Penzion Nemanský Mlýn


Dovolenou plnou pohody si užijete v Nemanském mlýnu
 • Dovolenou plnou pohody si užijete v Nemanském mlýnu

  Dovolenou plnou pohody si užijete v Nemanském mlýnu

 • Hosté jsou ubytovaní ve studiích pro dva

  Hosté jsou ubytovaní ve studiích pro dva

 • Hosté jsou ubytovaní ve studiích pro dva

  Hosté jsou ubytovaní ve studiích pro dva

 • V této stylové restauraci si pochutnáte na dobrotách

  V této stylové restauraci si pochutnáte na dobrotách

 • To pravé osvěžení zaručí bazén

  To pravé osvěžení zaručí bazén

 • To pravé osvěžení zaručí bazén

  To pravé osvěžení zaručí bazén

 • To pravé osvěžení zaručí bazén

  To pravé osvěžení zaručí bazén

 • Na hřišti si můžete zahrát třeba tenis

  Na hřišti si můžete zahrát třeba tenis

 • Zpestřit si svoji dovolenou můžete návštěvou hradu Klenová

  Zpestřit si svoji dovolenou můžete návštěvou hradu Klenová

 • Nedaleké město Domažlice nabízí malebná zákoutí

  Nedaleké město Domažlice nabízí malebná zákoutí

 • Vydejte se na procházku ke Staré Knížecí Huti

  Vydejte se na procházku ke Staré Knížecí Huti

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 28

Kontaktní informace:

Penzion Nemanský Mlýn
Havlovice 22
Domažlice, 344 01
Česká republika

Dopřejte si parádní dovolenou v penzionu Nemanský Mlýn, jehož historie sahá až do 18. století. Stylové ubytování v malé vesničce Havlovice vám zaručí pobyt plný pohody. Nedaleko najdete CHKO Český les, kde můžete obdivovat pestrou přírodu. Ubytování nabízí penzion ve studiích pro dva. Každé studio má vlastní obývací pokoj a ložnici v podkroví s možností přistýlky. Všechna studia jsou vybavena vlastním sociálním zařízením a TV.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 16x
Dovolenou plnou pohody si užijete v Nemanském mlýnu

Český les na týden s polopenzí a bazénem

prodáno 4x
Dovolenou plnou letní pohody si užijete v penzionu Nemanský mlýn

Český les na týden s polopenzí a bazénem

prodáno 2x
Dovolenou plnou pohody si užijete v penzionu Nemanský mlýn

Český les s polopenzí

Monika Lüftnerová

Pobyt odpovídal popisu. Majitelé vstřícní, pokoj čistý, každodenní úklid. Snídaně dobré, horší večeře - prevažovala smažená jídla. Špatné pokrytí Wi-Fi. Prostředí krásné, cyklostezka hned u objektu, kousek od lesa.

Josef Koudelka

Líbilo, obdrželi, spokojeni, vstřícní, možnosti výletů takřka neomezené.

Katarína Raševová

Moc hezké prostředí, jen škoda, že majitelé jako kdyby ztratili entuziazmus a nezáleží jim na tom, jak se jejich hosté cítí. I když jsme dostali vše, co bylo na kupónu uvedeno, kuchyně zaspala dobu, mdlá a nevýrazná, když personál splete objednávku, není snaha to napravit, prostě jez co máš na talíři. Jinak okolí nádherné, krásné výlety na kole i pěšky.

Jaroslav Forman

Penzion z venku nádherný, venkovní posezení také super, ale to už je bohužel vše. Ubytování celkem pěkné, nicméně voda v koupelně byla železitá a tudíž nebyla pitná, na což jsme byli upozorněni hned při příjezdu a k dispozici byla balená voda. Stane se, ale to bohužel nebylo jediné. Výběr jídel byl dle vypsaného ve voucheru a z jídelního lístku, ale jídla bych chuťově přirovnal k horšímu standardu (kuřecí vývar z "kostky"; česnečka a ostrá polévka se lišila pouze tím, že v jedné byl česnek a v druhé místo česneku chilli koření; ohřívané špagety s boloňskou omáčkou téměř bez masa a sýr-nízkoprocentní náhražka za kvalitnější sýr; kuřecí maso s omáčkou (UHO) a druhý den zapečená kotleta "bez chuti" se sterilizovanými žampiony s plátkem opět nízkoprocentního sýra a stejná omáčka (UHO); k snídani z pečiva pouze chléb- jiné pečivo nebylo, jinak celkem spokojenost. Deklarovaná láhev vína dle výběru bohužel nebyla, respektive výběr provedl provozovatel penzionu a když jsem se dotazoval, zda je možné i jiné než červené, bylo mi řečeno, že bohužel, ale na baru si můžu vybrat dle nabídky...??? Dále, vyhřívaný bazén byl pouze solární, což k venkovní teplotě okolo 18 stupňů zrovna nebylo ke koupání a na můj dotaz, proč to nebylo ve voucheru jasně napsáno, paní majitelka mi sdělila, že toto údajně Slevokingu sdělila. No a poslední věc bylo víceúčelové hřiště k využití po celou dobu pobytu. Bohužel neupravené, bez sítě na tenis, volejbal nebo nohejbal. Na dotaz proč tomu tak je, bylo jednoduše sděleno, že je jí to líto, ale že se na tom hřišti přeci jen dá hrát...???!!! Tak to už byla opravdu "silná káva". Když se mi to nelíbí, že si můžu klidně na Slevokingu stěžovat a tak si tedy tímto stěžuji.!!! No a co se týče personálu, číšník - mladý snaživý kluk, který toho sice moc nevěděl, ale opravdu se snažil. Paní vedoucí - majitelka Konopová, do mého prvního "nepříjemného" dotazu v pohodě, pak už ne. Celkový dojem z penzionu je tedy velmi špatný a jako konečný zákazník nechci řešit, kde a proč nastala chyba. Možnosti na výlety jsou velké a vybere si opravdu každý, to co jsme zvládli: hrady a zámky (Švihov, Horšovský Týn), rodný dům Jana Sladkého Koziny, katakomby v Klatovech nebo rozhledny (Svatá Markéta, Čerchov).

Dana Bětíková

Hezké prostředí, majitelé vstřícní, čisto, stravování na dobré úrovni. Jen bazén byl uzavřený, to jediné bylo v horkém počasí jako mínus.

Odpověd Hotelu...

Bazen v hezkem pocasi nikdy neni uzavreny, jneni uzavreny ani kdyz prsi. Jestli tam byl retizek, tak se to tykalo hostu, kteri chodi do restaurace. Skoda, ze jste se nezeptali personalu, rad by Vam to rekl.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím