Poplatek za úklid apartmánu 25 €/3 noci a 35 €/6 nocí.
 • Ochutnávka (slané + sladké) pro další osobu 15 €.
 • Snídaně formou bufetu - při pobytu v apartmánu (italská, sladká) 6 €/osoba/den.
 • Snídaně formou bufetu - při pobytu v apartmánu (sladká, slaná) 8 €/osoba/den.

Další info:

 • Bazén je otevřený od 1.6. do 30.9. v závislosti na počasí.
 • Ochutnávku produktů a večeři je nutné při příjezdu rezervovat na recepci, jinak služba propadá.
 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.

Recenze

CELKOVÉ HODNOCENÍ:
 • Dobrý den, je tu hezký to se musí nechat. Ale pokoj bez klimatizace ostatní pokoje měli! Když jsme se šli na recepci ohlásit, že jsme zde tak nic přivítání nebylo a nic nám nenabízela, ani ochutnávky co máme na voucheru tak nevím a bazén pěkný, ale museli jsme subjekt koupit koupací čepice, ale přijde mi že druzí měli z recepce. Tak nevím jestli mám být se službami spokojený jen že tu je krásně a děláme si výlety. V neděli se vracíme do ČR.

  Marek Hlad
 • Recepční sympatická a vstřícná. Doporučuji vzít s sebou jídlo, protože jsou malé možnosti stravování (my jsme byli v květnu, možná je to v sezonu lepší). Nádherná krajina, opravená městečka, vkusná i nová zástavba. Termálky malé - příjemné zpestření pobytu. Doporučujeme všem, kdo hledají klid.

  Helena Tesařová
 • Ubytování super, jen snídaně připravená v kuchyňce byla velmi slabá - 4 suchary, 1 croisant v pytlíku, marmeláda. Také kuchyňka nemá žádné vybavení - jeden rendlík a 4 mikrošálky, takže kdo by si chtěl vařit musí mít vše sebou i nádobí. Ale bazén skvělý a postel stylová. Nejhorší je ale dostupnost. Adresa uvedená na kuponu neodpovídá, tj. město Monticiano je ještě 30km od místa určení, navigace vůbec neuměla najít. Takže jsme dojeli ještě o dvě hodiny později po 12ti hod. z Prahy úplně v noci vysíleni blouděním . Doporučuji upřesnit adresu. Jinak slíbené služby - ochutnávka a lázně fajn. A Toskánsko je ráj.

  Markéta Dolistová
Všechny recenze (13)

Osobně navštíveno a prověřeno

Člen našeho týmu hotel osobně navštívil a podrobil přísné kontrole. Můžete si být jistí vysokou kvalitou služeb, za které ručíme. Prohlédnout si můžete i video.

Lokace

Fattoria IL Santo
loc. Il Santo, fraz. Iesa
Monticiano (SI) , 53015
Itálie
GPS souřadnice: 43.091583 11.31969
 • Check in od 15:00 do 18:00 hodin, check out do 10:30 hodin
 • Domácí mazlíček za poplatek 7 €/noc
 • Hotel není bezbariérový
 • Kouření zakázáno
 • Platba kartou je možná

Vaše dotazy

Nenašli jste všechny potřebné informace, nebo se zkrátka jen potřebujete na něco zeptat? Na váš dotaz odpoví naše zákaznická podpora.

Zeptat se

Mohlo by vás zajímat

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím