• Check in od 16:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření povoleno

  • Platba kartou není možná

Rodinný penzion U Lupíků stojí na klidném místě ve Frýdlantě nad Ostravicí. V těsné blízkostí se nachází Lysá hora a po turistických trasách se dostanete i na další zajímavá místa Beskyd. Pomůže vám v tom jistě mapa, kterou v penzionu obdržíte.

Ubytování je zajištěno v pokojích, studiích či apartmánech. Pokoje jsou vybavené televizi a samostatnou koupelnou se sprchou a WC, některé mají také varnou konvici a ledničku. Ve studiu a apartmánu najdete navíc elektrický vařič, mikrovlnnou troubu i potřebné nádobí.

V objektu penzionu se nachází také hospůdka s terasou, dětským venkovním koutem a hřištěm a možností hraní ruských kuželek, petanque či kroketu. Uvolnění v soukromí umožňuje privátní wellness s vířivou vanou, infra saunou a vyhřívanou lavicí.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Renata ?.)

Vše bylo v naprostém pořádku, rodinné prostředí, výborná strava, poskytnuté služby, čistota a naprosto úžasní majitelé. Ochotní, vstřícní, k pobytu není co vytknout. Určitě si pobyt zopakujeme a všem vřele doporučujeme.

Vynikající (Marie G.)

Velká spokojenost, ochota úslužnost perfektní ubytování a výborná domácí strava.

Vynikající (Kateřina D.)

Vše bylo výborné, starali se o nás jak o vlastní. Vše z kuponu bylo splněno. Vše se odvíjelo dle vzájemné domluvy. Vřele doporučujeme. Tento lidský a vstřícný přístup jsme ještě nezažili až teď. Ohledně výletu vždy profesionálně doporučili, kam se vydat a kdy. Slovy se spokojenost se vším všudy nedá ani vyjádřit. Je třeba zažít.