• Check in od 16:00 hodin, check out do 14:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená v lázních Muszyna v oceněném 4* penzionu

Užijte si parádní dovolenou v Penzionu Klimek **** v lázeňském městě Muszyna. Penzion nabízí ubytování v prostorných pokojích, které svým vybavením odpovídají standardu 4* a poskytují maximální pohodlí.


Tento luxusní penzion získal již několik ocenění, buďte si proto jistí, že si svoji dovolenou užijete opravdu na maximum.


Na své si přijdou i vaše chuťové pohárky, jak přímo v penzionu, tak v sousedním Hotelu Klimek **** pro vás připraví ty nejvybranější dobroty. Těšit se můžete na polské, ale i italské pochoutky.

Snídaně se podávají v restauraci Hotelu Klimek od 8:00 do 10:30 hodin. Večeře pak přímo v penzionu od 15:30 do 18:00 hodin.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ján ?.)

Celková spokojnosť s celým pobytom. Nie je čo vyčítať. Výber termínu z našej strany nebol najvhodnejší.

Dobré (Lenka Villemová V.)

Prostredie pekné navonok. Čistota nič moc, pod posteľou špina, špinavý fľakatý koberec by som ani môjmu psovi nedala, v sprchovom kúte nič nefungovalo. Prístelka nebola prichystaná, museli sme si ju urobiť. Welness priemerné ,čisté,malé,prvý deň studená voda,potom ok. Na fotke vyzerá oveľa ,oveľa väčšie než v skutočnosti je. Luxusný penzión a pobyt vyzerá inak. Najlepšie boli raňajky, obrovský výber, ale bezlepkový chlieb nemali. celková známka za pobyt na 3 noci: 3/dobre,ale už neprídeme.

Skvělé (Alena P.)

Penzión Klimek Muszyna Poľsko - prostredie je pekné, izba super, akurát nefungovali trisky v sprchovacom kúte, ale voda tiekla. Welnes v hoteli Klimek nebol podľa predstáv, tzv. vodopády boli odstavené počas celého 4 dňového pobytu. Jedlo dobré, personál veľmi príjemný a ochotný - rovnako aj v penzione aj v hoteli.