• Check in od 15:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Oceňovaný hotel s pohádkovým výhledem

Chcete dovolenou s nadhledem? Co takhle výhled na Polské Tatry? Hotel Redyk Ski&Relax *** se nachází v nejvýše položeném městečku Ząb v Polsku v nadmořské výšce 1 023 m n. m. Nádherné panorama Tater vás zde bude provázet od ranního probuzení. Ubytovaní budete v komfortních pokojích vybavených vlastní koupelnou, klimatizací, televizí a miniledničkou, většina pokojů má navíc i balkón.

V hotelu se setkává tradiční architektura s moderním zázemím. Toto klidné a službami nabité místo již získalo mnoho ocenění, například Travellers´Choice 2016 od TripAdvisor, Certifikát Kvality 2015 od TripAdvisor nebo zlatou medaili od portálu Hotels.com.

Během pobytu vás čeká bohatá polopenze. Místní restaurace se může chlubit regionálními oceněními a zařazením do žebříčku POLAND 100 BEST RESTAURANTS 2011.


Nekonečná relaxace a aktivní vyžití

Součástí balíčku je i vstup do hotelového wellness. Uvolníte se při koupeli ve vířivce a prohřejete své tělo v sauně.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Martina B.)

Velmi spokojeni, prostředí, strava, personál....vše na jedničku.

Vynikající (Jaroslava S.)

Prostředí hotelu odpovídalo fotkám. Personál milý. Strava vynikající. Jen večeře byly od 16h-19h. Pokud jsme chtěli vyjet odpoledne ven, museli jsme se vrátit do 18:30, aby na nás zbylo nějaké jídlo. Málem jsme večeři nestihli v den příjezdu.. :) Pokoje čisté s varnou konvicí. Balkon + 2 židle. Sjezdovka hned vedle hotelu, ale je jen pro začínající lyžaře. Asi km dál, je sjezdovka pro dobré lyžaře.

Vynikající (Petr ?.)

Super relaxace, krásné prostředí a výborné jídlo. Doporučuji.