Penzion Pohoda ***


V Penzionu Pohoda *** zažijete pohodový pobyt
 • V Penzionu Pohoda *** zažijete pohodový pobyt

  V Penzionu Pohoda *** zažijete pohodový pobyt

 • Užijte si dovolenou v krásné přírodě

  Užijte si dovolenou v krásné přírodě

 • Čekají vás hezky zařízené pokoje

  Čekají vás hezky zařízené pokoje

 • Čekají vás hezky zařízené pokoje

  Čekají vás hezky zařízené pokoje

 • V penzionu pro vás přichystají chutnou polopenzi

  V penzionu pro vás přichystají chutnou polopenzi

 • Těšte se na výborná domácí jídla

  Těšte se na výborná domácí jídla

 • Těšte se na výborná domácí jídla

  Těšte se na výborná domácí jídla

 • Se slevou si můžete koupit dobré víno

  Se slevou si můžete koupit dobré víno

 • V penzionu je i herna pro děti

  V penzionu je i herna pro děti

 • Užijte si dovolenou v krásné přírodě

  Užijte si dovolenou v krásné přírodě

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 26

Kontaktní informace:

Penzion Pohoda ***
Náměstí Osvobození 68
Staré Město, 78832
Česká republika

Penzion Pohoda *** naleznete ve Starém Městě pod Sněžníkem. Malebné městečko na říčce Krupá je ideálním výchozím bodem pro podnikání procházek i turistických tůr do okolní přírody Králického Sněžníku.

Ubytováni budete v pohodlných, nově vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, toaletními potřebami, TV, miniledničkou a připojením na WiFi zdarma. Na některých pokojích jsou také pohodlné gauče, které slouží jako přistýlky. Penzion zapůjčuje i dětské postýlky.

Aktuálně není aktivní žádná sleva pro Penzion Pohoda ***

Podobné slevy

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 26x
Užijte si dovolenou v krásné přírodě - 40%

Králický Sněžník v oblíbeném Penzionu Pohoda *** s polopenzí, vínem a slevami

Nezapomenutelná dovolená v Penzionu Pohoda *** ve Starém Městě uprostřed krásné přírody Králického Sněžníku. Čeká vás welcome drink, litr vína i sleva do vinotéky, vaše děti můžou zdarma využívat dětský koutek a hřiště.

Helena Zejdová

Prostředí hotelu je pěkné, služby a popis odpovídal skutečnosti. Strava nebyla TOP, ale dobrá. Personál velmi ochotný a příjemný. Rozhodně doporučuji, sami tu jsme už podruhé. Jako výlet rozhodně doporučuji navštívit přečerpávací elektrárnu Dlouhé stráně s prohlídkou (nutno objednat předem), velice zajímavé.

Dagmar Malinská

Byli jsme velmi spokojeni, pobyt doporučujeme svým známým. Personál ochotný, nebylo co vytknout.

Renáta Bulušková

Vše bylo v pořádku. Personál byl velice laskaví.

Josef Pražák

Vzhledem k tomu, že je penziom Pohoda před zavřením a veškerý provoz zajišťují pouze 2 osoby, byly služby značně omezené. Není to vinou personálu, ti dělali, co mohli. Myslím, že o tomto jste informováni a záměrně to neuvádíte v nabídce

Odpověd Hotelu...

Dobrý den pane Pražák, děkujeme za Vaši návštěvu. V každém případě provoz penzionu zajišťuje osob více. I mimo informaci uzavření jsme měli vždy mimo sezonu restauraci uzavřenou pro veřejnost a vždy se v tomto období obsluhovali pouze ubytovaní. Je to i vzhledem k poměrům v místním kraji, kde opravdu touto dobou příval turistů není a není možné provozovat restauraci a udržovat stále 10 zaměstnanců i v těchto měsících. Bohužel penzion se zavírá z rodinných důvodů a provoz je v postatě stejný jako v sezoně krom otevření restaurace pro veřejnost. za kolektiv Penzionu Pohoda děkujeme Stašová Barbora

Marta Jankůjová

Pobyt se nám velmi líbil, v penzionu bylo všude čisto, dostali jsme krásný, slunný a velký pokoj. Snídaně byla bohatá, dostačující výběr. Večeře jednoduchá, pouze hlavní jídlo, chyběla nám třeba polévka či větší porce. Personál příjemný a ochotný. Doporučujeme Staroměstské opevnění - bunkry, výlet do Kunčic a Stříbrnic. Nádherná a čistá příroda. Pro náročnější po zelené mezi pastvinama nahoru ke sjezdovkám Hynčice. Nádherný výlet. My na kole, ale lepší si to projít pěšky - náročné.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK