Sporthotel Sonnenwald (CK Nic než pryč)


Rodinný hotel nabízí veškerý komfort uprostřed přírody
 • Rodinný hotel nabízí veškerý komfort uprostřed přírody

  Rodinný hotel nabízí veškerý komfort uprostřed přírody

 • Rodinný hotel nabízí veškerý komfort uprostřed přírody

  Rodinný hotel nabízí veškerý komfort uprostřed přírody

 • Pokoje mají dostatek prostoru a vše pro vaše pohodlí

  Pokoje mají dostatek prostoru a vše pro vaše pohodlí

 • Za příplatek si můžete dopřát i jiný typ pokoje

  Za příplatek si můžete dopřát i jiný typ pokoje

 • Udělejte si pohodlí v restauraci

  Udělejte si pohodlí v restauraci

 • Užijte si stravování formou all inclusive

  Užijte si stravování formou all inclusive

 • Sauna je ideální místo pro vaši relaxaci

  Sauna je ideální místo pro vaši relaxaci

 • Parádní zimní dovolenou zažijete v Bavorském lese

  Parádní zimní dovolenou zažijete v Bavorském lese

 • V okolí naleznete spoustu běžeckých tras

  V okolí naleznete spoustu běžeckých tras

 • Užijte si Bavorsko na maximum

  Užijte si Bavorsko na maximum

 • Užijte si Bavorsko na maximum

  Užijte si Bavorsko na maximum

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 153

Kontaktní informace:

Sporthotel Sonnenwald (CK Nic ne...
Feriendorf Sonnenwald 1
Schöfweg, 94572
Německo

Sporthotel Sonnenwald leží na jižním svahu hory Brotjacklriegel (cca 850 m n. m.) v Bavorském lese. Hotel nabízí pohodovou dovolenou v rodinné atmosféře, díky své poloze je též ideálním místem pro milovníky zimních sportů.

Lokalita je atraktivní také díky dobré dostupnosti z ČR. Z hraničního přechodu Železná Ruda to máte jen 60 km autem (1 hodina jízdy autem).

K dispozici je hostům příjemné prostředí s veškerým hotelovým vybavením, wellness a přírodní pozemek o velikosti cca 5 ha. V hotelu také naleznete restauraci, snídaňovou místnost, bar, kavárnu s vyhlídkovou terasou, zimní zahradu a wellness centrum se saunou. Děti čeká parádní dětská herna, velká zahrada nebo stolní tenis.

Aktuálně není aktivní žádná sleva pro Sporthotel Sonnenwald (CK Nic než pryč)

Podobné slevy

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 47x
Užijte si Bavorsko na maximum

Bavorsko: All Inclusive a wellness

prodáno 41x
Užijte si Bavorsko na maximum

Bavorsko: All Inclusive s wellness

prodáno 15x
Užijte si Bavorsko na maximum

Bavorsko: All Inclusive s wellness

Načíst dalších 7 z 15 recenzí
Filip Dostál

Hotel má bohužel nejlepší léta za sebou, pokud byste chtěli hledat mouchy, najdete je. Nicméně nepočetný personál maká a snaží se. Potenciál místa je vysoký. Bohužel dlouhodobě nefungoval bazén, kvůli kterému /krom lyží/ jsme si pobyt vybrali, nicméně nám byla poskytnuta finanční kompenzace. Pokoje starší ale udržované, jídlo bez problémů jedlé a dost - po sportu či sauně mi vysloveně chutnalo. Pití postmix, pípa /konec ve 20h./ s pivem - bez problémů; o proseco a atyp. pivo jsme si museli dost nedůstojně říkat a nebylo moc komu. Recepce povětšinou prázdná, wi-fi nefunkční heslo /po celou dobu pobytu nešlo využít. Okolí a umístění krásné slunečné - pro naučení se lyžovat /děti/ super - nedaleko 100m kobercový vlek vhodný i pro boby či sáňky. Celkově až na bazén slušný - poměr cena výkon nás nabádá k návratu. Osobně spokojenost a nenáročné horské klientele doporučuji.

František Brdlík

Prostředí hotelu bylo super, akorát nebyl v provozu bazén a nikdo nás neupozornil, ale jinak strava a samotné ubytování super.

Josef Čekal

Vynikající.

Jana Gálová

Parádní dovolená, hezké, prostorné, čisté pokoje s krásným výhledem do údolí. Jídlo super, velmi milý a ochotný personál! Není co vytknout. Sjezdovka kousek od hotelu. Vhodná i pro začátečníky. Dcerka (8 let) si lyžování maximálně užila. Bohužel jediné co nás zklamalo bylo, že bazén byl v poruše. Cestovní agentura nás o tomto mohla informovat.

OLGA Kolesnyk

Bazén nebyl v provozu. Jídlo bylo moc dobré.

Václav Jareš

Hotel byl na velmi solidní úrovni, ubytování standardní a příjemné, uklizeno, čisto, pokojská služba dobrá, strava byla vynikající a různorodá, každý si mohl vybrat dle chuti v neomezeném množství bohatá na zeleninu i maso, poskytované wellness služby byly v souladu s nabídkou na voucheru, personál byl v pohodě, milý a ochotný. Malinký nedostatek spatřuji pouze v tom, že sauna nemá malý bazének pro ochlazení po saunování. K dispozici je jen sprcha se studenou vodou. Ale i to se dalo akceptovat. Se vším jsme byli velmi spokojeni. Okolí hotelu je krásné s možností procházek i náročnějších turistických tůr. Celkově shrnuto - moc veliká spokojenost.

Vlasta Winterstellerová

Vše odpovídalo nabídce. Přívětivý personál, čistý hotel. Strava výborná, bohatá snídaně. Připojení Wi-Fi velmi špatné. Herna pro děti vybavená pouze automaty.

Pavlína Čermáková

Cestovali jsme se psem a nebyl žádný problém, personál příjemný. Všude teplo, strava výborná, wellness bych raději oddělený na pány a dámy. Jinak vše odpovídalo.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím