• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Thermal Hotel Mesteri *** se nachází v obci Mesteri jen asi 10 minut od oblíbeného Sárváru. Hotelové pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou, ledničkou, trezorem a koupelnou s fénem, toaletními potřebami, sprchou a WC. Díky prostornosti pokojů je v nich možné také umístit přistýlku pro dítě.

Uvolňující pobyt v lázeňském centru

Ve stejné budově najdete také lázeňské centrum s termálními bazény, kam máte v provozních hodinách neomezený vstup zdarma. Všechny bazény mají mají teplotu kolem 35 °C, najdete tu celkem pět bazénu, z toho jeden je určen pro děti.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Gernot N.)

Vše bylo v podstatě v pořádku, personál ochotný, strava byla dovážená - v hotelu se nevaří, takže při pozdějším příchodu již může být menší výběr- ale pořád dostatečný. Jediný problém, který ale nemusí někomu vadit a neoznačil bych ho ani za chybu hotelu, byly pro nás velmi měkké matrace v postelích.

Skvělé (Libor V.)

Hotel po rekonstrukci paráda, personál neumí anglicky, německy ale velká snaha se domluvit, snídaně klasika večeře formou bufetu takže super, nejde nebo nechcou aby jste platil kreditní kartou za pití po večeři na konec pobytu, je to vesnice kde nic není kromě sopky pěkná procházka Sarvár asi 12 km.

Vynikající (Jolana N.)

Prostredie veľmi vhodné pre staršie páry, ako sme my. Všetko, čo bolo uvedené na kupóne, sme dostali. So službami sme boli v maximálnej miere spokojní. Veľmi sa nám tu páčilo. Aj personál bol veľmi ústretový. Strava bola tiež veľmi chutná. Určite sa sem ešte vrátime.