• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček po domluvě s penzionem za 200 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Penzion Šatovské Lípy ve vinařské lokalitě

Nadstandardně vybavený penzion Šatovské Lípy najdete v tradiční vinařské obci v Šatově na jižní Moravě nedaleko hranic s Rakouskem. Penzion má strategickou polohu, takže se můžete rozhodnout, zda si budete užívat výhody vinařské oblasti, užijete si cyklistiku, anebo prozkoumáte krásy Národního parku Podyjí.

Ubytování zajišťuje penzion v komfortně zařízených pokojích s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením, TV, WiFi a lednicí.

V přízemí penzionu najdete restauraci, kde si vychutnáte vskutku bohaté snídaně. Těště se na čerstvé sladké i slané pečivo, máslo, džem, med, salám, šunku, sýr, ovoce, zeleninu, kávu, čaj, minerálku i džus. Některé varianty také zahrnují večeře. Kdykoli během dne si můžete dát točené pivo přímo z tanku.

Víno poteče proudem

Penzion má svůj vlastní vinný sklep s lisovnou a ochutnáte zde víno z produkce penzionu, ale i ostatních místních vinařů. Degustací vás provede zkušený sommeliér. Při nižších teplotách si užijete také krásný krb, kterým se sklep vytápí.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marcela F.)

Spokojeni.

Dobré (Radovan O.)

Pokoj vypadal jinak, než na fotkách. Byl o dost menší a hned vedle postele u hlavy byla lednička. Obsluha nic moc. Byl tam mladý brigádník, který byl totálně zpomalený, zmatený a celkově zvláštní. Na štěstí tam neobsluhoval jenom on. Když jsme chtěli ledovou kávu, tak řekli, že ji nemají ale v nápojovém lístku byla a taktéž s vínem. V lístku měli cenu za rozlevaná vína ale obsluha nám řekla, že si musíme koupit láhev, která na to, že k danému penzionu náležel vinný sklípek, byla trochu drahá. Znova bych tam určitě nejel.

Vynikající (Renáta ?.)

Plná spokojenost. Všechny garantované služby splněny na 100%.