Penzion Varadero


Penzion ST Varadero stojí v klidné části Brna
 • Penzion ST Varadero stojí v klidné části Brna

  Penzion ST Varadero stojí v klidné části Brna

 • Vyrazte na pobyt do moravské metropole

  Vyrazte na pobyt do moravské metropole

 • Pokoje jsou útulně zařízené

  Pokoje jsou útulně zařízené

 • Pokoje jsou útulně zařízené

  Pokoje jsou útulně zařízené

 • Na postelích jsou zdravotní matrace

  Na postelích jsou zdravotní matrace

 • Každý pokoj má také koupelnu

  Každý pokoj má také koupelnu

 • V restauraci vás čeká polopenze

  V restauraci vás čeká polopenze

 • K penzionu patří restaurace se zahrádkou

  K penzionu patří restaurace se zahrádkou

 • Penzion ST Varadero stojí v klidné části Brna

  Penzion ST Varadero stojí v klidné části Brna

 • Vyrazte na Špilberk

  Vyrazte na Špilberk

 • Lom Hády budete mít pár minut pěšky

  Lom Hády budete mít pár minut pěšky

 • Na výlet vyrazte do Moravského krasu

  Na výlet vyrazte do Moravského krasu

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 424

Kontaktní informace:

Penzion Varadero
Molákova 2510
Brno - Líšeň, 628 00
Česká republika

Penzion ST Varadero se nachází v klidném prostředí Brna v části Brno - Líšeň nedaleko centra, ale i Moravského krasu (20 minut jízdy). Ubytování je pro vás připraveno ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a WiFi.

Součástí penzionu je restaurace se zahrádkou, kde si pochutnáte na české kuchyni a bar, kde se každou sobotu pořádají taneční oldies párty. K dispozici je také úschovna kol a pro děti je připraven dětský koutek.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 300x
Vydejte se do nedalekého centra Brna, které je plné památek

Brno v penzionu nedaleko centra s polopenzí a platností po celý rok

prodáno 109x
Vydejte se do nedalekého centra Brna, které je plné památek

Brno v penzionu nedaleko centra, lomu Hády a Moravského krasu s polopenzí

Načíst dalších 8 z 57 recenzí
Šárka Červinková

Ubytování a služby odpovídaly zaplacené ceně.

Miloš Volek

Vše fajn, jen problém s špatně větratelným podkrovím, v horkých dnech tam musí být k padnutí, měli jsme štěstí že se ochladilo a pršelo, jídlo dobré, domácí, spokojenost s kvalitou i kvantitou, příjemná obsluha. Výlet určitě hády. Růženin lom, a pak východisko pro Moravský kras.

Terezie Sklenářová

Prostředí odpovídalo popisu. Pokoje byli pro nenáročné klienty dostačující a čisté. Hluk z frekventované silnice, u které je penzion umístěn nás nijak nerušil, ale zato jsou slyšet místní štamgasti, kteří tam celý den vysedávají. Se službami penzionu jsme byli nespokojeni. Jedna servírka obsluhovala bar, venkovní zahrádku a ubytované hosty. Nejvíce v šoku jsme však byli ze stravování. Přestože mají venku upoutávku na teplá jídla po celý den, tak jsme zjistili, že se tam vůbec nevaří a tu večeři, na kterou jsme čekali 45 minut nám odněkud dovezl majitel penzionu. Tím dlouho očekávaným překvapením bylo lečo s chlebem, takže byli děti za hodinu hladoví. Ještěže byl kousek od penzionu supermarket Albert :-). K snídani jsme dostali pouze čaj nebo kávu a k tomu kupovanou přeslazenou bábovku. Takže jsme odjížděli opět hladoví :-). Ještěže jsme to měli jen na jednu noc. Nejsme nijak náročná rodina, ale tohle už na nás bylo moc!!!

katarina brestič

Strešné okno, nemali sme ani stolik. Bolo to veľmi ďaleko od mesta, neochotná recepčná.

Milena Čížková

Jela jsem na pobyt se synem. Po příjezdu na penzion jsem se šla nahlásit do restaurace. Servírka a asi paní recepční v jedné osobě, byla nepříjemná, protože měla narvanou hospodu. Príchod na po pokoj, po rozvrzaných točitých schodech, stál za to. Na chodbě popel od cigaret a byl cítit kouř z cigaret. Na pokoji jedna židle, stolek chyběl. Po otevření okna na mě vypadly žaluzie. Když jsem se zeptala servírky, co bude k večeři, tak nevěděla (a to bylo 14 hodin). No přišlo mi to, že to co zbylo od oběda a ohřáté v mikrovlnce, protože maso uvnitř bylo studené. Druhý den to samé. K snídani bábovka, druhý den vajíčka. V popisu by mělo být, že je penzion nad restaurací, ještě o půlnoci byl slyšet hluk. Působilo to na mě, že prioritou je restaurace a penzion je někde v pozadí. Jezdíme již dlouho, ale za cenu, kterou jsem zde zaplatila, jsem jinde dostala mnohem lepší služby.

Jana Gebauerová

I když byl hotel u hlavní silnice na sídlišti, byl to klidný pobyt. Vše bylo tak, jak bylo na kupónu uvedeno. Strava byla chutná a dostačující, personál byl velmi příjemný a vstřícný. V okolí je mnoho možností na výlety (např. Macocha, Brněnská přehrada, hrad Veveří, hrad Pernštejn atd.).

Václav Dibelka Mgr.

Umístění v klidné části, okolní krásná příroda, dostupnost i do města.

Věra Grossová

Právě jsme se se sestrou vrátily z Varadera. Při pokusu o ubytování jsme byly odbyty slovy: „Teď na Vás nemám čas, nechte mi tu voucher a občanku..“ Následovalo předání klíčů - pokoj čistý, toť asi vše z toho dobrého. Večeře se podávají od 18:00 do 20:00, kdy jsme v 18:45 večeři objednaly a v 19:20 nám byl předložen trojúhelník smaženého sýra, asi 25 hranolků a tatarka ( na noc ideální ). Objednaly jsme si snídani na 8:00 a šly se dojíst z vlastních zásob. Ráno v 8:10 přijel personál ( snad majitel ) z Makra a pustil nás do restaurace. Přinesl čtyři rohlíky, kostku másla a tři džemy. Na stůl postavil dva hrníčky s nasypanou lžičkou rozpustné kávy, krabici s mlékem a půl krabice džusu. Za chvilku přinesl konvici s horkou vodou a se slovy " je to tak po domácku " skončilo servírování. K večeři jsme dostali opět smažený tentokrát vepřový řízek s ohřívanými brambory, posypané trochou petrželky. Unavené po celodenním pochodu jsme ulehly - a začala diskotéka!!! Michal David a ostatní byli s námi v pokoji v takové míře, že jsme neslyšely televizi, která od nás byla dva metry!! Bylo to pekelných pět hodin, to Vám řeknu!!! Nevyspalé a mrzuté jsme se už netěšily na snídani. Majitel tentokrát přijel už na osmou a dal nám vybrat - bábovku, nebo míchaná vajíčka. Vajíčka byla sice bez cibule, ale ochutily jsme si je... A dostaly jsme dokonce čtyři půlky krajíců chleba! Nejsme náročné turistky, ale rády bychom varovali ostatní cestovatele, nezřídka kdy alergiky a dietáře, že tato polopenze určitě neodpovídá jejich očekávání! A nevyspat se v noci díky společnosti oldies hvězd, o tom asi netřeba polemizovat! Majitel se nám sice omluvil, ale to nám chybějící spánek nenahradí! NÁS UŽ TADY NEUVIDÍ

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK