• Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 250 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování v horách se skvělou polopenzí

Sport hotel Dolní Morava *** stojí v malebné horské oblasti Králického Sněžníku na pomezí Orlických hor a Jeseníků v obci Dolní Morava. Ubytováni budete v útulných pokojích typu Standard s TV a vlastní koupelnou.

V hotelové restauraci vás čekají nejrůznější regionální pokrmy. Restaurace používá ve velké míře lokálních surovin od pečiva a zeleniny z Králík až po bylinky z vlastní zahrádky.

Neomezené wellness pro vás

Maximální relaxace se vám dostane v hotelovém wellness. V bazénu o rozměrech 9 x 4 metry si pohodlně zaplavete a uvolníte se ve vířivce určené až pro osm osob. Masáž svalů proudy bublinek příjde vhod zejména po náročnějším dni naplněném turistikou.

Dále je k dispozici finská sauna a nabídka masáží na objednání. Hotelový masér má mnohaletou praxi a poskytne vám klasickou či sportovní masáž.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zdeňka M.)

Vše bylo ok a odpovídalo tomu, co bylo na kuponu.

Vynikající (Jiří U.)

Pobyt na Dolní Moravě v hotelu Sport jsme byli, velmi spokojení. Výborná kuchyně, ochotný personál. Pan provozní je příkladem. Obdrželi jsme vše co sliboval kupon. Malý problém byl pouze s dodržením termínu masáží, ale nakonec nám bylo vyhověno, dle přání. Rozhodně doporučujeme výšlap na stezku v oblacích a park s mamutem.

Vynikající (Monika D.)

Hotel i obsluha super. Jen postel nic moc. Manžel se dvakrát propadl.