S-centrum Benešov ***


Hotel S-centrum je tím pravým místem pro aktivní dovolenou
 • Hotel S-centrum je tím pravým místem pro aktivní dovolenou

  Hotel S-centrum je tím pravým místem pro aktivní dovolenou

 • Využít můžete vířivou vanu v relaxační zóně

  Využít můžete vířivou vanu v relaxační zóně

 • Využít můžete vířivou vanu v relaxační zóně

  Využít můžete vířivou vanu v relaxační zóně

 • Komfortní dvoulůžkové pokoje nabízí vše, co potřebujete

  Komfortní dvoulůžkové pokoje nabízí vše, co potřebujete

 • Komfortní dvoulůžkové pokoje nabízí vše, co potřebujete

  Komfortní dvoulůžkové pokoje nabízí vše, co potřebujete

 • Komfortní dvoulůžkové pokoje nabízí vše, co potřebujete

  Komfortní dvoulůžkové pokoje nabízí vše, co potřebujete

 • V hotelové restauraci na vás čeká bohatá polopenze

  V hotelové restauraci na vás čeká bohatá polopenze

 • Kromě italské kuchyně si vychutnáte také další speciality

  Kromě italské kuchyně si vychutnáte také další speciality

 • Líbit se tu bude také dětem

  Líbit se tu bude také dětem

 • O večerní zábavu je zde postáráno

  O večerní zábavu je zde postáráno

 • Hotel je prostě nádherný

  Hotel je prostě nádherný

 • Zámek Konopiště je velkým turistickým lákadlem

  Zámek Konopiště je velkým turistickým lákadlem

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 337

Kontaktní informace:

S-centrum Benešov ***
U Vodárny 2215
Benešov, 25601
Česká republika

Aktivní dovolená blízko Prahy

Vydejte se strávit dovolenou do klidného hotelu S-centrum *** v Benešově u Prahy. Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžových a třílůžkových pokojích, ve kterých nechybí televize, rádio ani vlastní sociální zařízení. Na výběr jsou také rodinné pokoje se čtyřmi až pěti lůžky a dvěma oddělenými ložnicemi.

Ve stylové hotelové restauraci Grosso, která se specializuje na italskou kuchyni, se můžete těšit na domácí těstoviny nebo pizzu přímo z pece na dubové dříví. V rámci polopenze na vás čekají výborné snídaně formou bufetu, zatímco k večeři máte na výběr až z 20 jídel a jako zakončení výborný domácí moučník. Pro děti je v restauraci k dispozici dětský koutek.

Skvělé fitness i relaxační zóna

V hotelu S-centrum *** si vybere každý. Odpočinek vám bezpochyby zajistí relaxační zóna s vířivkou, saunou, parní lázní s hvězdným nebem a skvěle ozvučenou odpočívárnou.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 136x
Využít můžete vířivou vanu v relaxační zóně

Benešov u Prahy s bohatou polopenzí a vstupem do wellness s relaxační zónou

prodáno 81x
Využít můžete vířivou vanu v relaxační zóně

Benešov u Prahy s bohatou polopenzí, neomezeným fitness a sportem

Načíst dalších 8 z 56 recenzí
Alena Staňková

Hotel byl pěkný, prostředí příjemné. Trochu jsem měla problém s poskytnutými službami. Pobyt jsem chtěla s neomezeným wellnessem, ale asi jsem špatně pochopila slovo ve "vyhrazeném čase", které se týkalo vířivky a sauny. Na recepci jsem zjistila, že mám pouze 1 hodinu vířivky a sauny v balíčku zdarma. Možná by bylo lepší do služeb pobytu, které jsou v balíčku, napsat tu 1 hodinu než ve vyhrazeném čase. To jediné nás s manželem zklamalo. Proto jsme každý den jsme využívali krytý bazén, který je nedaleko hotelu, který nám nabídl za velmi přijatelnou cenu vířivku, saunu, i plavání. Jinak jsme byli s pobytem spokojeni. Personál hotelu byl slušný, bez připomínek. Z výletů bych doporučila Konopiště, hornické muzeum, rozhlednu Špulka.

Kateřina Hanelová

Ubytování hezké. Služby i jídlo lepší průměr. Pozorný personál. Nefunkční wi-fi.

Odpověd Hotelu...

Děkujeme za využití našich služeb. Wifi jsme posílili, máme v tuto chvíli dvě sítě. Pokud Vám nejde, prosím kontaktujte recepční a problém budeme řešit, někdy opravdu stačí pouze restartovat a běží bez problému.

Lenka Ptáčková

Ubytování, strava, vířivka, fitko vše super.

Odpověd Hotelu...

Děkujeme za recenzi!

Aneta Sýkorová

Prostředí hotelu bylo velmi příjemné a pěkné, jídlo nám velice chutnalo. Pokoje byly čisté a upravené. v okolí byl klid, takže jsme se krásně vyspali :) ! Jediné mínus byla neomezené wellness, tedy sauna a vířivka. Představovali jsme si pod neomezeným opravdu neomezený a ne jen 20 minut. Jinak krásný pobyt.

Odpověd Hotelu...

Děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo. V rámci pobytu je neomezeně fitness, wellness je jako jednorázový vstup v čase určeném hotelem. Většinou otevíráme wellness pro všechny pobyty 16-19 hod. podle počtu osob, lze si doplatit privátní využití. Většinou je vstup pro hosty minimálně hodinový. Zřejmě došlo k nedorozumění, recepční jsou zvyklé pronajímat 20 minut jako to máme obvykle, při příští návštěvě Vám to zkusíme vynahradit :).

Jakub Chmelař

S pobytem jsem velice spokojený. Hotel byl nad moje očekávání a personál byl velice příjemný. Balíček služeb jsme využili na 90% ale to jen z důvodu času, nebo počasí.

Odpověd Hotelu...

Děkujeme za Vaše hodnocení a návštěvu!

Helena Vitovská

Obsluha ochotná, prostředí pěkné, personál recepce vstřícný. Snad jen plíseň v koupelně. Chtělo by to odstranit plíseň ve dveřích sprchy a utřít prach nahoře na dveřích. Ale to je asi profesionální deformace, neboť pracuji v Praze na housekeepingu. Ale pravda je, ze pach v koupelně je problém skoro všude. Jinak spokojenost.

Odpověd Hotelu...

Velmi děkujeme za Vaše hodnocení a návštěvu hotelu. Ujišťuji Vás, že naše paní pokojské dělají pro čistotu pokojů i ostatních prostor maximum. Přesvědčili mě o tom hosté, neboť v každé druhé recenzi zmiňují slovo "čisté". Samozřejmě jim Vaši připomínku předám, protože usnout na vavřínech by se nemělo, ale zároveň je hned po té budu muset pochválit za jinak skvělou práci, kterou odvádějí :). Přeji Vám krásný den, Lucie

Miroslava Šnajdrová

Hotel odpovídal popisu, velmi příjemné prostředí, personál. Všechno čisté. Nemohli bychom si na nic stěžovat.

Odpověd Hotelu...

Velmi děkujeme za hodnocení.

nadezda mádlová

Strava výborná jen zrovna bylo příšerné teplo, ale zato nemůže personál.

Odpověd Hotelu...

Děkujeme za recenzi :). Vedrem trpíme bohužel všichni, kuchaři dvojnásob :) . Pro zpříjemnění pobytu hostům jsme alespoň zakoupili několik ventilátorů k zapůjčení na pokoje.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK