Hrad Kašperk si zamilujete
 • Hrad Kašperk si zamilujete

  Hrad Kašperk si zamilujete

 • Ubytujte se v rodinném penzionu Plus

  Ubytujte se v rodinném penzionu Plus

 • Pokoje jsou komfortně vybaveny

  Pokoje jsou komfortně vybaveny

 • Po celodenní

  Po celodenní "dřině" si odpočiňte v bazénku

 • Po celodenní

  Po celodenní "dřině" si odpočiňte v sauně

 • Vydatně se posilněte do dalšího dne

  Vydatně se posilněte do dalšího dne

 • V penzionu na vás čeká polopenze

  V penzionu na vás čeká polopenze

 • Přes letní měsíce poseďte pod pergolou a využijte možnost grilování

  Přes letní měsíce poseďte pod pergolou a využijte možnost grilování

 • Užijte si krásnou přírodu Šumavy

  Užijte si krásnou přírodu Šumavy

 • Navštivte Černé jezero

  Navštivte Černé jezero

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 32

Kontaktní informace:

Penzion Plus
Vlkonice 122
Vacov, 384 86
Česká republika

Rodinný penzion Plus se nachází v nádherné klidné lokalitě 730 m. n. m. v malebné obci Vacov v podhůří Šumavy. Nádherná příroda vybízí v létě k turistice, jízdě na kole, koupání a dalším aktivitám.

Penzion nabízí ubytování v pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením, TV i připojením na internet.

Přes léto využijte k večernímu posezení pergolu a ugrilujte si něco dobrého na zub.

Aktuálně není aktivní žádná sleva pro Penzion Plus

Podobné slevy

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 35x
Hrad Kašperk si zamilujete - 39%

Šumava výhodně v rodinném penzionu s polopenzí i saunou + platnost do prosince

Vydejte se na túry na Šumavu, která nabízí krásné hrady i přírodní zákoutí. Ubytujte se v rodinném penzionu Plus, který leží obci Vacov. V ceně balíčku je polopenze a užít si můžete i saunování.

Zdenka Pešoutová

Šest kamarádek si užilo nádherných šest dní na Šumavě. Počasí nám přálo. Jsme zvyklé cestovat, nevadí nám skromné ubytování. Tentokrát jsme byly zklamané. Penzion byl velmi pěkný, ale bylo vidět, že provozovatelé nejsou majitelé. Konkrétně pokoj č. 5 nevyluxováno, na všem prach, v koupelně v igelitovém závěsu a mezi spárami kachliček plíseň /po druhém upozornění a doporučení Sava proti plísni den před odjezdem odstraněno/, bez mýdla a toal. papíru, chyběly ručníky, při každém použití vody dlouhotrvající pískání, nevytřeno. Jídlo chutné občas studené, dvouchodové večeře posuďte sami. 1.polévka,rizoto 2.bramborová kaše,kuřecí stehno,piškotová buchta 3.polévka ,špagety 4.knedlík,špenát v.maso,plátek bábovky 5.brambory,sekaná,miska rajčatového salátu Nám stačilo, u mužů by neobstálo. Sauna poprvé v pořádku,podruhé vyhřátá na 60 místo požadovaných 80st., po půl hod klesla na 50. Nikdo na nás nechtěl doklady, což také o něčem svědčí. Byly jsme však ochotně informovány o možnostech výletů a zajímavých místech v okolí. Tento penzion bychom nemohly doporučit. Informovaly jsme majitele, aby zjednal nápravu. Máme i foto.

Magdalena Dvořáčková

Prostředí penzionu bylo příjemné. Popis odpovídal pouze sprchový kout byl velice malý (cca 70cm). Neobdrželi jsme snídani formou švédských stolů ani večeři o dvou chodech, ostatní bylo v pořádku. Personál byl vstřícný a ochotný.

Radka Sedláčková

Velmi pěkné ubytování a ochotný personál. Výborná strava. Během našeho pobytu bohužel nefungovala sauna. V okolí jsme navštívili rozhlednu na Javorníku (pěšky), hrad Kašperk (na kole z Kvildy, kde je výborná půjčovna kol) a po cestě autem zpět rozhlednu na Boubíně. Je zde ještě mnoho míst, která stojí za vidění.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK