• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček (malá rasa) za poplatek 3 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Ubytování s vynikající domácí kuchyní

Vydejte se do rodinného penzionu Zelený Dom a užijte si přírodu v malebné oblasti Oravy. Těšte se na příjemnou atmosféru v obci Vitanová. Obec je vzdálena 7 km od města Trstená a 7 km od aquaparku Oravice, který vám určitě v letních dnech přijde vhod.

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, ledničkou, varnou konvicí, TV/SAT a rádiem. V restauraci penzionu se můžete těšit na bohatou snídani i poctivou večeři.


Zákazníci Slevokingu si nemohou vynachválit velmi milý a ochotný personál. Kladně hodnotí také stravu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Dagmar K.)

Bolo super, všetko sa nám páčilo.

Skvělé (Alžbeta M.)

Prostredie hotela bolo príjemné. Síce na izbe nefungovala chladnička, ale v septembri sme ju viac menej ani nepotrebovali. Čo sa týka stravy, tak raňajky boli OK, ale na večeru ako domácu polievku s pečivom som si predstavovala niečo viac. Vždy išlo o polievku zahustenú iba múkou, v ktorej "plávalo" zopár surovín. Okolie Vitanovej je prekrásne, no nakoľko nám často pršalo, pohybovali sme sa iba v jej blízkom okolí.

Dobré (Jana ?.)

Špatné osvětlení, nefungující televizor i po dvou urgencích nikdo nepřišel. Solná jeskyně? Nevíme, že by byla. Málo rozehřátá sauna. Jinak drobnosti.