Objevujte krásy Krkonoš v penzionu Vraní bouda
 • Objevujte krásy Krkonoš v penzionu Vraní bouda

  Objevujte krásy Krkonoš v penzionu Vraní bouda

 • Z penzionu budete mít skvělý výhled na Sněžku

  Z penzionu budete mít skvělý výhled na Sněžku

 • Pokoje v penzionu jsou pohodlně zařízeny

  Pokoje v penzionu jsou pohodlně zařízeny

 • Pokoje v penzionu jsou pohodlně zařízeny

  Pokoje v penzionu jsou pohodlně zařízeny

 • Součástí každého pokoje je i vlastní koupelna

  Součástí každého pokoje je i vlastní koupelna

 • Součástí balíčku je i chutná polopenze

  Součástí balíčku je i chutná polopenze

 • Těšit se můžete na bohaté snídaně formou bufetu

  Těšit se můžete na bohaté snídaně formou bufetu

 • Východní Krkonoše jsou krásné v každém období

  Východní Krkonoše jsou krásné v každém období

 • Podívejte se na Mumlavské vodopády

  Podívejte se na Mumlavské vodopády

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 147

Kontaktní informace:

Vraní bouda
Zahrádky 33
Pec pod Sněžkou, 54221
Česká republika

Ubytování v Krkonoších s nejlepším výhledem

Při pobytu v penzionu Vraní Bouda v Peci pod Sněžkou v nadmořské výšce 1 095 metrů budete mít krásu východních Krkonoš jako na dlani. Přímo z penzionu si užijete výhled na panorama Studniční hora - Obří důl - Sněžka (1 603 m n. m.) - Růžová hora.

Ubytování budete v pohodlných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Těšit se můžete i na chutnou polopenzi s bohatou bufetovou snídaní a tříchodovou večeří. Pokud chcete s sebou vzít i domácího mazlíčka, není to problém.


Penzion Vraní bouda je ideální pro dovolenou s dětmi - díky šestilůžkovým pokojům je připraven i na početnější rodiny a v okolí je spousta možností vyžití a zábavy i pro ty nejmenší.

Aktuálně není aktivní žádná sleva pro Vraní bouda

Podobné slevy

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 105x
Z penzionu budete mít skvělý výhled na Sněžku

Aktivní dovolená s výhledem na Sněžku

prodáno 62x
Objevujte krásy Krkonoš v penzionu Vraní bouda

Krkonoše s výhledem na Snežku a polopenzí

prodáno 0x
Z penzionu budete mít skvělý výhled na Sněžku

Krkonoše s polopenzí a výhledem na Sněžku

Načíst dalších 8 z 31 recenzí
Sarka Krninska

Perfektní horská bouda pro nenáročné baťůžkáře. Ubytování jednoduché, základní, na přespání zcela dostačující. Ideální výchozí poloha pro výlety a lyžování. Výborná kuchyně: snídaně formou bufetu zcela dostačující, večer výběr ze dvou jídel (obě vždy excelentni). Polévka, jidlo, moučník. P. kuchař vaří výborně. Odpoledne na požádání připravil i výborné pomazánky. Personál velmi milý, vstřícný.

Mirek Jindříšek

Ochotný a příjemné prostředí.

Petr Šádek

S prostředím chaty jsme byli spokojeni, vše odpovídalo popisu. Personál vstřícný. Kuchař na jedničku, jídlo super. Vřele doporučujeme. Již samotná chata je v nádherném místě. Výlety jak směrem na Sněžku nebo na Černou horu jsou moc hezké a to i v případě, že není počasí úplně nejlepší.

Renata Prücknerová

Vše bylo v pořádku, moc dobré jídlo a pěkné ubytování.

BĚLA STRYCHOVÁ

Pobyt odpovídal popisu. Personál ochotný, příjemný. Výletů do blízkého i vzdálenějšího okolí se zde nabízí velmi mnoho. Doporučuji : vybavit pokoje malou ledničkou.

Miloslava Cihlářová

S pobytem jsme byli opravdu spokojeni. Přímo z pokoje jsme měli krásný výhled na Sněžku. Počasí nám přálo, výhled skvělý. Personál byl milý, ochotný. Jídlo bylo velmi chutné, všeho byl dostatek. Vše, co bylo na kupónu uvedeno jsme obdrželi. Není co vytknout.

Lucie Marhoulová

S kvalitou služeb jsme byli velmi nespokojeni. Měli jsme pocit, že hosti zde obtěžují a personál chce mít co nejdříve hotovo a volno. Při snídani, která měla probíhat v čase 8:00-9:00 formou bufetu, bylo jídlo již v 8:20 vybráno a nedoplněno. Hosté, kteří přišli déle,si mohli vzít suchý rohlík se slovy personálu : ,,Koukněte se, kolik platíte." A uvítací drink uváděný na kupónu? Tak ten se rozhodně nekonal! Jediné, co se nedalo vytknout, byl krásný výhled na Sněžku a do údolí Pece pod Sněžkou.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den, velice nás mrzí tato rezenze. Celou letní sezonu jsme se snažili vyjít všem zákazníkům vstříct. Snídaně i večeře jsou podle našeho názoru dosti velké. Možná mohla paní Marhoulová řešit svoji nespokojenost přímo na místě. S výrokem "koukněte se, kolik platíte" nesouhlasíme. To ji do očí určitě nikdo neřekl. Pani Marholové se přesto omlouváme. Co dodat? Snad jen výběr recenzí ze sociálních sítí: "Pobyt proběhl naprosto v pořádku. Vybavení pokojů je jednoduché, ale funkční a účelné. Personál pohodový a ochotný. Nejvíce oceňuji umístění penzionu a jeho okolí. Překrásné výhledy a klid. Po našem návratu jsme si ihned zakoupili další pobyt v tomto penzionu." "Naprostá spokojenost, jak s personálem tak s vynikajícím jídlem. Penzion je na perfektním místě s úžasným výhledem na Sněžku. Nádherné okolí a kousek do korun stromů v Jánských lázních. Na tuto dovolenou nezapomeneme a rádi se tam vrátíme." "Byli jsme spokojeni. Na pokoji není TV ani lednice. Ale s tím jsme počítali. Kouzelný výhled na Pec pod Sněžkou a Sněžku, který Vám vyrazí dech. Nádherné prostředí v přírodě. Ochotný personál . Výborné jídlo. Celkově doporučuji opravdu stojí za návštěvu."

Ivana Ambrožová

Pobyt na Vraní boudě byl úžasný! Personál byl ochotný a velmi příjemný. Pokoje i společné prostory byly čisté, povlečení voňavé jako doma. Ani strava neměla chybu, byla výborná. Naše babi byla výborná kuchařka, ale myslím, že by se tu i něčemu přiučila :-). Prostředí boudy je ideální i pro nenáročnou turistiku. Vyhlídka z pokoje i z jídelny - nádhera (Sněžka, Pec pod Sněžkou .....). Noční nebe bylo plné hvězd. V lese byly zrovna borůvky. Krásně jsme si odpočinuli, všechny starosti zmizely a byli jsme tam moc šťastní. Určitě se vrátíme!

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK