• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Nově zrekonstruovaná Vila Amálka leží v klidné okrajové části Luhačovic. Skládá se ze čtyř apartmánů, v každém z nich je možné ubytovat až 6 osob. Součástí apartmánů je vlastní koupelna, TV a kuchyňka.

V ceně pobytu jsou také večeře, které se podávají v penzionu Pomněnka (asi 20 minut chůze od vily). Večeře jsou servírované a vybrat si můžete zhruba z 15 jídel.

Ve vile najdete wellness centrum, kde se můžete báječně zrelaxovat. Zahrnuje vířivku až pro 6 osob, finskou, infra a bio saunu a relaxační místnost se stěnou z Himalájských solných cihel.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Dagmar P.)

Vila Amálka z venku působila stroze, ale jednotlivé apartmány byly nové, čisté, pohodlné, vybavené vším potřebným, úžasné. Pobyt ve vířivce byl skvělý, vířivka přímo ve vile. Na jídlo se sice chodilo dál, asi dvacet minut cesty, ale tam pěkná procházka a zpět zdravotní. Jídlo výborné. Personál v hotelu Pomněnka ochotný, milý. Typ na výlety: Modrá, nedaleko Velehrad.

Vynikající (Lenka ?.)

Vila Amálka není hotel, jedná se o bytový dům se čtyřmi apartmány. Měli jsme velký byt 3 + 1 byt s kuchyňkou. Velmi vkusně a moderně zařízený. Dochází se cca 1,5 km do středu města na večeři /od 14 do 19 hod/, takže to může být pozdní oběd či časná večeře. Jídlo vynikající, možno výběru z 6ti meníček vč. polévky.

Vynikající (Šárka Z.)

Krásný pobyt v klidném prostředí Luhačovic. Jídlo bylo luxusní.