Penzion Myslivna


Čekají na vás pohodlné pokoje
 • Čekají na vás pohodlné pokoje

  Čekají na vás pohodlné pokoje

 • Užijte si krásy Lednicko-valtického areálu

  Užijte si krásy Lednicko-valtického areálu

 • Čekají na vás pohodlné pokoje

  Čekají na vás pohodlné pokoje

 • Čekají na vás pohodlné pokoje

  Čekají na vás pohodlné pokoje

 • Každý pokoj má vlastní sociální zařízení

  Každý pokoj má vlastní sociální zařízení

 • Zahrajte si třeba kulečník

  Zahrajte si třeba kulečník

 • Těšte se na dobré víno

  Těšte se na dobré víno

 • Těšte se na dobré víno

  Těšte se na dobré víno

 • V okolí jsou ideální podmínky pro cykloturistiku

  V okolí jsou ideální podmínky pro cykloturistiku

 • K zajímavostem v okolí patří Janův hrad

  K zajímavostem v okolí patří Janův hrad

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 341

Kontaktní informace:

Penzion Myslivna
Nádražní 675
Lednice, 691 44
Česká republika

Pobyt v Lednici plný zážitků

Každého správného výletníka potěší, že Penzion Myslivna leží přímo v Lednici. Oblíbený zámek najdete kousek od penzionu. Celý Lednicko-valtický areál, který patří na seznam světového dědictví UNESCO, nabízí skvělou příležitost pro pohodové trávení volných dní.

Pohodlné pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením a v celém penzionu se připojíte k WiFi. K dispozici budete mít bowling nebo kulečník, které využijete třeba během volného večera.

Šikovný kuchařský tým pro vás připraví polopenzi ve stylové restauraci, kromě pokrmů v ceně pobytu si můžete objednat nějakou specialitu z jídelního lístku nebo se zastavit na polední menu za zvýhodněnou cenu.

Načíst dalších 8 z 31 recenzí
Josef Šibral

Ubytování krásné, příjemné prostředí a příjemný prsonál. Není co dodat. Penzion Myslivna v Lednici jen lze vřele doporučit.

Odpověd Hotelu...

Děkujeme. Zelíková Irena

Pavlína Urbanová

Pěkné, klidné prostředí, personál ochotný, jídla spousta a chutné večeře, možná chybí nějaké wellness, jak ve městě tak v penzionu.

Iveta Vondráčková

Penzion Myslivna má úžasnou lokalitu. Tím je však jeho výčet pozitivna vyčerpán. Na začátek zmiňuji, že nejsem náročný host. Pokoj byl čistý. Co se týče jídla - dost podprůměrné. Jeden večer podávali pikantní nudličky s hranolkami, druhý večer to samé jídlo jako ďábelskou směs s chlebem. Personál neochotný až protivný. V balíčku jsme měli první večer neomezenou konzumací vína. Za celý ten večer nám obsluha nalila pouze 1 skleničku zřejmě krabicového vína. Byť viděli, že máme prázdno. Přes hodinu jsme čekali a nedočkali se. Večer k bowlingu jsem si objednala skleničku bílého. Slečna slila zbytky 3 různých vín a donesla ke stolu. Pan majitel byl stejně příjemný, jako zbytek personálu. Venkovní dětský koutek byl doslova katastrofa. Hračky byly zřejmě ze smetiště. Panenka s utrženou nohou, která se povalovala pár centimetrů od ní. Torzo letadla, auta, motorky. Dále ohořelá panenka bez vlasů. Ve výčtu bych mohla pokračovat. Penzion hodnotím jako na přespání dobrý. Nic víc! Rozhodně se sem nikdy nevrátím ani jej nikomu nedoporučuji. Závěrem zmíním, že v restauraci bylo u všech jídel hrobové ticho. Nikdo nepromluvil, nikdo se neusmál.

Odpověd Hotelu...

Milá paní děkujeme za vaši recenzi. Protože předpokládám, že jste byla s dítětem vyjádřím se pouze k hračkám. Hračky v dětském koutku přivedli bohužel do uvedeného stavu děti hostů, kteří k nám přijíždí. Zelíková Irena

Alena Petrů

Vše probíhalo podle popisu v upoutávce. nevýhodou bylo, že nabídka jídla k večeři nebyla známa dopředu (např. již u snídaně). personál byl ochotný.

Radana Javoříková

Přátelské prostředí, jen některé zastaralé způsoby komunikace s klienty - stravenky k večeři, konzumace vína přesně na minuty. Okna v restauraci bez sítí, tudíž návštěvy létajícího hmyzu.

Zlata Haspeklová Haspeklová

Dárek pro syna, byl moc spokojený. Vše co bylo v balíčku, tak opravdu bylo. Jen personál neměl moc pěkné chování.

MILOSLAV Čížek

Personál nebyl na úrovni chodil ve špinavým triku a v riflich. Číšníka si představuji jinak. Po půl sedmé nám již nedolili víno. Na pokoji byla televize tak malá že by jsme museli mít lupu. Džus byl tak zredeny že to byla samá voda. Jídlo bylo na úrovni. Ubytování bylo také dobré. Kafe se nedalo pít do kafe to mělo daleko. Již bych tam nikdy nejel.

Jitka Balounová

Penzion je velice pěkný.se službami jsme byli spokojeni. Obsluha ochotná a milá. Večeře - výběr ze dvou jídel - dalo se vybrat, snídaně - neměla chybu. Doporučuji :-).

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK