• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 15 €/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování na břehu Dunaje

Portobello Wellness & Yacht Hotel **** leží v centru Ostřihomi na ostrově, který objímá řeka Dunaj. Všechny pokoje v Portobello Wellness & Yacht Hotel **** jsou vybaveny LCD TV, minibarem, fénem a vlastním sociálním zařízením. Jazykovou bariéru vyřeší slovensky mluvící personál hotelu.

Hotel nabízí kvalitní servis a romazluje své hosty především exkluzivním uzavřeným spojením s termálními a zážitkovými lázněmi Aquasziget. Návštěvníci mohou neomezeně využívat wellness centrum se saunovým světem a různé druhy bazénů: zážitkový, relaxační s masážními tryskami, vnitřní dětský, zážitkový s vodopádem.


Portobello Wellness & Yacht Hotel **** se těší velmi dobrému hodnocení na portálu Booking.com, kde má hodnocení 8,8 z 10. Bát se nemusíte ani jazykové bariéry. Na recepci hotelu a v lázních najdete slovensky mluvící personál.


V hotelové restauraci se podávají jídla připravená z vysoce kvalitních surovin od místních dodavatelů. Pochutnáte si zde na tradičních maďarských receptech i na pokrmech mezinárodní kuchyně. Završit den pak můžete výborným drinkem v moderních prostorách lobby baru, který nabízí různé občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje a kávu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jiřina B.)

Byli jsme manželem na pobytu ve dnech 12..-14.3.2019. Byli jsme spokojeni naprosto se vším, popis hotelu a služeb odpovídal Vaší nabídce. Nejvíce nám vyhovovalo propojení hotelu s wellnessem a také nabídka jídla byla bohatá a výborná. Personál byl ochotný a milý.

Dobré (Libor V.)

Co se týká pobytu v Portobellu musím vyzdvihnout stravu, ubytování a lázně. Bohužel jsme se nemohli domluvit s personálem vůbec slovensky, ať tam byl kdokoli (kromě uklízečky). To samé musím říct, že televize na pokoji neměla ani jediný program ve slovenštině.

Skvělé (vojtech S.)

Prostredie hotela pekné, pobyt zodpovedal popisu, dostal som všetko, čo bolo uvedené na kupóne. Strava bola výborná, wellness dobrý. Chýbajú slovenské kanály v programovej ponuke aj keď je Slovensko na druhej strane Dunaja.