• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 15 €/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování na břehu Dunaje

Portobello Wellness & Yacht Hotel **** leží v centru Ostřihomi na ostrově, který objímá řeka Dunaj. Všechny pokoje v Portobello Wellness & Yacht Hotel **** jsou vybaveny LCD TV, minibarem, fénem a vlastním sociálním zařízením. Jazykovou bariéru vyřeší slovensky mluvící personál hotelu.

Hotel nabízí kvalitní servis a romazluje své hosty především exkluzivním uzavřeným spojením s termálními a zážitkovými lázněmi Aquasziget. Návštěvníci mohou neomezeně využívat wellness centrum se saunovým světem a různé druhy bazénů: zážitkový, relaxační s masážními tryskami, vnitřní dětský, zážitkový s vodopádem.


Portobello Wellness & Yacht Hotel **** se těší velmi dobrému hodnocení na portálu Booking.com, kde má hodnocení 8,8 z 10. Bát se nemusíte ani jazykové bariéry. Na recepci hotelu a v lázních najdete slovensky mluvící personál.


V hotelové restauraci se podávají jídla připravená z vysoce kvalitních surovin od místních dodavatelů. Pochutnáte si zde na tradičních maďarských receptech i na pokrmech mezinárodní kuchyně. Završit den pak můžete výborným drinkem v moderních prostorách lobby baru, který nabízí různé občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje a kávu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (DAGMAR I.)

Ubytování perfektní, milý personál, výtečná strava, teplá voda, ale není minerální.

Vynikající (Zdenek ?.)

Hotel je vedený v industriálnom štýle a je skutočne luxusný, s výbornými službami, exkluzívnou ponukou jedál a aj kúpeľných služieb.

Vynikající (David S.)

Zcela bezbariérový hotel i vstup do termálu i saun, jen nemají zvedák do vody, ale plavčíci ochotně pomůžou. Velká koupelna, skvělá polopenze, vůbec nemáte potřebu obědvat. Hotel v centru historického města. Do baziliky bezbar nájezd.