• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Zákaz domácích mazlíčků

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel v areálu vyhlášených lázní Mosonmagyaróvár

Město Mosonmagyaróvár, které vzniklo spojením tří vesniček, je celosvětově známé pro své lázně a Thermal Hotel Superior *** leží přímo v areálu lázní. Bydlet budete v útulně zařízených pokojích s renovovaným sociálním zařízením (sprcha, WC). Součástí pokoje je také fén, minibar, klimatizace, LCD TV a WiFi připojení. Za příplatek si můžete objednat pokoj s balkónem.


Thermal Hotel Superior *** jsme osobně ověřili a nejvíce nás nadchlo privátní wellness, široká nabídka masáží a ochotný personál. Do lázní je to skutečně jen minutu chůze, takže můžete jít z hotelu klidně rovnou v županu. Více se dočtete na našem blogu ZDE.


Součástí hotelu je restaurace, ve které si užijete maďarské dobroty. Nezapomeňte si každé ráno vyzvednout na recepci lístečky na polopenzi a také si vybrat večeři z menu, které je přeloženo také do češtiny. K večeři je na výběr vždy alespoň jedno jídlo s masem a jeden vegetariánský pokrm.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marie K.)

Prostředí hotelu je pěkné, byli jsme zde už podruhé a moc se nám tam líbilo. Jídlo výborné i další služby k plné spokojenosti. Personál je velice ochotný. Určitě hotel doporučujeme dalším zákazníkům.

Vynikající (Petra H.)

Prostředí hotelu je pěkné, hotel popisu odpovídá, nabídka též odpovídala skutečnosti, se stravou jsme byli spokojení, výborné polévky i druhé jídlo, bohatá snídaně, krásné wellness, pokoje čisté, uklizeno, celkově příjemné prostředí.

Skvělé (Luboš H.)

Dobrý! Horší byla strava.