Penzion Varadero


Penzion ST Varadero stojí v klidné části Brna
 • Penzion ST Varadero stojí v klidné části Brna

  Penzion ST Varadero stojí v klidné části Brna

 • Vyrazte na pobyt do moravské metropole

  Vyrazte na pobyt do moravské metropole

 • Pokoje jsou útulně zařízené

  Pokoje jsou útulně zařízené

 • Pokoje jsou útulně zařízené

  Pokoje jsou útulně zařízené

 • Na postelích jsou zdravotní matrace

  Na postelích jsou zdravotní matrace

 • Každý pokoj má také koupelnu

  Každý pokoj má také koupelnu

 • V restauraci vás čeká polopenze

  V restauraci vás čeká polopenze

 • K penzionu patří restaurace se zahrádkou

  K penzionu patří restaurace se zahrádkou

 • Penzion ST Varadero stojí v klidné části Brna

  Penzion ST Varadero stojí v klidné části Brna

 • Vyrazte na Špilberk

  Vyrazte na Špilberk

 • V Brně je spousta zajímavých míst

  V Brně je spousta zajímavých míst

 • Lom Hády budete mít pár minut pěšky

  Lom Hády budete mít pár minut pěšky

 • Na výlet vyrazte do Moravského krasu

  Na výlet vyrazte do Moravského krasu

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 397

Kontaktní informace:

Penzion Varadero
Molákova 2510
Brno - Líšeň, 628 00
Česká republika

Penzion ST Varadero se nachází v klidném prostředí Brna v části Brno - Líšeň nedaleko centra, ale i Moravského krasu (20 minut jízdy). Ubytování je pro vás připraveno ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a WiFi.

Součástí penzionu je restaurace se zahrádkou, kde si pochutnáte na české kuchyni a bar, kde se každou sobotu pořádají taneční oldies párty. K dispozici je také úschovna kol a pro děti je připraven dětský koutek.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 300x
Vydejte se do nedalekého centra Brna, které je plné památek

Brno v penzionu nedaleko centra s polopenzí a platností po celý rok

prodáno 109x
Vydejte se do nedalekého centra Brna, které je plné památek

Brno v penzionu nedaleko centra, lomu Hády a Moravského krasu s polopenzí

Načíst dalších 8 z 48 recenzí
Břetislav Macek

Obtížný příchod k pokojům (točité schodiště), na pokoji chyběl stole se židlí (muselo se sedět na válendách). Personál byl ochotný, strava dobrá a dostatečná. Celkově jsme byli spokojeni.

Roman Ondrovič

Ubytování v pořádku. Obsluha v restauraci mírně nervózní, jídlo chutné, dobré porce, akorát mi vadilo, že člověk v čase oběda se ještě nedověděl, co bude k večeři. Dobré spojení tramvají do centra. Celkově jsem byl spokojen.

Martin Horbal

Penzion ST Varadero bol velmi utulny a prijemny s dobrou a castou intenzitou spojov do centra mesta. Personal bol mily, ustretovy, ochotny. Izby ciste a utulne

Magda Nadymáčková

Pobyt odpovídal popisu, se službami jsme byli spokojeni. Nevyhovovalo jen velmi nízko umístěné umyvadlo.

Anna Procházková

Príjemný penzión, strava chutná, personál ústretový, nedostatky, ktoré sa vyskytli odstránené okamžite. Jediným nedostatkom bolo nerešpektovanie zákazu fajčenia na izbách zo strany zákazníkov. Poloha penzionu vzhľadom na dostupnosť centra mesta dobrá.

Ladislava Braunová

Penzion se nachází na sídlišti u frekventované silnice. Po strmých točitých schodech se dostanete k pokoji. Ten náš měl netěsné dveře (ucpali jsme je ručníkem) a okno netěsnilo také. Na pokoji byl tedy průvan. Čistota pokoje vyhovující. V koupelně není žádné topení, takže pobyt v tomto objektu je vhodný tak od jara do podzimu. Naše chyba, že jsme zde byli v únoru (bylo to ještě před těmi většími mrazy). V koupelně není jediný věšáček ani polička, není kam si položit věci. V pokoji byl slyšet hluk z lokálu (řvoucí televize a štamgasti u piva) a i hovor z vedlejšího pokoje. Snídaně v omezené nabídce - pečená šunka s vejci nebo párek nebo smaženice nebo marmeláda s rohlíkem. K tomu naředěný džus a malý hrníček čaje či kávy. Při večeři žádný výběr, vždy "překvapení" podniku. První den rozvařené těstoviny s paprikovou omáčkou, druhý den smažený mastný plátek masa s brambory, zelenina žádná. K personálu nemáme žádné výhrady, udělal co musel. Jedinou výhodou je dostupnost do centra - asi 20 minut tramvají. Všem zájemcům o pobyt tady můžeme poradit, aby sem nejezdili určitě v zimě. Využíváme pobytů k poznávání různých míst často, ale tento pobyt patřil úrovní služeb jednoznačně k nejslabším. Pokud bychom v budoucnu do Brna jeli, určitě bychom hledali jiné ubytování.

Barbora Olšovská

Pokojíček malý, ale útulný, hezký, čistý. Dobrá dostupnost do centra. Měli jsme večeři v ceně, paní nám po příjezdu sdělila, že kuchyň bohužel nejede a dostali jsme mraženou pizzu. K snídani ani káva, čaj, velmi omezený výběr.

Vlasta Dočkalová

Výborné jídlo, příjemný personál, čistota.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK