• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Zákaz domácích mazlíčků

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel v areálu vyhlášených lázní Mosonmagyaróvár

Město Mosonmagyaróvár, které vzniklo spojením tří vesniček, je celosvětově známé pro své lázně a Thermal Hotel Superior *** leží přímo v areálu lázní. Bydlet budete v útulně zařízených pokojích s renovovaným sociálním zařízením (sprcha, WC). Součástí pokoje je také fén, minibar, klimatizace, LCD TV a WiFi připojení. Za příplatek si můžete objednat pokoj s balkónem.


Thermal Hotel Superior *** jsme osobně ověřili a nejvíce nás nadchlo privátní wellness, široká nabídka masáží a ochotný personál. Do lázní je to skutečně jen minutu chůze, takže můžete jít z hotelu klidně rovnou v županu. Více se dočtete na našem blogu ZDE.


Součástí hotelu je restaurace, ve které si užijete maďarské dobroty. Nezapomeňte si každé ráno vyzvednout na recepci lístečky na polopenzi a také si vybrat večeři z menu, které je přeloženo také do češtiny. K večeři je na výběr vždy alespoň jedno jídlo s masem a jeden vegetariánský pokrm.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Renata H.)

Příjemné prostředí, chodil i Mikuláš :). V lázních.

Skvělé (Renata H.)

Pobyt jako vždy perfektní až na malou nepříjemnost při čerpání volného vstupu do lázní. Ve voucheru byl jeden vstup, hotel však nevěděl, jak řešit, prvně, že máme donést doklad o zaplacení na pokladně. Toto nám řekli při ubytování, druhý den jsme doklad donesly. Tento však posléze zase neakceptovali a že nám dají jejich hodinky na vstup. Pokud by jsme však poslední den již odjížděli a nešli do lázní, vstup by nám propadl. Naštěstí tomu tak nebylo a vstup jsme využili.

Skvělé (Miluše ?.)

S pobytem na hotelu a využitím jeho služeb jsme byli spokojeni, strava výborná, nabízený hotelový wellness též. Jen škoda, že se nedá z hotelu projít rovnou k lázním, ale musí se docházet okolo hotelu. To by bylo velmi příjemné. Personál vstřícný a profesionální.