Penzion Lenka vás přivítá v Josefově Dole
 • Penzion Lenka vás přivítá v Josefově Dole

  Penzion Lenka vás přivítá v Josefově Dole

 • Je možné ubytovat se i s dětmi

  Je možné ubytovat se i s dětmi

 • Pokoje mají vlastní sociální zařízení a TV

  Pokoje mají vlastní sociální zařízení a TV

 • Pokoje mají vlastní sociální zařízení a TV

  Pokoje mají vlastní sociální zařízení a TV

 • Snídaně se podávají formou bufetu

  Snídaně se podávají formou bufetu

 • Snídaně se podávají formou bufetu

  Snídaně se podávají formou bufetu

 • V restauraci vás čeká rovnou polopenze

  V restauraci vás čeká rovnou polopenze

 • Penzion stojí v Jizerských horách

  Penzion stojí v Jizerských horách

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 35

Kontaktní informace:

Penzion Lenka
Dolní Maxov 708
Josefův Důl, 468 44
Česká republika

Klidné ubytování uprostřed horské přírody

Rodinný penzion Lenka stojí v Jizerských horách v obci Josefův Důl. Ubytování nabízí ve dvou až pětilůžkových pokojích, pohodlně se tu tudíž ubytují i rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. Každý pokoj je vybavení vlastním sociálním zařízením a TV.

Součástí penzionu je restaurace, která je k dispozici pouze hostům, budete tak mít při snídaních a večeřích klid od případných turistických skupin. Využívat můžete také bar.

Načíst další 3 z 11 recenzí
Ludmila Greňová

Ubytování se velmi líbilo. Pokoje slušně zařízené, TV, Wi-Fi, sociální zařízení, postele, pěkný nábytek. Vše čisté. Personál velice milý a vstřícný. Snídaně bohaté, večeře dobré. Překrásné okolí vhodné na procházky, jízdu na kole atd. Lyžařský vlek velice blízko. Mohu doporučit.

Adéla Kutilová

Penzion čistý, udržovaný, výborná kuchyně, ochotný a milý personál. V okolí krásná příroda, bohužel skoro nikde žádná hospůdka nebo restaurace. V penzionu restaurace otevřena pouze v době snídaní a večeří (měli jsme polopenzi).

Vladimír Fikejs

Penzion situovaný v krásném prostředí. Velice příjemné nově rekonstruované pokoje a další prostory, příjemný a vstřícný personál, dobrá kuchyně.

Jana Kroftová

Personál penzionu Lenka byl velice milý a pozorný. Doporučuji výlet na vodopády na Jedlové a Černé desné.

PETR MUHLSTEIN

Vše bylo perfektní.

Miroslava Hodečková

Penzion Lenka je velmi příjemné rodinné ubytovací zařízení, které stojí v nádherné přírodě Jizerských hor - Dolní Maxov. Pokoje útulné, čisté, a kuchyně vynikající - snídaně formou švédských stolů , večeře velmi chutné. Pan kuchař výborně vaří. příjemný a vždy vstřícný. Okolí nabízí spoustu výletů pro cyklisty i turisty. ( https://www.turistika.cz/cestopisy/okoli-josefova-dolu/detail) Po výletu si kluci užívali trampolínu a my posezení před penzionem při dobré kávě, pivku.... Tento penzion mohu doporučit nejenom svým přátelům.

Vanda Fulíková

Prostředí penzionu velmi příjemné, ochotný personál, jídlo vynikající.

Danuše Vroblová

Výborně umístěný penzion jak pro pěší i cyklo turistiku i lyžování, pěkně vybavené pokoje, milí a pohostinní majitelé, výborná domácí strava. Určitě doporučuji!

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK