Predigtstuhl Resort *** (CK Nic než pryč)


Predigtstuhl Resort je ideální pro rodinnou dovolenou
 • Predigtstuhl Resort je ideální pro rodinnou dovolenou

  Predigtstuhl Resort je ideální pro rodinnou dovolenou

 • Užijte si vstup do wellness

  Užijte si vstup do wellness

 • Děti nadchnou bazény a atrakce pro ně připravené

  Děti nadchnou bazény a atrakce pro ně připravené

 • Děti nadchnou bazény a atrakce pro ně připravené

  Děti nadchnou bazény a atrakce pro ně připravené

 • Apartmány jsou komfortně vybaveny

  Apartmány jsou komfortně vybaveny

 • All inclusive s nápoji po celý den

  All inclusive s nápoji po celý den

 • Užívejte si dobrého jídla

  Užívejte si dobrého jídla

 • Pro děti je připraven Family World s různými atrakcemi

  Pro děti je připraven Family World s různými atrakcemi

 • Nadšeni budou i ti nejmenší

  Nadšeni budou i ti nejmenší

 • Vydejte se za krásnou přírodou Bavorska

  Vydejte se za krásnou přírodou Bavorska

 • I za jeho památkami

  I za jeho památkami

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 165

Kontaktní informace:

Predigtstuhl Resort *** (CK Nic...
Am Predigtstuhl 2
St. Englmar, 94379
Německo

Plánujete rodinnou dovolenou a hledáte lokalitu, kde se zabavíte nejen vy, ale i vaše děti? Hotelový areál Predigtstuhl Resort nabízí ideální prostředí pro dětská dobrodružství i wellness ráj pro dospělé. Nachází se na velmi pěkném místě, je obklopen přírodou a centrum St. Englmar je vzdáleno asi 800 m.

Aktuálně není aktivní žádná sleva pro Predigtstuhl Resort *** (CK Nic než pryč)

Podobné slevy

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 41x
Užijte si vstup do wellness

Bavorsko s all inclusive pro rodiny

prodáno 21x
Užijte si vstup do wellness

Bavorsko s all inclusive pro rodiny

prodáno 21x
Užijte si vstup do wellness

Bavorsko s all inclusive pro rodiny

Načíst dalších 8 z 19 recenzí
Petr Kaňka

Ubytování, wellness vysoce nadstandardní. Stravovalo se několik set lidí což je problém zvládnout, ale nebylo nic na co bychom si mohli stěžovat. Hotel je ve velice hezké krajině což přispívá ke spokojenosti.

Petr Bílek

Prostředí hotelu velmi příjemné, vyžití dětí na 100% bohužel vše velice daleko, hotel je rozložen do 8 bytových jednotek, do hotelové restaurace přes venkovní vstup, což je v zimě velmi nepříjemné, personál příjemný pouze v restauraci, bohužel večer lze posedět jen do 22:00 hod, poté vás velmi nepříjemným způsobem vyhodí. Wellness na velmi dobré úrovni, pouze jen velmi chlorovaná voda. Tento hotel bych doporučil s dětmi spíše na letní pobyt.

Jana Janková

Ubytování se nám líbilo. Snídaně byly denně stejné, ale vždy jsme si vybrali. Obědy a večeře formou bufetu různé a velmi chutné. Bazén a hernu jsme s dětmi využívali každý den. Chyběla WiFi na pokoji - byla pouze v restauraci nebo na recepci. Negativum - nebyly nám vyměněny po celou dobu pobytu ručníky.

Odpověd Hotelu...

Níže přikládáme přeloženou odpověď od hotelu: Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. V prvé řadě jsme Vám vděční za Vaše podněty, které nám pomohou i do budoucna zlepšovat naše služby. V případě výměny ručníků je nutné o tuto službu požádat na recepci hotelu. S pozdravem, Predigtstuhl Resort ***

Věra Tomaierová Tomaierova

Pokud se seznámíte s nabídkou, pak jste spokojeni. Pokud čekáte all incllusive egyptského typu, jste zklamáni. Jídlo dostatečné, služby též. Trochu obtíž při samoobsluze piva a vína při večeři. Obsluha pečlivá, služby v pořádku. Při snídaních není zvykem doplnit výběr stravy zeleninou.

Eva Stránská

Prostředí bylo vhodné pro rodiny s dětmi, jídlo slabší - snídaně standard, obědy ze zbytků předešlého dne, večeře dobré. Dětský klub bez programu - jen zabezpečen dozor.

Jana Horňáková

Hotel se nachází v krásné horské vesničce, v okolí bylo dost možností zábavy pro celou rodinu. S ubytováním jsme byli také spokojeni, pokoj byl prostorný i s kuchyňským koutem. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu. Strava byla velmi chutná a každý den tematicky laděná, bylo jí dostatek. Nabídka wellness byla na úrovni. Personál hotelu byl velmi přátelský a snažil se nám vždy maximálně vyhovět. Nedaleko od hotelu se nachází stezka v korunách stromů a dům naruby, velmi doporučujeme k návštěvě.

Jitka Marečková

Ubytování pěkné, jídlo vyhovující /nechodili jsme na obědy/, ve wellness - sauna s nízkou teplotou, jinak bazén moc pěkný. Obdrželi jsme vše dle kuponu. Lyžování v okolí omezené /jen do konce února/. Pěkné výlety: obě stezky v korunách stromů, Xperium-zajímavé, místní sklárny s ukázkou výroby skla.

Jana Kučerová

Určitě doporučuji, prostředí Šumavy krásné, v lese lanová dráha, v hotelu bazén sauna, dětská herna, fotbalová hala. Byli jsme nadšení, děcka spokojení. Vyšli nám lyže, po snídani bazén, stejně tak i před večeří. Pro děti nejlepší dovolená. Na výlety jsme neměli moc čas, ale byli jsme v experii (hala s aktivitami pro děti / oblasti voda (vlny) vzduch aerodynamika, puls, atd...) jinak lyžařské sjezdovky pro začátečníky super (modrá a červená).

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK