Wellness Hotel Harmony ****


Po náročném dni si můžete zajít do vířivky
 • Po náročném dni si můžete zajít do vířivky

  Po náročném dni si můžete zajít do vířivky

 • Po náročném dni si můžete zajít do vířivky

  Po náročném dni si můžete zajít do vířivky

 • K načerpání nové energie vám přijde vhod i sauna

  K načerpání nové energie vám přijde vhod i sauna

 • V hotelové restauraci si pochutnáte na různých dobrotách

  V hotelové restauraci si pochutnáte na různých dobrotách

 • Pokoje hotelu jsou moderně vybaveny

  Pokoje hotelu jsou moderně vybaveny

 • V teplých dnech můžete posedět i na venkovní terase

  V teplých dnech můžete posedět i na venkovní terase

 • Udělejte si výlet do historického Telče

  Udělejte si výlet do historického Telče

 • Prohlédněte si mimořádně rozlehlé náměstí a historické centrum Jihlavy

  Prohlédněte si mimořádně rozlehlé náměstí a historické centrum Jihlavy

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 16

Kontaktní informace:

Wellness Hotel Harmony ****
Malé náměstí 181
Třešť, 589 01
Česká republika

Užijte si skvělou dovolenou v historické budově hotelu Harmony **** v Třšešti. Hotel je ideálním místem pro všechny, kteří ocení moderní styl a kvalitní a profesionální služby v příjemném a klidném prostředí Vysočiny poblíž historického Telče.

Ve všech hotelových pokojích je kladen důraz na vysoký standard a originální design. Pokoje jsou navrženy tak, aby spojovaly potřebnou funkčnost s nejvyšším komfortem. Každý pokoj je vybaven minibarem, TV s plochou obrazovkou a rádiem, moderním stylovým nábytkem a vlastním sociálním zařízením.

V hotelové restauraci si určitě pochutnáte. Kuchaři totiž dbají na kvalitní a prověřené suroviny z místních zdrojů, takže se můžete těšit na šetrně připravená jídla z kvalitních surovin, která jsou málo tučná, zdravá a lehce stravitelná.

Aktuálně není aktivní žádná sleva pro Wellness Hotel Harmony ****

Podobné slevy

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 17x
Po náročném dni si můžete zajít do vířivky - 41%

Vysočina v luxusním hotelu se snídaní, vstupem do aquaparku, ZOO a na hrad

Vydejte se na luxusní dovolenou do hotelu Harmony **** v Třešti v blízkosti historického Telče. Těšit se můžete na bohatou snídani, 1x večeři o 3 chodech, vstup do wellness, na hrad Roštejn a do jihlavské ZOO.

Jana Nosková

Super pobyt, vše, co voucher nabízel, bylo splněno. Výborná strava, ochotný personál, příjemné ubytování, pouze okna do hlavní cesty - nevýhodou. Krásné okolí.

Zdeněk Sika

vše na 100%, mile překvapeni komfortem, závěrem mužeme říct, že jsme měli v okolí známé, které jsme neviděli několik let a tak jsme si pobyt vylepšili i návštěvami, zkrátka stihli jsme vše

Lenka Kovaříková

Prostředí se nám velmi líbilo, strava také, hotel čistý, nový, krásný design, personál příjemný, jen okno jsme měli do trochu víc hlučné ulice, ale s tím se asi musí počítat.

Eva Janoušová

Hotel byl naprosto skvělý, moderní, čistý, s příjemným a ochotným personálem. Restaurace báječná, snídaně bohaté, celkově úžasné prostředí. Jediné, co jsme bohužel neviděli, bylo telčské podzemí, které bylo z technických důvodů zavřené, ale to není chyba hotelu. Jinak byl balíček nabitý zábavou a velmi jsme si to užili, děkujeme!

Karel Vodička

Byli jsme nadšeni. Vším. Nenašli jsme jedinou chybičku. Pokoj byl perfektně vybavený. Poprvé za celou dobu našeho cestování v pokoji nic nechybělo. Personál byl úžasný, ochotný, milý, vstřícný. Jídlo skvělé. Celý areál hotelu, včetně venkovního prostoru, byl dokonalý. Luxusně, vkusně a moderně zařízený. Naší kanadští příbuzní, s kterými jsme hotel navštívili a kteří procestovali celý svět, byli také nadšeni. Wellness jsme nevyužili. Všechny ostatní nabídky byly zajímavé. ZOO Jihlava je velmi pěkná. Telč je krásné město. Bohužel náš pobyt byl krátký a nestihli jsme vše, co jsme měli naplánované. Snad příště znovu v tomto nádherném hotelu.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK