Zámeček Dinotice


Užijte si neomezený vstup do hotelového bazénu
 • Užijte si neomezený vstup do hotelového bazénu

  Užijte si neomezený vstup do hotelového bazénu

 • V zámeckém hotelu je i malý wellness

  V zámeckém hotelu je i malý wellness

 • Za příplatek můžete využít i vířivku

  Za příplatek můžete využít i vířivku

 • Dovolenou v Beskydech si doslova zamilujete

  Dovolenou v Beskydech si doslova zamilujete

 • Součástí každého pokoje je i vlastní sociální zařízení

  Součástí každého pokoje je i vlastní sociální zařízení

 • Těšte se na útulnou restauraci s krásnými malbami

  Těšte se na útulnou restauraci s krásnými malbami

 • Pro děti je zde k dispozici i dětský koutek

  Pro děti je zde k dispozici i dětský koutek

 • Užijte si zimní Beskydy se vším všudy

  Užijte si zimní Beskydy se vším všudy

 • Ideální na lyže nebo běžky

  Ideální na lyže nebo běžky

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 229

Kontaktní informace:

Zámeček Dinotice
Halenkov 229
Halenkov, 756 03
Česká republika

Vydejte se do malebného údolí Dinotice v obci Halenkov a ubytujte se na Zámečku Dinotice, ve kterém se alespoň na pár dnů přenesete do historie. Budova zámečku se nachází na svahu hned na okraji lesa. Díky skvělému umístění si můžete být jisti, že zažijete ničím nerušenou dovolenou.

Těšte se na komfortní ubytování v příjemném zámeckém prostředí, jehož součástí jsou pokoje s LCD/TV a vlastním sociálním zařízením.

Během pobytu se můžete těšit na pokrmy z domácí kuchyně, minutky, ale i na vegetariánské a sladké speciality. Po vydatném jídle si můžete dopřát kvalitní italskou kávu nebo si dát sladkou tečku v podobě domácího koláče, dezertu či zákusku.

Po náročném dni si můžete zajít do hotelového bazénu, kde si můžete dopřát bublinkovou koupel či podvodní masáž nebo do sauny. Za příplatek je možné využít i vířivku.

Aktuálně není aktivní žádná sleva pro Zámeček Dinotice

Podobné slevy

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 128x
Užijte si neomezený vstup do hotelového bazénu

Beskydy: Romantika s polopenzí a bazénem

prodáno 98x
K dispozici je i vnitřní bazén

Romantika v Beskydech s polopenzí a bazénem

prodáno 26x
Užijte si neomezený vstup do hotelového bazénu

Beskydy na zámečku s polopenzí a bazénem

Načíst další 2 z 10 recenzí
Michaela Přibylová

Byli jsme tam sami, vnitřní bazén špinavý a ledová voda, whirpool nebyla vůbec napuštěná, až druhý den, ale voda šíleně zapáchala.

Jana Kostková

Celková spokojenost, hezké, čisté prostředí, pěkné pokoje, dobrá domácí strava a příjemný personál. Doporučuji návštěvu Muzea skla v Karolince a prodejnu skla.

Radomír Polášek

Krásné a čisté prostředí okolí, restaurace hotelu, vč. dobře zařízeného apartmánu. Personál přátelský a vstřícný. Jídlo standard. Bylo trochu poznat, že je v hotelu již nastaven provizorní režim na konci sezóny (nevyhřátý a nevyčištěný bazén a výřivka). Sauna super.

ŽANETA DUBOVÁ

Strava byla uspokojivá. Wellness jsme nevyužili, ale bylo k dispozici. Doporučuji navštívit blízké Karlovice. Ubytování bylo moc hezké, personál ochotný.

Hana Dostálová

S poskytnutými službami jsme byli spokojeni (ubytování, strava, wellnes) Personál a vedoucí hotelu byli vstřícní. Doporučujeme tento pobyt všem potencionálním zájemcům.

Iva Hubáčková

Velmi vstřícný a ochotný personál, prostorný pokoj, s polopenzí jsme byli také spokojeni, krásné okolí.

Lucie Kučírková

Prostředí hotelu bylo velice příjemné, pokoj byl velký a čistý. Z poskytovaných služeb můžeme ohodnotit pouze stravu, která byla naprosto v pořádku. Snídaně by mohly být asi bohatší, ale jinak bylo jídlo dobré a porce dostatečné. Saunu, vířivku ani bazén jsme nevyužili. Celkově jsme na hotelu trávili spíše pouze večery a noci, jinak jsme jezdili po výletech. Neměli jsme žádný problém.

Anna Váňová

Vrátili jsme se dnes z pobytu a byli jsme velice spokojeni jak s přístupem personálu, prostředím, tak stravou i wellness, kdy jsme využili saunu. Pokoj velký, čistý s krásným výhledem na kopec s pasoucími se ovečkami. Byl to jeden z prožitých krásných pobytů zakoupených na poukaz a určitě se tam vrátíme. Ze zámečku je to jen kousek do Velkých Karlovic, případně na Bečvu, odkud se dá dojet na Pustevny a i návštěva jelení a dančí obory stála za návštěvu.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK