• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Parádní hotel v srdci CHKO Pálava

Wellness Hotel Iris *** leží ve vinařské obci Pavlov, tedy uprostřed CHKO Pálava a jen 1 km od vodní nádrže Nové Mlýny. Kousek je také Mikulov a během 20 minut jízdy se dostanete k Lednicko-valtickému areálu. Zastávka autobusu je pouze 300 metrů od hotelu.

Bydlet budete v jednom z moderně zařízených pokojů s televizí, telefonem, WiFi a vlastní koupelnou. Některé pokoje mají také možnost přistýlky.

Bohatý výběr vín a lenošení ve wellness

Po toulkách Pálavou vám jistě vyhládne, pak přijde vhod hotelová restaurace s pestrým výběrem kulinářských specialit. Samozřejmostí je široká nabídka výborných vín od místních vinařů. Poradit se můžete se sommeliérem.

Těšte se také na relaxaci ve wellness centru. Za zvuků relaxační hudby se nechte hýčkat při zábalu nebo jen tak lenošte ve vířivce či hydromasážní vaně. Za příplatek využijte i bylinné parní lázně nebo se nechte namasírovat.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Radek S.)

Vše bez výhrad. Zlepšit jen snídaně, jinak večeře super.

Skvělé (Denisa M.)

Prostředí hotelu pěkné, čisto, personál příjemný jen slečna na recepci by se mohla více usmívat :) strava: snídaně v pořádku, večeře výběr ze 3 jídel, bohužel nějaké suroviny se nedaly nahradit. Ve vířivce moc chloru, ale jinak jsme si to moc užili a odpočinuli si.

Vynikající (Petr K.)

Personál hotelu byl velmi příjemný, prostředí bylo fajn a měl jsem kde zaparkovat. Procedury v ceně byli v pořádku.