Shalom Kazimierz


Hotel Shalom Kazimierz nemůžete minout
 • Hotel Shalom Kazimierz nemůžete minout

  Hotel Shalom Kazimierz nemůžete minout

 • Ubytujte se v Krakově luxusně

  Ubytujte se v Krakově luxusně

 • Pokoje Standard vás nezklamou

  Pokoje Standard vás nezklamou

 • Hotel je zrekonstruovaný a jako nový

  Hotel je zrekonstruovaný a jako nový

 • Na pokoji najdete vše pro vaše pohodlí

  Na pokoji najdete vše pro vaše pohodlí

 • Vysoký standard splňuje i koupelna

  Vysoký standard splňuje i koupelna

 • V hotelu se nachází i bar

  V hotelu se nachází i bar

 • Objevujte evropskou metropoli Krakov

  Objevujte evropskou metropoli Krakov

 • Je tu spousta nádherných památek

  Je tu spousta nádherných památek

 • Nad Vislou se tyčí hrad Wawel

  Nad Vislou se tyčí hrad Wawel

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 95

Kontaktní informace:

Shalom Kazimierz
ul. Józefa 30 / ul. Kupa 26
Krakow, 31-056
Polsko

Komfortní ubytování v cetnru

Hotel Shalom Kazimierz nabízí ubytování v centru Krakova na rohu dvou ulic, kde ho rozhodně nemůžete minout. Hotel je zcela nově zrekonstruován, takže se můžete těšit na krásné luxusně vybavené pokoje s důrazem na každý estetický detail.

Hotel má příjemnou rodinnou atmosféru, poskytuje snídaně formou bufetu a také skvělý bar pro své hosty.

Načíst další 4 z 12 recenzí
Nikola Lekkiová

Hotel byl umístěn přímo v centru staré části Krakowa, tudíž zde byla výborná dostupnost ke všem památkám. Vybavení hotelu a prostředí naprosto odpovídalo informacím uvedených při nákupu pobytu. Navíc jako bonus byl všechen personál vždy vstřícný, usměvavý a nápomocný. Snídaně byla podávána formou švédských stolů s výběrem od sladkého i slaného, příjemné překvapení bylo, že vždy po příchodu na snídani byla každému nabídnuta čerstvá a tepla vajíčka. Tento pobyt bych celkově doporučila všem, kteří mají zájem navštívit Krakow a jeho památky. Staří ocení, že je hotel umístěn ve staré části a památky a historický významná místa jsou cca 5 minuty chůze od hotelu. Mladí naopak ocení, že je hotel v části které je obývaná mladými lidmi a je zde velké množství společenského vyžití.

Renata Krajcikova

Úžasne prostredie hotela, priamo v židovskej časti mesta. Kto má rád ich kultúru a históriu, tak si určite príde na svoje. Personál bol skvelý, napomocny, keď bolo treba. Určite by som sa tam vrátila. Stravu sme mali iba raňajky, ale bol vždy veľký výber. Veľmi spokojný.

Jana Durecová

Maximálna spokojnosť s vybavením izby, čistotou a poskytovanými službami. Personál bol milý a ústretový. Poloha hotela výborná, návšteva všetkých pamiatok bola z hotela na skok. Určite treba navštíviť Rynek glowny, Wavel, Schindlerovu fabriku, kostoly. Úžasná bola večerná atmosféra na Rynku. Nezvyčajné bolo, že vstupenky na Wawel či do Schindlerovej fabriky boli vypredané cca do 2 hodín od začiatku ich predaja. Preto odporúčam, zabezpečiť si ich vopred. Rovnako odporúčam si zabezpečiť parkovanie vopred. Rezerváciu nám na požiadanie zabezpečil personál hotela na neďalekom stráženom parkovisku.

Jaromír Nováček

Výborná destinace přímo v centru dění, ten kdo má rád rušný život bude spokojen, hotel je výborně zařízen a personál je více nežli vstřícný, opravdu mohu jenom doporučit. Jedinou výtkou by snad byly příliš měkké postele, které po celodenních tůrách nejsou příjemné. Celkově hotel hodnotím na 1A.

Nikola Khunová

Prostředí hotelu bylo nad očekávání, ve čtvrti bylo živo. Hotel byl naprosto v pořádku. Pokoj byl čistý, snídaně dostačující.

Marcel Zámrský

Prostředí příjemné, hotel útulný, personál ochotný, škoda jen, že nám nevyšlo počasí ale Krakow i v dešti má svou atmosféru.

Lena Pulchertová

Hotel úžasný! Krásné prostředí, milý personál, báječné služby. Doporučuji!!!!

Libuše Smějová

Pobyt v hotelu Shalom Kazimierz se nám moc líbil, výborná lokalita hotelu přímo v centru, takže jsme nemuseli používat auto ani MHD. Vše v pěší dostupnosti a k tomu spousta hospůdek a kavárniček - co víc si přát. Hotel čistý, personál ochotný. Určitě doporučuji pro návštěvu Krakova.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK