Penzion Savisalo ***


V penzionu Savisalo *** v Alpách se domluvíte česky
 • V penzionu Savisalo *** v Alpách se domluvíte česky

  V penzionu Savisalo *** v Alpách se domluvíte česky

 • Budete se tu cítit příjemně

  Budete se tu cítit příjemně

 • Pokoje poskytují veškeré pohodlí

  Pokoje poskytují veškeré pohodlí

 • Pokoje poskytují veškeré pohodlí

  Pokoje poskytují veškeré pohodlí

 • Po náročném dni si odpočinete v sauně

  Po náročném dni si odpočinete v sauně

 • Těšit se můžete na vydatné snídaně

  Těšit se můžete na vydatné snídaně

 • Těšte se na vynikající pokrmy

  Těšte se na vynikající pokrmy

 • Dát si můžete i víno

  Dát si můžete i víno

 • Poseďte na venkovní zahrádce

  Poseďte na venkovní zahrádce

 • V hotelu se bude líbit také dětem

  V hotelu se bude líbit také dětem

 • V penzionu Savisalo *** v Alpách se domluvíte česky

  V penzionu Savisalo *** v Alpách se domluvíte česky

 • V blízkosti se nachází městečko Hallstatt, památka UNESCO

  V blízkosti se nachází městečko Hallstatt, památka UNESCO

 • Rakouské Alpy skýtají rozmanité možnosti zábavy

  Rakouské Alpy skýtají rozmanité možnosti zábavy

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 265

Kontaktní informace:

Penzion Savisalo ***
Leiten 324
Ramsau am Dachstein, 8972
Rakousko

Penzion s českým personálem v alpské přírodě

Vydejte se na dovolenou do penzionu Savisalo ***, který najdete v oblíbené turistické lokalitě v Ramsau am Dachstein v rakouských Alpách, a který je jedním z mála penzionů v zahraničí, ve kterém se nemusíte bát jazykové bariéry - obslouží vás totiž český personál.

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích s televizí s českými programy a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha). V každém pokoji se nachází minibar. V restauraci se pro změnu můžete těšit na domácí kuchyni a pravé plzeňské pivo. Pokud přijedete s dětmi, uvítáte nový dětský koutek.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 148x
V penzionu Savisalo *** v rakouských Alpách se o vás postará

Alpy v českém penzionu se snídaní a saunou

prodáno 23x
Užijte si parádní lyžovačku na dlouhých tratích

Alpy v českém penzionu se snídaní a saunou

prodáno 4x
Užijte si parádní lyžovačku na dlouhých tratích

Alpy v českém penzionu se snídaní a saunou

Načíst dalších 8 z 44 recenzí
Lenka Hrochová

Byli jsme spokojeni jak s personálem, tak i s jídlem a celkové prostředí se nám moc líbilo, určitě se v létě rádi vrátíme.

Adriana Racova

Naša spokojnosť bola naozaj veľká. Ubytovanie bolo čisté a útulne, personál priateľsky a poskytnuté služby boli nad očakávania. Bol to prijemne strávený tyzden. Ďakujeme.

Marie Matějková

S pobytem jsme byli spokojeni, obdrželi jsme vše, co bylo v rámci kupónu objednáno. Strava ok, v pokoji vše čisté, pohodlné, poloha hotelu výborná. Velmi kladně hodnotíme: - slevová karta Sommercard = zdarma autobus (zastávka 5 minut od hotelu), všechny lanovky, bazén..., - velmi dobře vybavený dětský koutek ve foyer hotelu, dětské hřiště na zahradě - schopnost personálu poradit ohledně výletů, vstupenek apod. - česky mluvící personál (přestože trochu znuděný :)) Co by bylo možné zlepšit: - přestože jsme měli objednaný pobyt pro 2 dospělé a 2 děti, museli jsme po příjezdu výslovně požádat o přistýlku ve dvoulůžkovém pokoji - ve stejném prostoru, kde je venkovní dětské hřiště, se venčil obrovský pes, který patřil personálu. Děti mezi hromádkami opravdu nebyly schopné vykličkovat :( - v prostorách hotelu (chodby, schodiště) se nesmělo chodit v botách, ale v propozicích nebyla tato skutečnost uvedena Pobyt proběhl v pořádku, příště asi vyzkoušíme něco jiného - trošku nám chyběl takový ten welcome feeling (což je ale v českém prostředí běžné :-))

Luboš Chuchel

Pobyt odpovídal popisu. Vše v naprostém pořádku - strava, wellness, čistota na hotelu. Personál na to jak jsou mladí a v jakém počtu to dělají, tak skvělé.

Jindřich Daníček Daníček

Pokoj neodpovídal fotografiím, jediné co mě zklamalo.

Daniela Nachlingerová

Naprostá spokojenost. Pokoj pěkný, čistý. Personál výborný.

Sona Hurdova

I přes menší nedorozumění s personálem při rezervaci hodnotím pobyt a služby personálu velmi kladně. Dobrá kuchyně, vkusně a čistě prostředí, kde se myslí i na nejmenší hosty krásné a bohaté zařízeným dětským koutkem.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den paní Hurdová, mrzí nás nedorozumění, které se stalo ohledně pokojů, které nebyly na jednom patře. Tato situace je plně moji vinou, jelikož jsem si tuto informaci nepřenesl do databáze a v emailu jsem ji nikde neměl. I přesto doufáme, že jste byli u nás spokojeni a dovolenou jste si užili. Přeji pěkný den. Jiří Čada

Kurt Meindl

Určitě bych pobyt doporučil dalším osobám. Obdrželi jsme vše co bylo na kupónu uvedeno. Strava, večeře si zaslouží Michelinskou hvězdu. Co se týká rezervace, protože jsme cestovali s vnučkou syna a také s námi cestovala dcera s manželem bylo nám přislíbeno, že budeme mít pokoje vedle sebe. Bohužel jsme obdrželi pokoj každý v jiném patře.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK