• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Thermal Hotel Mesteri *** se nachází v obci Mesteri jen asi 10 minut od oblíbeného Sárváru. Hotelové pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou, ledničkou, trezorem a koupelnou s fénem, toaletními potřebami, sprchou a WC. Díky prostornosti pokojů je v nich možné také umístit přistýlku pro dítě.

Uvolňující pobyt v lázeňském centru

Ve stejné budově najdete také lázeňské centrum s termálními bazény, kam máte v provozních hodinách neomezený vstup zdarma. Všechny bazény mají mají teplotu kolem 35 °C, najdete tu celkem pět bazénu, z toho jeden je určen pro děti.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jitka ?.)

Hotel je krásný, moderní a v klidném prostředí. Strava výborná pestrá a personál vstřícný, ochotný. Pobyt opravdu odpovídal popisu. S manželem jsme byli moc spokojeni.

Vynikající (Helena H.)

Hotel je nádherný, vkusně zařízený, stejně tak pokoj, jídelna i vnitřní bazén - estetický zážitek - v jednoduchosti je síla. Jídlo spokojenost, personál velmi ochotný, domluva německy bez problémů - i snaha o pár českých slov. Úžasná masérka - byli jsme na švedské masáži - neměla chybu! Voda báječná, vnitřní bazén ve stylu římských lázní, v provozu byly i dva venkovní. Jen jedna chybička se vloudila - do lázní chodí samozřejmě i lidé mimo hotel, což je v pohodě, pokud jsou to dospělí, ale...V pondělí nastal opravdový klid, pouze hoteloví hosté, ovšem odpoledne přišla rodinka se třemi velmi malými dětmi a zůstala ve vnitřním bazénu 3 hodiny, což nám, kteří jsme přijeli do lázní za klidem a pohodou, způsobilo velkou nepohodu...chvílemi jsme utíkali do venkovního bazénu, ovšem je prosinec, že.....Opravdu nám to zkazilo odpoledne, tohle přece není koupaliště, hlasité dětské projevy se tam velmi rozléhaly - i my jsme se bavili jen potichu, abychom nerušili ostatní....Myslím, že by si to mohli ohlídat, jestliže jedu do lázní, nečekám ruch koupaliště....

Vynikající (Irena V.)

Ubytování bylo komfortní, strava dostačující, wellness velmi dobrý, masáže výborné, personál hotelu velmi vstřícný a ochotný, žádná jazyková bariera.