Penzion Permon ***


Penzion Permon *** zajistí skvělou rodinnou dovolenou
 • Penzion Permon *** zajistí skvělou rodinnou dovolenou

  Penzion Permon *** zajistí skvělou rodinnou dovolenou

 • Pokoje jsou pohodlně zařízené

  Pokoje jsou pohodlně zařízené

 • Pokoje jsou pohodlně zařízené

  Pokoje jsou pohodlně zařízené

 • V restauraci vás čeká polopenze

  V restauraci vás čeká polopenze

 • V ceně máte také all inclusive nápoje

  V ceně máte také all inclusive nápoje

 • Penzion stojí v Albrechticích v Jizerských horách

  Penzion stojí v Albrechticích v Jizerských horách

 • V okolí je spousta turistických tras

  V okolí je spousta turistických tras

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 129

Kontaktní informace:

Penzion Permon ***
Albrechtice v Jizerských horách 613
Albrechtice v Jizerských horách, 468 43
Česká republika

Ubytování v turistickém ráji Jizerských hor

Penzion Permon *** se nachází v malebné obci Albrechtice v Jizerských horách přímo pod Tanvaldským Špičákem. Ubytování zde je ideální především pro rodiny a dvojice toužící po toulkách přírodou. Okolí penzionu je protkáno turistickými a cyklistickými trasami.

Ubytování je zajištěno ve dvou až pětilůžkových pokojích s vlastní koupelnou a WC, po domluvě je možné zapůjčit na pokoj dětskou postýlku. Součástí penzionu je i společenská místnost s TV, DVD a dětským koutkem.

V penzionu vám také zapůjčí vybavení na míčové hry, na venkovním hřišti si můžete zahrát volejbal, košíkovou, malou kopanou, házenou či florbal. Využijte venkovní bazén a pro děti je připravené dětské hřiště s houpačkami, prolézačkami a pískovištěm. Populární je také posezení u ohně na zahradě.

Načíst dalších 8 z 20 recenzí
Monika Machútová

Pobyt byl podle nabídky. Ubytování jednodušší, jídla dost, personál ochotný.

zdenka ondřejová

Vše bylo v pořádku, strava, ubytování bylo sice čisté, ale zanedbané -odlepené tapety, pavučiny. Jinak jsme měli hezké počasí, moc se nám tam líbilo.

Edita Chvojova

Prostředí hotelu bylo fajn, podlahy by mohli méně vrtat, ale jinak vše bylo super.

Jaroslav Jaroslav

Pokoj je určen spíše nenáročným turistům, ale vše čisté. V koupelně látkový závěs na sprchu, čistý. WC velice úzký. Vše, co bylo na kuponu uvedeno, jsme obdrželi, včetně all inclusive nápojů. Personál vstřícný. Velice jsme přivítali dětské hřiště včetně bazénu. V okolí je hodně turistických cílů. Například Železný Brod má mnoho muzeí s hrou pro děti, vše za příznivé ceny.

Ludmila Ibe

Velká spokojenost, starší penzión, ale vše čisté, dobré jídlo.

Gabriela Jochymová

V hotelu jsme byli spokojeni jen týden bylo málo. Jestli to půjde pojedeme příští rok znovu.

Lenka Bittnerová

Prostředí hotelu se nám líbilo, trochu starší vybavení pokojů, ale dostačující. Personál milý, poskytnuto vše, co bylo na kupónu.

Jana Bursíková Bursíková

Prostředí penzionu hezké, personál příjemný. Chválím za trampolíny a ostatní zábavu pro děti. Výlety po okolí a procházky slušné. Ubytování neodpovídalo. Jeden pokoj měl palandy, které se rozpadaly, až jsem měla strach, že jedno dítě spadne na druhé. Pokoj plný škvorů i v posteli. Druhý pokoj tak proleželé matrace, že z nich lezly pružiny. Nejvíc otravné jsou dřevěné podlahy z desek, které při každém kroku šíleně skřípou. Dupání, vrzání a skřípání nad hlavou v 6 ráno, když vstává pokoj nad vámi. Strava školní jídelna. Po 2 večeře masová směs /kousky masa ve sterilovaném zeleninovém leču/ s rýží, pak nechutné halušky /kyselé s tunou kmínu/, jinak alternativa byly nudle s něčím co manžel nazval šlichtou. Jeden večer to neustál a šel si objednat z jídelního lístku restaurace a nebyl rozhodně sám kdo polopenzi nejedl. Zde už si vyberete /pečené křepelky, panenka...jak výsměch/. Chápu, že se musí vařit na voucher úsporněji, ale nemusí to být snad tak moc kontrastující. Snídaně jakž takž i když stejné. Na penzion plný dětí mi tu chybělo kakao a ovoce. Jen jednou za 4 dny byl kousek melounu. Doporučuji Albrechtice, penzionů je tu spoustu. Permon ale jen pro opravdu nenáročné.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK