• Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domáci mazlíček povolen (8 €/ noc)

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Jezdecký ranč Szary Rezidence leží jen 14 kilometrů od historického centra Krakova a nabízí příležitost příjemně strávit rodinnou dovolenou nebo romantický víkend. Hotel je nový, takže pokoje jsou moderní, čisté a stylově zařízené. Vybrat si můžete ze dvou typů:

Pokoj Deluxe: velká koupelna, ručníky, kosmetika, soukromá klimatizace, LED TV, křesla, pohovka, telefon, fén, chladnička, varná konvice, čaj, káva a minerálky

Pokoj Standard: koupelna se sprchovým koutem, soukromá klimatizace, LED TV, telefon, fén, varná konvice, čaj, káva a minerálky

Zvolit si můžete také způsob stravování - bohaté snídaňové bufety nebo polopenze, kde si užijete navíc i tříchodové servírované večeře.

Koně, wellness a nedaleký Krakov

Rozhodně se nemusíte bát, že byste se při pobytu nudili. Relaxovat můžete v sauně a vířivce a k dispozici je také posilovna.

To nejlepší nakonec - Jezdecké centrum Szary Rezidence patří mezi největší a nejmodernější zařízení svého druhu v oblasti jižního a východního Polska. Středisko propaguje jezdectví jako ideální trávení volného času, proto zde najdete širokou nabídku jezdeckých kurzů pro začátečníky i pokročilé.