• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 6 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Maximální komfort jen pár kroků od hranic

Užijte si příjemnou a klidnou atmosféru lázeňského městečka Świeradów-Zdrój jen kousek od hranic s Českem. V hotelu St. Lukas Sanatorium **** budete ubytováni ve dvoulůžkových pokojích, které jsou velmi dobře a funkčně vybavené. V každém z pokojů najdete televizi, telefon, ledničku a vlastní koupelnu se sprchovým koutem.

V hotelu na vás bude čekat bohatá polopenze. Hned po ránu vás zasytí snídaňové bufety, ke kterým můžete popíjet kávu, čaj, džus nebo vodu. Večeře jsou také formou bufetu a na výběr budete mít z různých polévek, hlavních jídel a dezertů, k jídlu si lze dokoupit alkoholické nebo nealkoholické nápoje.

Wellness odpočinek

Přímo v hotelu je hostům k dispozici plavecký bazén. A jelikož plavání je sport a po sportu by se mělo odpočívat, je pro vás připravena také horká vířivka s masážními tryskami nebo sauna.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Kateřina R.)

Hotel čistý. Personál ochotný. Strava velmi chutná a bohatý výběr. Služby dobré.

Vynikající (Monika T.)

Hotel je krásný, čistý, prostředí velmi příjemné. V našem poukazu jsme měli volný vstup do bazénu, vířivky a sauny. Vše fungovalo bez problémů. Strava velice různorodá, bohatá. Obsluha příjemná, stále udržovala prostředí jídelny čisté a uklizené.

Vynikající (Marcela H.)

Ano, byli jsme spokojeni, wellness byl pohodový, jídlo parádní.