Objevujte krásy Krkonoš v penzionu Vraní bouda
 • Objevujte krásy Krkonoš v penzionu Vraní bouda

  Objevujte krásy Krkonoš v penzionu Vraní bouda

 • Z penzionu budete mít skvělý výhled na Sněžku

  Z penzionu budete mít skvělý výhled na Sněžku

 • Pokoje v penzionu jsou pohodlně zařízeny

  Pokoje v penzionu jsou pohodlně zařízeny

 • Pokoje v penzionu jsou pohodlně zařízeny

  Pokoje v penzionu jsou pohodlně zařízeny

 • Součástí každého pokoje je i vlastní koupelna

  Součástí každého pokoje je i vlastní koupelna

 • Součástí balíčku je i chutná polopenze

  Součástí balíčku je i chutná polopenze

 • Těšit se můžete na bohaté snídaně formou bufetu

  Těšit se můžete na bohaté snídaně formou bufetu

 • Východní Krkonoše jsou krásné v každém období

  Východní Krkonoše jsou krásné v každém období

 • Podívejte se na Mumlavské vodopády

  Podívejte se na Mumlavské vodopády

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 100

Kontaktní informace:

Vraní bouda
Zahrádky 33
Pec pod Sněžkou, 54221
Česká republika

Ubytování v Krkonoších s nejlepším výhledem

Při pobytu v penzionu Vraní Bouda v Peci pod Sněžkou v nadmořské výšce 1 095 metrů budete mít krásu východních Krkonoš jako na dlani. Přímo z penzionu si užijete výhled na panorama Studniční hora - Obří důl - Sněžka (1 603 m n. m.) - Růžová hora.

Ubytování budete v pohodlných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Těšit se můžete i na chutnou polopenzi s bohatou bufetovou snídaní a tříchodovou večeří. Pokud chcete s sebou vzít i domácího mazlíčka, není to problém.


Penzion Vraní bouda je ideální pro dovolenou s dětmi - díky šestilůžkovým pokojům je připraven i na početnější rodiny a v okolí je spousta možností vyžití a zábavy i pro ty nejmenší.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 62x
Objevujte krásy Krkonoš v penzionu Vraní bouda

Krkonoše s výhledem na Sněžku v penzionu Vraní bouda s polopenzí a lahví vína

prodáno 0x
Z penzionu budete mít skvělý výhled na Sněžku

Krkonoše v penzionu Vraní bouda s polopenzí a výhledem na Sněžku

Načíst dalších 6 z 14 recenzí
Dana Langerová

Vraní bouda je posazena v úžasném místě, krásné prostředí, výhled na Sněžku. Večeře výborné, skvělý kuchař. S ubytováním jsme byli spokojeni, láhev vína k pobytu jsme obdrželi. Jen výtka k personálu, velmi chladný přístup, připadali mi všichni již těžce vyhořelí. Měli by asi popřemýšlet o změně.

Aleš Pitín

Chcete zhubnout?? Tak nejezdete na Vrani boudu. Vynikajici domaci kuchyne. Pratelsky pristup personalu, klidne prostredi. Pokoje nenadchnou, ale ani neurazi, maji vse co clovek potrabuje k prespani pri turistice, nebo lyzovani.

Táňa Divišová

Líbil a odpovídal popisu! Slibované výhledy nemají chybu.

Zdeňka Ďulíková

Chata v perfektní poloze na výlety. Jídlo skvělé, porce velké. Moc jsme si pochutnali. Personál milý, ochotný s pěkným přístupem. Jediné co bylo horší, byly tvrdé, proleželé postele. Byli jsme celkově velmi spokojeni, počítáme s návratem na toto místo.

Šárka Trauškeová

Vše se nám velmi líbilo, pobyt zcela odpovídal popisu. Naprosto skvělé je umístění Vraní boudy a neopakovatelný výhled z ní.

Martin Boubelík

Prostředí Vraní boudy je pro milovníky hor nádherné. Krásný výhled na hřebeny Krkonoš v oblasti nejvyšší české hory Sněžky i do údolí Pece pod Sněžkou s množstvím horských bud a penzionů. Na Vraní boudě bylo poskytnuto vše podle popisu na voucheru. Strava - polopenze chutná, dostatečné množství i pro jedlíky, jídelníček s domácí české kuchyně. Personál ochotný, rychlý a přátelský. Ubytovací prostory čisté, fungující WC a koupelna s teplou vodou. Vybavení nábytkem skromnější, ale pro sportovce a turisty dostatečné. V blízkosti Vraní boudy je několik sjezdovek - tedy ráj i v zimě pro lyžaře a běžkaře. Pro návštěvníky v létě určitě doporučuji výlet lanovkou na Sněžku, pro zdatnější pak zvolit cestu Obřím dolem do sedla přes Slezskou boudu a pak až na vrchol Sněžky. Obří důl je jedním z nejkrásnějších míst v Krkonoších se spoustou vzácných rostlin a živočichů. Pokud jste na vrcholu Sněžky, je hříchem sjet dolů zase lanovkou. Je několik možností: např. pokračovat na západ přes známou Luční boudu, Výrovku a pak dolů do Pece p. Sněžkou, nebo slézt na mezistanici Růžová hora a přes Portášky do Velké Úpy a zpět do Pece, nebo se vydat do Pece prostřední nejkratší cestou - středem Obřího dolu. Možností je jistě více, třeba sestoupit od Slezské boudy na polskou stranu Krkonoš nebo se vydat z vrcholu Sněžky na východ přes boudu Jelenka až do Horní Malé Úpy. Pokud přeje počasí, odmění Vás výstup na Sněžku dalekými výhledy na všechny světové strany. Z Vraní boudy jsou ale krásné výlety i na opačnou stranu - kolem Pražské a Kolínské boudy na vrchol Černé hory, ze které lanovkou nebo pěšky kolem sjezdovky sestoupíte až do Jánských Lázní.

Marie Pecová

Personál byl velmi vstřícný, jídlo velmi chutné a velké porce, po večeři vždy byl zákusek. Chata odpovídala popisu. Jsme spokojeni. Nádherný výhled do okolí.

Josef Bartošek

Kdo není přehnaně náročný je prostředí perfektní. Služby, jak strava tak personál, vynikající! Byli jsme velmi spokojeni. Pěší tůry Sněžka, Hnědý vrch, Jánské Lázně, Černá hora a mnoho dalších krásných míst.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK