• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Oddělená kuřácká a nekuřácká část

  • Platba kartou není možná

Dovolená u Lednicko-valtického areálu

Vydejte se na vinařský pobyt do Penzionu Sluneční Dům, který stojí přímo v Lednici a jen 400 metrů od Lednicko-valtického areálu. Ubytováni budete v jednom ze šesti dvoulůžkových pokojů. Každý pokoj je laděn do jiné barvy, má vlastní sociální zařízení, televizi, klimatizaci, WiFi i ledničku.

Každé ráno se těšte na bohaté snídaně, které se podávají přímo v penzionu, a večer posedíte ve vinném sklípku.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Paulína T.)

Prostredie sa nám páčilo. Bolo to blízko zámku. So stravou sme boli maximálne spokojný. Personál bol milý, ochotný. Odporúčam navštíviť Janov hrad, mešitu pekná prechádzka.

Vynikající (Dagmar ?.)

Spokojeni.

Standard (Nikola L.)

Velmi domácí prostředí v rodinném domku, možná až moc domácí. Po příjezdu jsme dlouho čekali, než nás někdo ubytoval. Nejsou jasně označeny vchodové dveře, které jsou ve skutečnosti branka z boku. Vše je zde slyšet, jako kdyby Vám neustále někdo mluvil za dveřmi. Na oko vše vypadá pěkně a čistě, ale moc se mi nezdál náš sprchový kout a z našeho pokoje jsem stále cítila plíseň, přestože jsem neevidovala její zdroj. Po dalším průzkumu jsem našla velmi zaneřáděnou společnou kuchyňku, kde se na mě po otevření z regálů sypaly otevřené pytlíky cornflakes a z polic padaly desítky pet lahví, které nikdo nebyl schopen odnést do kontejneru, tady by to chtělo něco udělat. Paní domácí moc milá a povídavá, ale spíš jsme si připadali na obtíž, nebyli jsme si jisti, do jakých místností můžeme a kam nemůžeme, ani jsme nevěděli, kde paní hledat, kdybychom něco potřebovali. Kupon psal něco o neomezené degustaci a degustaci řízené. Proběhla pouze řízená degustace, která však byla velmi předimenzovaná, oproti zkušenosti hostů, kteří přijeli pár dní před námi, a se kterými jsme se o tom mohli pobavit a porovnat zkušenosti, během příjemného večeru na místní zahrádce. Hosté byli většinou starší lidé, kteří se navzájem znali, všichni s pejsky, což nám trochu znepříjemňovalo pobyt, protože cestujeme taky s pejskem, který je ovšem hodně dominantní a nesnese přítomnost psů jiných. Ale když jsme se ptali, zda tam nějací psy jsou, bylo nám řečeno, že ne,... asi jsme se nepochopili. Podle mě šlo o milý penzion, ale asi to není zrovna ubytování, které bych hledala na slevostránkách, myslím, že cena po "slevě", kterou jsme koupili, by spíš odpovídala té základní ceně před slevou. Jinak jsme nemuseli nakonec doplácet nic za pejsky, což nám ušetřilo asi 200 korun a bylo to velmi milé gesto. Jinak vzdálenost k zámku Lednice a parku byla minimální, stačilo přejít hlavní silnici, projít krátký park a už jste byli v tom zámeckém, chodili jsme tam hned třikrát denně.