Penzion Přívoz


Penzion Přívoz - zázemí pro váš pobyt v Českém Švýcarsku
 • Penzion Přívoz - zázemí pro váš pobyt v Českém Švýcarsku

  Penzion Přívoz - zázemí pro váš pobyt v Českém Švýcarsku

 • Penzion přívoz stojí uprostřed Labského kaňonu

  Penzion přívoz stojí uprostřed Labského kaňonu

 • Pokoje jsou krásné, nové

  Pokoje jsou krásné, nové

 • Pokoje jsou krásné, nové

  Pokoje jsou krásné, nové

 • Budete se cítit příjemně

  Budete se cítit příjemně

 • Pokoje jsou útulně zařízené

  Pokoje jsou útulně zařízené

 • Ráno vás čeká bohatý snídaňový bufet

  Ráno vás čeká bohatý snídaňový bufet

 • Ráno vás čeká bohatý snídaňový bufet

  Ráno vás čeká bohatý snídaňový bufet

 • Naberete sílu na celodenní turistiku

  Naberete sílu na celodenní turistiku

 • Čeká vás pěkné prostředí

  Čeká vás pěkné prostředí

 • Penzion Přívoz stojí uprostřed Labského kaňonu

  Penzion Přívoz stojí uprostřed Labského kaňonu

 • Od penzionu pravidelně vyjíždí přívoz

  Od penzionu pravidelně vyjíždí přívoz

 • Z pokoje uvidíte na okolní přírodu a Labe

  Z pokoje uvidíte na okolní přírodu a Labe

 • Vypravte se ze úchvatnými vyhlídkami a skálami

  Vypravte se ze úchvatnými vyhlídkami a skálami

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 31

Kontaktní informace:

Penzion Přívoz
Hřensko 147
Hřensko, 40717
Česká republika

Penzion Přívoz se nachází v Hřensku v Národním Parku České Švýcarsko. Je zcela výjimečný svou polohou uprostřed největšího pískovcového kaňonu v Evropě, na pravém břehu řeky Labe. Dobře dostupný je autem i pěšky bez nutnosti použít přívoz. Hodit se vám ale bude pro přeplutí do Dolního Žlebu.

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích a prostorných apartmánech, ty jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, obývacím koutek a kuchyňskou linkou, kde najdete lednici, mikrovlnku, rychlovarnou konvici, dvouplotýnku na vaření i nádobí. O snídani se ale starat nemusíte, tu naservíruje penzion formou bufetu.


Penzion je otevřený od roku 2017 a rychle si získal sympatie hostů. Na Booking.com má hodnocení 8,5 z 10 a místní personál si dokonce vysloužil známku 9,4.

A Soudná

Personál skvělý. Ubytování odpovídalo popisu.

Marta Zaplatílková

I když je hotel z jedné strany přímo u silnice směr Děčín, tak z té druhé strany je prostředí super. Přímo u Labe s přívozem na druhou stranu. Majitelka hotelu velice příjemná a milá. Pobyt jsme měli v apartmánu, takže super soukromí a k tomu posezení v "osvěžovně" s krbem. Byli jsme velmi spokojeni a můžeme jen doporučit. Snídaně v pořádku, bylo tam vše co se tak na snídani poskytuje.

Alena Špačková

Prostředí odpovídalo popisu. Se stravou i jednáním personálu jsme byli spokojeni. Poskytnuté ručníky nevoněly čistotou. Doporučení dalším zákazníkům: 1) Uskutečněte i výlet na protějším břehu (Dolní Žleb). 2) Na vyhlídku Belveder (nad penzionem) si dojděte v dopoledních hodinách (kvůli podmanivějšímu phledu do údolí a na protější skály).

Miroslava Fröhlichová

Penzion malý, útulný, vyzdobený. Vše odpovídalo popisu. Snídaně výborné, každý den s obměnami. Paní majitelka velmi příjemná, snažila se nám ve všem vyhovět. Poskytla mapy a nápady na výlety. Celkově jsme byli spokojení. Malé doporučení: uvítali bychom možnost zakoupení nápojů v odpoledních či večerních hodinách. Po návratu z celodenních výletů by to každý jistě uvítal, protože do nejbližší restaurace se musí jet přívozem, který jede naposledy ve 20:00. Nápoje by mohly být případně i v ledničce, která je na pokoji, každý by při odjezdu zaplatil co vypil. Tak třeba příště :).

Marcela Weiszová

S pobytem jsme byli velice spokojeni, vše odpovídalo nabídce. Majitelé penzionu ochotní, se vším poradili. Výborné snídaně, poklidné místo.

Hana Maškova

Jazyková bariéra - komunikace ve slovenštině až při odjezdu.

Lenka Červinská

Velice příjemní lidé, krásné místo hned u přívozu a u trasy na Belveder. Pokojíčky jsou menší a jednoduše vybavené, v koupelně mi přišlo trochu vlhko a ne úplně dobře vybavené. Např. baterie u umyvadla byla skoro větší než umyvadlo a dost vysoko, takže jsme se pokaždé dost postříkali. Také mi přišlo škoda, že nebylo možné chodit přes vchod u jídelny a museli jsme celý dům obcházet od parkoviště do svahu. Nebylo to moc praktické. Místo ale velmi doporučujeme lidem, kteří sem přijedou za kouzelnou přírodou a nejsou příliš nároční na ubytování. Cena určitě odpovídá. My nelitujeme, že jsme zde byli.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK