• Check in od 15:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Zákaz domácích mazlíčků

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Romantický pobyt v krásném hotelu na okraji Prahy

Moderní Relax park Modrá Stodola **** najdete v kouzelné chráněné krajinné oblasti Kozí hřbety a Roztocký háj v Horoměřicích kousek za Prahou.

Moderní hotel poskytuje ubytování v luxusně zařízených dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením s vyhřívanou podlahou, fénem, TV/SAT, kabelovým internetem i WiFi připojením, telefonem, trezorem a minibarem.

Snídaně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Pokrmy se připravují z kvalitních surovin, ze kterých kuchaři umí vykouzlit opravdové lahůdky, a v jídelním lístku myslí i na ty nejmenší hosty. Nabízené menu připravuje šéfkuchař s ohledem na sezónu a vysokou kvalitu.

Relax v privátním wellness a spousta aktivit pro dva

Relax park Modrá stodola **** nabízí možnost ničím nerušené relaxace v krásném wellness centru. Odpočiňte si se svou polovičkou ve vířivce s romantickým osvětlením a hudbou, relaxační místnosti, finské sauně nebo si dopřejte některou ze spousty masáží.

Pokud chcete relax a lenošení spojit také s aktivním odpočinkem, určitě využijte možnosti zahrát si petanque, croquet či bowling, který je přímo v hotelu. Skutečnou romantiku můžete zažít také na projížďce na koních, kterou vám pomůže zajistit personál hotelu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ilona ?.)

Vše bylo perfektní nemáme žádnou výtku!

Dobré (Robert N.)

Zavítali jsme do Hotelu Modrá stodola opakovaně, prostředí známe a odpovídá popisu. Hotel je pěkný, wellness a ubytování na úrovni. Tentokrát jsme ale zklamáni ze služeb, proto hodnotím celkově jako průměrné. Internetové připojení na pokoji velmi slabé a pomalé. Menší výběr na snídani, než jsme byli zvyklí. Pokud něco došlo, docela dlouho trvalo doplnění. Zdlouhavá obsluha v restauraci večer a bowling po celou dobu pobytu mimo provoz. Asi jsme narazili na přechodně horší období.

Skvělé (Miroslava Luptáková L.)

Pobyt dostala jako dárek dcera s manželem, který je cizinec a byli velmi spokojeni.