• Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Krakov v moderním hotelu v centru

Luxusní Qubus Kraków Hotel **** najdete v centru Krakova a jen pár kroků od řeky Visly. Hotel poskytuje ubytování v komfortních pokojích s klimatizací, satelitní TV, minibarem, trezorem a WiFi připojením. Samozřejmostí je vlastní koupelna s vanou či sprchou.

Ráno si pochutnáte na bohaté snídani formou bufetu, za kterou hotel získal i ocenění. Snídaně jsou opravdu pestré – zaručen je výběr z více než 100 produktů (domácí pečivo, čerstvá zelenina a ovoce, regionální klobásy i sýry, teplé pokrmy, …). V restauraci Ogień si však můžete dát také výtečný oběd či večeři. Na výběr je z polské i evropské kuchyně.

Wellness s parádním výhledem

Toužíte po relaxaci? Tak to zavítejte do wellness, kde si božsky odpočinete v bazénu, vířivce, sauně či páře. Navíc budete mít z wellness úžasný výhled na Staré město. Pokud se chcete spíše protáhnout, k dispozici je posilovna.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Alena C.)

Velký hotel s moderním vybavením. Bazén v posledním patře s výhledem na Krakov, vířivka i sauna a pára o patro níže. Pár desítek metrů na tramvaji, či pár stovek metrů do židovské čtvrti Kazimierz nebo dál do centra - super pozice! Čisté pokoje, super matrace i lůžkoviny, skvělá snídaně, vstřícný personál hotelu.

Vynikající (Katarina A.)

Hotel je super, pekné izby so všetkým čo potrebujete. Raňajký sú TOP, taký výber som už dávno nevidela. Wellness je síce malý na počet hostí, ale to som vopred vedela a rátala som s tým.

Vynikající (Jaroslava C.)

Snídaně i ubytování super. Čisté pokoje, snídaně byly stále doplňovány.