• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Oddělená kuřácká a nekuřácká část

  • Platba kartou není možná

Ubytování jen kousek od areálu koupaliště

Penzion U Vodníka nabízí pro své hosty ubytování, díky kterému si dovolenou v oblíbeném lázeňském městě užijete na maximum. U Vodníka III *** se můžete ubytovat ve dvoulůžkových pokojích s vlastním balkonem a navíc využívat i střešní terasu. Tento penzion je nový a moderně vybavený. Na koupaliště se odsud dostanete během asi 5 minut chůze.

V komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích najdete také TV, ledničku, rychlovarnou konvici, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha) a balkon.

Pokud dostanete chuť na něco dobrého, zajděte si do restaurace penzionu U Vodníka II *** přímo v areálu termálního koupaliště, kde budete mít na výběr z několika druhů pokrmů - od sladkého až po kus šťavnatého masa.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Věra H.)

Jsme spokojeni se službami U Vodníka, již jsme absolvovali 2 pobyty, i vloni. Ubytování pěkné, čisté, blízko koupání. Jídlo se slevou dobré. Všeobecná spokojenost.

Vynikající (Nadežda H.)

Prostredie penziónu U vodníka v Podhájskej je útulné, priestranné, čisté, mali sme objednaný apartmán ktorý mal značnú výmeru, s východom na terasu. Reštaurácia je taktiež priestranná, so stálymi návštevníkmi Podhájskej zrejme aj veľmi obľúbená. Raňajky boli podávané so značným výberom jedál, s výborným chlebom a aj zákuskami. Personál penziónu bol veľmi milý a úslužný, komunikácia pri objednávaní termínu bola perfektná. Najväčšou výhodou tohto penziónu je jeho umiestnenie v areáli kúpaliska s cca 3 minútovou vzdialenosťou nielen od všetkých bazénov a wellness :Aquamarín, ale aj od hlavného vchodu. Zdravotne ťažko postihnutým návštevníkom Aquamarínu so vstupom kratším ako celodenným prajem dobré nervy pri prezliekaní aj pri pobyte, nakoľko prevádzkovateľ určil len 10 minút k zaplatenému času, potom za každú začatú 1/2 hodinu je účtovaný poplatok. 10 minút na prezliekanie považujem pre návštevníkoch nielen s poukazom ZŤP ale aj návštevníkoch starších a chorých, za nehoráznosť. Ďalej pri ich ohrození mokrou podlahou; chodení po schodoch na 1.podlažie, na ktoré nie je v celom areáli žiadny výťah a kde je umiestnená väčšina lehátok.

Vynikající (Josef M.)

Byli jsme velmi spokojeni. Vše bylo v naprostém pořádku.