Penzion Villa Witke


Jižní Morava a víno k sobě neodmyslitelně patří
 • Jižní Morava a víno k sobě neodmyslitelně patří

  Jižní Morava a víno k sobě neodmyslitelně patří

 • Užijte si dovolenou na Jižní Moravě v penzionu Villa Witke

  Užijte si dovolenou na Jižní Moravě v penzionu Villa Witke

 • Komfortně zařízené pokoje penzionu

  Komfortně zařízené pokoje penzionu

 • Komfortně zařízené pokoje penzionu

  Komfortně zařízené pokoje penzionu

 • Koupelny apartmánů - buď vlastní nebo sdílené

  Koupelny apartmánů - buď vlastní nebo sdílené

 • Jeden z apartmánů má vlastní kuchyňku

  Jeden z apartmánů má vlastní kuchyňku

 • Na výlet si zajeďte do Lednice s památkami UNESCO

  Na výlet si zajeďte do Lednice s památkami UNESCO

 • Turisty jistě potěší výšlap na Pálavu

  Turisty jistě potěší výšlap na Pálavu

 • Dovolenou si můžete zpestřit výlety na kole

  Dovolenou si můžete zpestřit výlety na kole

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 131

Kontaktní informace:

Penzion Villa Witke
Lípová 393
Dolní Dunajovice , 69185
Česká republika

Zažijte vinařskou dovolenou v Dolních Dunajovicích - v centru vinařské oblasti a poblíž Mikulova v penzionu Villa Witke. Ubytování nabízí penzion v apartmánech, které zaujmou svým stylem: každý z nich je zařízený podle jednoho z evropských velkoměst.

Většina apartmánů sdílí koupelnu s jiným pokojem, jeden z apartmánů má k dispozici vlastní koupelnu i kuchyňku. Všechny mají TV a WiFi. Hosté mohou využít také společenskou místnost, kde je zdarma k dispozici X-Box.

Polopenze se skládá ze snídaní, které jsou formou bufetu, večeři si vybíráte z menu. Sudé večeře jsou formou grilování, těšit se můžete na kuřecí/vepřové steaky, zeleninu, pečivo. K večeři se také zdarma podává neperlivá voda s citronem.

Nechybí ani soukromý vinný sklípek, kde si vychutnáte kvalitní moravská vína: první večer na vás čeká degustace 8 vzorků sudových a archivních vín a 6 vzorků domácích pálenek. Každý další večer si pak můžete dopřát degustovaná vína dle libosti.

Aktuálně není aktivní žádná sleva pro Penzion Villa Witke

Podobné slevy

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 54x
Jižní Morava a víno k sobě neodmyslitelně patří

Jižní Morava v apartmánech s polopenzí

prodáno 51x
Jižní Morava a víno k sobě neodmyslitelně patří

Jižní Morava v apartmánech s polopenzí

prodáno 9x
Jižní Morava a víno k sobě neodmyslitelně patří

Jižní Morava v apartmánech s polopenzí

Načíst dalších 0 z 8 recenzí
Tibor ČAMAJ

Boli sme veľmi spokojní, čisto, ubytovanie na úrovni, veľmi milí a ochotní majitelia penziónu. Všetky avizované služby boli splnené. Penzión odporúčam.

2 Divišová

Ubytování bylo velice pěkné i když jsme neměli pokoj s vlastním příslušenstvím, jsme oželeli. To by byla snad jediná připomínka. Jinak personál byl velice příjemný a vstřícný. Včetně degustace, která byla v profesionálním podání. Moc děkujeme, bylo to pěkné, i když počasí vůbec nevyšlo, byla to improvizace, ale alespoň jsme navštívili jedinečnou výstavu klenotů ve Valticích. Tak snad příště.

Libor Židek

Ubytování velmi hezké, pokoje i soc. zařízení čisté velmi udržované, ochotný personál a velké spokojenost s přístupem k hostům. Velmi doporučuji. Výletů se dá udělat velmi mnoho, jelikož blízké okolí je nabité samými památkami, nádhernými výhledy na okolí a velkým množstvím vinných sklípků s bohatou nabídkou velmi kvalitních vín.

Pavla Horáčková

Penzion byl skvělý, stejně jako jeho majitelé. Vše odpovídalo popisu slevokingu. A dostalo se nám všeho na co jsme měli v rámci kuponu nárok. Spokojenost velká.

Michal Řezba

Skvělý penzion, prostředí, majitelé, naprostá spokojenost.

Marie Mgr.Bečková

V penzionku se nám líbilo úplně všechno; včetně velice ochotného personálu. V pokoji jsme měli čisto, útulno, jídlo bylo skvělé a ochutnávky super. Výlety se nám vydařily, škoda jen, že jsme nestihli vidět všechno, co jsme si naplánovali. Ale program v penzionku byl skvělý a skvěle jsme si ho užili.

Ivan Horna

Penzion odpovídal, obdrželi jsme vše, co bylo nabízeno, trochu jednotvárné snídaně, máme rádi něco teplého (párek, klobásku, míchaná vajíčka, polévku), personál ochotný a vstřícný. Velkým zážitkem byla kromě Lednicko-valtického areálu návštěva restaurace p. Ihnačáka v Mikulově. Špičková gastronomie a plzeňské za přijatelné ceny.

Pavel Rýgl

Popis odpovídá, vstřícné jednání personálu.

Odpověd Hotelu...

Děkujeme moc

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK